Skip Navigation Linksעמוד הביתליגות ליגה ב' דרום א'

2019/2020ליגה ב' דרום א'

הדפסההדפסה ליגה

רשימת המשחקים

תאריך06/09/2019
משחקהפ' מחנה יהודה - מ.ס בני יפו אורתודוכסים
אצטדיוןפתח תקוה סירקין אימונים 2 (סינטטי)
שעה11:45
תוצאה0-0
תאריך06/09/2019
משחקהפ' כ. קאסם שועאע - מכבי ע. עמישב פ"ת אלי
אצטדיוןכפר קאסם עליון סינטטי
שעה12:08
תוצאה1-1
תאריך06/09/2019
משחקבית"ר פ"ת דדו - בית"ר ר"ג
אצטדיוןפתח תקוה סירקין אימונים 3
שעה13:30
תוצאה1-1
תאריך06/09/2019
משחקשמשון בני טייבה - עוצמה מ.כ. חולון
אצטדיוןטייבה
שעה15:00
תוצאה0-3
תאריך06/09/2019
משחקבית"ר כ"ס שלומי - הפועל קלנסאוה
אצטדיוןכפר סבא איצטדיון לויטה
שעה15:00
תוצאה2-1
תאריך06/09/2019
משחקהפועל כפר ברא - הפ' הוד השרון עירוני
אצטדיוןכפר ברא
שעה15:00
תוצאה2-0
תאריך06/09/2019
משחקעירוני בית דגן - מ.ס. צעירי טייבה
אצטדיוןבית דגן
שעה15:00
תוצאה4-1
תאריך06/09/2019
משחקהפועל קרית אונו - שמשון ת"א
אצטדיוןקרית אונו
שעה15:00
תוצאה2-2
תאריך12/09/2019
משחקעוצמה מ.כ. חולון - בית"ר כ"ס שלומי
אצטדיוןחולון חדש ע"י בית העלמין
שעה19:00
תוצאה0-0
תאריך13/09/2019
משחקהפ' הוד השרון עירוני - עירוני בית דגן
אצטדיוןהוד השרון נוה הדר
שעה12:30
תוצאה4-0
תאריך13/09/2019
משחקהפועל קלנסאוה - הפועל כפר ברא
אצטדיוןכפר יונה
שעה12:30
תוצאה0-3
תאריך13/09/2019
משחקבית"ר ר"ג - שמשון בני טייבה
אצטדיוןרמת גן אימונים
שעה12:30
תוצאה2-4
תאריך13/09/2019
משחקשמשון ת"א - הפ' מחנה יהודה
אצטדיוןתל אביב ספורטק צפון
שעה13:00
תוצאה1-0
תאריך13/09/2019
משחקמכבי ע. עמישב פ"ת אלי - הפועל קרית אונו
אצטדיוןפתח תקוה סירקין ספורטק אצטדיון
שעה13:30
תוצאה2-0
תאריך13/09/2019
משחקמ.ס. צעירי טייבה - הפ' כ. קאסם שועאע
אצטדיוןטייבה
שעה15:00
תוצאה0-0
תאריך13/09/2019
משחקמ.ס בני יפו אורתודוכסים - בית"ר פ"ת דדו
אצטדיוןצעירי יפו
שעה15:00
תוצאה2-2
תאריך20/09/2019
משחקהפ' כ. קאסם שועאע - הפ' הוד השרון עירוני
אצטדיוןכפר קאסם עליון סינטטי
שעה13:00
תוצאה1-1
תאריך20/09/2019
משחקהפועל קרית אונו - מ.ס. צעירי טייבה
אצטדיוןקרית אונו
שעה14:00
תוצאה2-3
תאריך20/09/2019
משחקשמשון ת"א - מכבי ע. עמישב פ"ת אלי
אצטדיוןתל אביב ספורטק צפון
שעה14:30
תוצאה1-1
תאריך20/09/2019
משחקבית"ר פ"ת דדו - הפ' מחנה יהודה
אצטדיוןפתח תקוה סירקין אימונים 3
שעה15:00
תוצאה2-1
תאריך20/09/2019
משחקשמשון בני טייבה - מ.ס בני יפו אורתודוכסים
אצטדיוןטייבה
שעה15:00
תוצאה1-3
תאריך20/09/2019
משחקבית"ר כ"ס שלומי - בית"ר ר"ג
אצטדיוןכפר סבא איצטדיון לויטה
שעה15:00
תוצאה0-1
תאריך20/09/2019
משחקהפועל כפר ברא - עוצמה מ.כ. חולון
אצטדיוןכפר ברא
שעה15:00
תוצאה0-0
תאריך20/09/2019
משחקעירוני בית דגן - הפועל קלנסאוה
אצטדיוןבית דגן
שעה15:00
תוצאה2-3
תאריך04/10/2019
משחקהפ' מחנה יהודה - מכבי ע. עמישב פ"ת אלי
אצטדיוןפתח תקוה מחנה יהודה
שעה13:00
תוצאה1-0
תאריך04/10/2019
משחקהפ' הוד השרון עירוני - הפועל קרית אונו
אצטדיוןהוד השרון נוה הדר
שעה13:00
תוצאה3-0
תאריך04/10/2019
משחקבית"ר פ"ת דדו - שמשון בני טייבה
אצטדיוןפתח תקוה סירקין אימונים 3
שעה13:00
תוצאה2-1
תאריך04/10/2019
משחקהפועל קלנסאוה - הפ' כ. קאסם שועאע
אצטדיוןכפר ברא
שעה13:30
תוצאה3-2
תאריך04/10/2019
משחקמ.ס בני יפו אורתודוכסים - בית"ר כ"ס שלומי
אצטדיוןצעירי יפו
שעה14:30
תוצאה0-0
תאריך04/10/2019
משחקמ.ס. צעירי טייבה - שמשון ת"א
אצטדיוןטייבה
שעה15:00
תוצאה1-4
תאריך04/10/2019
משחקעוצמה מ.כ. חולון - עירוני בית דגן
אצטדיוןחולון חדש ע"י בית העלמין
שעה15:00
תוצאה1-1
תאריך04/10/2019
משחקבית"ר ר"ג - הפועל כפר ברא
אצטדיוןרמת גן אימונים
שעה15:00
תוצאה3-2
תאריך11/10/2019
משחקמכבי ע. עמישב פ"ת אלי - מ.ס. צעירי טייבה
אצטדיוןפתח תקוה סירקין ספורטק אצטדיון
שעה12:15
תוצאה4-2
תאריך11/10/2019
משחקשמשון בני טייבה - הפ' מחנה יהודה
אצטדיוןטייבה
שעה15:00
תוצאה0-4
תאריך11/10/2019
משחקהפועל כפר ברא - מ.ס בני יפו אורתודוכסים
אצטדיוןכפר ברא
שעה15:00
תוצאה0-3
תאריך11/10/2019
משחקעירוני בית דגן - בית"ר ר"ג
אצטדיוןבית דגן
שעה15:00
תוצאה0-1
תאריך11/10/2019
משחקהפ' כ. קאסם שועאע - עוצמה מ.כ. חולון
אצטדיוןכפר קאסם עליון סינטטי
שעה15:00
תוצאה1-4
תאריך11/10/2019
משחקהפועל קרית אונו - הפועל קלנסאוה
אצטדיוןקרית אונו
שעה15:00
תוצאה1-2
תאריך11/10/2019
משחקשמשון ת"א - הפ' הוד השרון עירוני
אצטדיוןוולפסון 2
שעה15:00
תוצאה0-4
תאריך11/10/2019
משחקבית"ר כ"ס שלומי - בית"ר פ"ת דדו
אצטדיוןכפר סבא איצטדיון לויטה
שעה15:03
תוצאה1-1
תאריך15/10/2019
משחקבית"ר פ"ת דדו - הפועל כפר ברא
אצטדיוןפתח תקוה סירקין אימונים 3
שעה14:30
תוצאה3-5
תאריך15/10/2019
משחקמ.ס בני יפו אורתודוכסים - עירוני בית דגן
אצטדיוןצעירי יפו
שעה15:00
תוצאה3-1
תאריך15/10/2019
משחקהפ' הוד השרון עירוני - מכבי ע. עמישב פ"ת אלי
אצטדיוןהוד השרון נוה הדר
שעה15:30
תוצאה2-0
תאריך15/10/2019
משחקהפועל קלנסאוה - שמשון ת"א
אצטדיוןכפר ברא
שעה15:30
תוצאה2-2
תאריך15/10/2019
משחקשמשון בני טייבה - בית"ר כ"ס שלומי
אצטדיוןטייבה
שעה15:30
תוצאה3-2
תאריך15/10/2019
משחקבית"ר ר"ג - הפ' כ. קאסם שועאע
אצטדיוןרמת גן אימונים
שעה16:00
תוצאה1-1
תאריך15/10/2019
משחקעוצמה מ.כ. חולון - הפועל קרית אונו
אצטדיוןחולון חדש ע"י בית העלמין
שעה18:30
תוצאה1-2
תאריך15/10/2019
משחקהפ' מחנה יהודה - מ.ס. צעירי טייבה
אצטדיוןפתח תקוה מחנה יהודה
שעה19:30
תוצאה1-1
תאריך18/10/2019
משחקהפועל קרית אונו - בית"ר ר"ג
אצטדיוןקרית אונו
שעה13:00
תוצאה4-0
תאריך18/10/2019
משחקמכבי ע. עמישב פ"ת אלי - הפועל קלנסאוה
אצטדיוןפתח תקוה סירקין ספורטק אצטדיון
שעה13:00
תוצאה1-1
תאריך18/10/2019
משחקעירוני בית דגן - בית"ר פ"ת דדו
אצטדיוןבית דגן
שעה13:30
תוצאה1-4
תאריך18/10/2019
משחקבית"ר כ"ס שלומי - הפ' מחנה יהודה
אצטדיוןכפר סבא איצטדיון לויטה
שעה14:30
תוצאה2-3
תאריך18/10/2019
משחקשמשון ת"א - עוצמה מ.כ. חולון
אצטדיוןתל אביב ספורטק צפון
שעה14:30
תוצאה0-1
תאריך18/10/2019
משחקהפועל כפר ברא - שמשון בני טייבה
אצטדיוןכפר ברא
שעה15:00
תוצאה3-1
תאריך18/10/2019
משחקהפ' כ. קאסם שועאע - מ.ס בני יפו אורתודוכסים
אצטדיוןכפר קאסם עליון סינטטי
שעה15:00
תוצאה0-3
תאריך18/10/2019
משחקמ.ס. צעירי טייבה - הפ' הוד השרון עירוני
אצטדיוןטייבה
שעה15:00
תוצאה1-5
תאריך24/10/2019
משחקעוצמה מ.כ. חולון - מכבי ע. עמישב פ"ת אלי
אצטדיוןחולון חדש ע"י בית העלמין
שעה19:30
תוצאה1-2
תאריך25/10/2019
משחקמ.ס בני יפו אורתודוכסים - הפועל קרית אונו
אצטדיוןצעירי יפו
שעה12:00
תוצאה2-0
תאריך25/10/2019
משחקבית"ר כ"ס שלומי - הפועל כפר ברא
אצטדיוןכפר סבא איצטדיון לויטה
שעה12:00
תוצאה1-2
תאריך25/10/2019
משחקבית"ר ר"ג - שמשון ת"א
אצטדיוןרמת גן אימונים
שעה12:30
תוצאה0-1
תאריך25/10/2019
משחקהפ' מחנה יהודה - הפ' הוד השרון עירוני
אצטדיוןפתח תקוה מחנה יהודה
שעה13:00
תוצאה0-0
תאריך25/10/2019
משחקבית"ר פ"ת דדו - הפ' כ. קאסם שועאע
אצטדיוןפתח תקוה סירקין אימונים 3
שעה13:05
תוצאה0-1
תאריך25/10/2019
משחקשמשון בני טייבה - עירוני בית דגן
אצטדיוןטייבה
שעה14:30
תוצאה4-1
תאריך01/11/2019
משחקהפועל כפר ברא - הפ' מחנה יהודה
אצטדיוןכפר ברא
שעה13:30
תוצאה1-2
תאריך01/11/2019
משחקהפ' כ. קאסם שועאע - שמשון בני טייבה
אצטדיוןכפר קאסם עליון סינטטי
שעה14:30
תוצאה2-1
תאריך04/11/2019
משחקשמשון ת"א - מ.ס בני יפו אורתודוכסים
אצטדיוןוולפסון 2
שעה14:00
תוצאה2-1
תאריך04/11/2019
משחקהפ' הוד השרון עירוני - הפועל קלנסאוה
אצטדיוןהוד השרון נוה הדר
שעה14:00
תוצאה5-0
תאריך04/11/2019
משחקהפועל קרית אונו - בית"ר פ"ת דדו
אצטדיוןקרית אונו
שעה14:15
תוצאה2-1
תאריך04/11/2019
משחקעירוני בית דגן - בית"ר כ"ס שלומי
אצטדיוןבית דגן
שעה14:30
תוצאה2-4
תאריך04/11/2019
משחקמ.ס. צעירי טייבה - עוצמה מ.כ. חולון
אצטדיוןטייבה
שעה14:50
תוצאה0-7
תאריך04/11/2019
משחקמכבי ע. עמישב פ"ת אלי - בית"ר ר"ג
אצטדיוןפתח תקוה סירקין ספורטק אצטדיון
שעה19:00
תוצאה0-3
תאריך08/11/2019
משחקעוצמה מ.כ. חולון - הפ' הוד השרון עירוני
אצטדיוןחולון חדש ע"י בית העלמין
שעה11:00
תוצאה0-0
תאריך08/11/2019
משחקהפ' מחנה יהודה - הפועל קלנסאוה
אצטדיוןפתח תקוה מחנה יהודה
שעה12:00
תוצאה3-0
תאריך08/11/2019
משחקבית"ר ר"ג - מ.ס. צעירי טייבה
אצטדיוןפתח תקוה מושבה אימונים סנטטי
שעה12:00
תוצאה4-1
תאריך08/11/2019
משחקמ.ס בני יפו אורתודוכסים - מכבי ע. עמישב פ"ת אלי
אצטדיוןצעירי יפו
שעה13:00
תוצאה1-1
תאריך08/11/2019
משחקבית"ר פ"ת דדו - שמשון ת"א
אצטדיוןפתח תקוה סירקין אימונים 3
שעה13:00
תוצאה4-1
תאריך08/11/2019
משחקשמשון בני טייבה - הפועל קרית אונו
אצטדיוןטייבה
שעה13:30
תוצאה3-0
תאריך08/11/2019
משחקהפועל כפר ברא - עירוני בית דגן
אצטדיוןכפר ברא
שעה13:30
תוצאה1-1
תאריך08/11/2019
משחקבית"ר כ"ס שלומי - הפ' כ. קאסם שועאע
אצטדיוןכפר סבא איצטדיון לויטה
שעה13:34
תוצאה1-1
תאריך15/11/2019
משחקהפועל קלנסאוה - מ.ס. צעירי טייבה
אצטדיוןכפר קאסם עליון סינטטי
שעה12:30
תוצאה0-0