Skip Navigation Linksעמוד הביתליגות נערים א' שפלה

2019/2020נערים א' שפלה

הדפסההדפסה ליגה

רשימת המשחקים

תאריך
משחקמקום 3 - מקום -1
אצטדיון
שעה
תוצאה
תאריך
משחקמקום 3 - מקום -1
אצטדיון
שעה
תוצאה
תאריך
משחקמקום -1 - מקום 3
אצטדיון
שעה
תוצאה
תאריך
משחקמקום 3 - מקום 12
אצטדיון
שעה
תוצאה
תאריך
משחקמקום 3 - מקום 12
אצטדיון
שעה
תוצאה
תאריך
משחקמקום 12 - מקום 3
אצטדיון
שעה
תוצאה
תאריך
משחקמקום 1 - מקום 3
אצטדיון
שעה
תוצאה
תאריך
משחקמקום 3 - מקום 1
אצטדיון
שעה
תוצאה
תאריך
משחקמקום 3 - מקום 1
אצטדיון
שעה
תוצאה
תאריך
משחקמקום 3 - מקום 5
אצטדיון
שעה
תוצאה
תאריך
משחקמקום 5 - מקום 3
אצטדיון
שעה
תוצאה
תאריך
משחקמקום 5 - מקום 3
אצטדיון
שעה
תוצאה
תאריך
משחקמקום 3 - מקום 7
אצטדיון
שעה
תוצאה
תאריך
משחקמקום 7 - מקום 3
אצטדיון
שעה
תוצאה
תאריך
משחקמקום 7 - מקום 3
אצטדיון
שעה
תוצאה
תאריך
משחקמקום 3 - מקום 10
אצטדיון
שעה
תוצאה
תאריך
משחקמקום 3 - מקום 10
אצטדיון
שעה
תוצאה
תאריך
משחקמקום 10 - מקום 3
אצטדיון
שעה
תוצאה
תאריך
משחקמקום 3 - מקום 9
אצטדיון
שעה
תוצאה
תאריך
משחקמקום 3 - מקום 8
אצטדיון
שעה
תוצאה
תאריך
משחקמקום 3 - מקום 8
אצטדיון
שעה
תוצאה
תאריך
משחקמקום 9 - מקום 3
אצטדיון
שעה
תוצאה
תאריך
משחקמקום 9 - מקום 3
אצטדיון
שעה
תוצאה
תאריך
משחקמקום 8 - מקום 3
אצטדיון
שעה
תוצאה
תאריך
משחקמקום 3 - מקום 6
אצטדיון
שעה
תוצאה
תאריך
משחקמקום 3 - מקום 6
אצטדיון
שעה
תוצאה
תאריך
משחקמקום 3 - מקום 11
אצטדיון
שעה
תוצאה
תאריך
משחקמקום 6 - מקום 3
אצטדיון
שעה
תוצאה
תאריך
משחקמקום 11 - מקום 3
אצטדיון
שעה
תוצאה
תאריך
משחקמקום 11 - מקום 3
אצטדיון
שעה
תוצאה
תאריך
משחקמקום 3 - מקום 2
אצטדיון
שעה
תוצאה
תאריך
משחקמקום 3 - מקום 4
אצטדיון
שעה
תוצאה
תאריך
משחקמקום 3 - מקום 4
אצטדיון
שעה
תוצאה
תאריך
משחקמקום 2 - מקום 3
אצטדיון
שעה
תוצאה
תאריך
משחקמקום 2 - מקום 3
אצטדיון
שעה
תוצאה
תאריך
משחקמקום 4 - מקום 3
אצטדיון
שעה
תוצאה
תאריך21/09/2019
משחקמקום 1 - מקום 12
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך21/09/2019
משחקמכבי עירוני נתיבות - חופשית
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך21/09/2019
משחקמכבי ב"ש "צו פיוס" - הפ' בארי אשכול
אצטדיוןבאר שבע רייסר 1 סינטטי
שעה20:15
תוצאה3-3
תאריך24/09/2019
משחקמ.כ. מתנ"ס אופקים - מכבי עירוני חורה
אצטדיוןאופקים
שעה14:45
תוצאה2-4
תאריך25/09/2019
משחקמכבי ע.שדרות - מ.ס. הפ' ירוחם
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך25/09/2019
משחקבני אילת - מועדון צעירי רהט
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה0-3
תאריך25/09/2019
משחקמ.ס. כדורגל שגב שלום - מ.ס. עירוני כסייפה
אצטדיוןירוחם
שעה17:10
תוצאה2-9
תאריך27/09/2019
משחקמ.ס. כדורגל שגב שלום - מכבי עירוני נתיבות
אצטדיוןירוחם
שעה12:00
תוצאה1-2
תאריך28/09/2019
משחקמכבי ע.שדרות - מכבי ב"ש "צו פיוס"
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך28/09/2019
משחקמ.ס. הפ' ירוחם - חופשית
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך28/09/2019
משחקמקום 1 - מקום 2
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך28/09/2019
משחקמועדון צעירי רהט - מ.ס. עירוני כסייפה
אצטדיוןרהט צעירי רהט
שעה10:30
תוצאה4-2
תאריך28/09/2019
משחקמכבי עירוני חורה - בני אילת
אצטדיוןרהט צעירי רהט
שעה13:45
תוצאה11-0
תאריך03/10/2019
משחקהפ' בארי אשכול - מ.כ. מתנ"ס אופקים
אצטדיוןאשכול מועצה אזורית
שעה15:30
תוצאה1-3
תאריך04/10/2019
משחקמכבי עירוני נתיבות - מועדון צעירי רהט
אצטדיוןנתיבות
שעה15:15
תוצאה1-2
תאריך05/10/2019
משחקמ.כ. מתנ"ס אופקים - מכבי ע.שדרות
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך05/10/2019
משחקחופשית - מ.ס. כדורגל שגב שלום
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך05/10/2019
משחקבני אילת - הפ' בארי אשכול
אצטדיוןאילת רבין אצטדיון
שעה11:45
תוצאה1-2
תאריך05/10/2019
משחקמ.ס. עירוני כסייפה - מכבי עירוני חורה
אצטדיוןירוחם
שעה15:00
תוצאה3-5
תאריך07/10/2019
משחקמכבי ב"ש "צו פיוס" - מ.ס. הפ' ירוחם
אצטדיוןבאר שבע רייסר 1 סינטטי
שעה20:15
תוצאה4-6
תאריך11/10/2019
משחקמ.ס. הפ' ירוחם - מ.ס. כדורגל שגב שלום
אצטדיוןירוחם
שעה11:00
תוצאה7-1
תאריך11/10/2019
משחקמכבי עירוני חורה - מכבי עירוני נתיבות
אצטדיוןרהט בני אל סאלם רהט
שעה12:20
תוצאה0-2
תאריך12/10/2019
משחקמועדון צעירי רהט - חופשית
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך12/10/2019
משחקמקום 1 - מקום 4
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך12/10/2019
משחקהפ' בארי אשכול - מ.ס. עירוני כסייפה
אצטדיוןאשכול מועצה אזורית
שעה15:00
תוצאה0-8
תאריך16/10/2019
משחקמכבי ב"ש "צו פיוס" - מ.כ. מתנ"ס אופקים
אצטדיוןבאר שבע רייסר 3 דשא
שעה20:15
תוצאה1-7
תאריך18/10/2019
משחקבני אילת - מכבי ב"ש "צו פיוס"
אצטדיוןאילת רבין אצטדיון
שעה12:30
תוצאה1-0
תאריך18/10/2019
משחקמכבי עירוני נתיבות - הפ' בארי אשכול
אצטדיוןנתיבות
שעה14:00
תוצאה1-1
תאריך19/10/2019
משחקמקום 5 - מקום 1
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך19/10/2019
משחקחופשית - מכבי עירוני חורה
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך19/10/2019
משחקמ.ס. כדורגל שגב שלום - מועדון צעירי רהט
אצטדיוןירוחם
שעה15:00
תוצאה4-8
תאריך22/10/2019
משחקמ.כ. מתנ"ס אופקים - בני אילת
אצטדיוןאופקים
שעה14:00
תוצאה3-0
תאריך24/10/2019
משחקמ.כ. מתנ"ס אופקים - מ.ס. הפ' ירוחם
אצטדיוןאופקים
שעה15:45
תוצאה2-7
תאריך26/10/2019
משחקהפ' בארי אשכול - חופשית
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך26/10/2019
משחקמקום 1 - מקום 6
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך26/10/2019
משחקמכבי עירוני חורה - מ.ס. כדורגל שגב שלום
אצטדיוןרהט בני אל סאלם רהט
שעה12:30
תוצאה10-2
תאריך26/10/2019
משחקמכבי ב"ש "צו פיוס" - מ.ס. עירוני כסייפה
אצטדיוןבאר שבע רייסר 1 סינטטי
שעה20:15
תוצאה0-5
תאריך30/10/2019
משחקמ.ס. הפ' ירוחם - מועדון צעירי רהט
אצטדיוןירוחם
שעה14:45
תוצאה4-2
תאריך01/11/2019
משחקמ.ס. עירוני כסייפה - מ.כ. מתנ"ס אופקים
אצטדיוןכספייה
שעה13:15
תוצאה1-2
תאריך02/11/2019
משחקמקום 7 - מקום 1
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך02/11/2019
משחקמועדון צעירי רהט - מכבי עירוני חורה
אצטדיוןרהט צעירי רהט
שעה10:00
תוצאה2-1
תאריך02/11/2019
משחקמ.ס. כדורגל שגב שלום - הפ' בארי אשכול
אצטדיוןירוחם
שעה14:30
תוצאה5-6
תאריך02/11/2019
משחקמכבי ב"ש "צו פיוס" - מכבי עירוני נתיבות
אצטדיוןבאר שבע רייסר 1 סינטטי
שעה20:45
תוצאה2-3
תאריך06/11/2019
משחקבני אילת - מ.ס. הפ' ירוחם
אצטדיוןאילת רבין אצטדיון
שעה20:00
תוצאה2-7
תאריך08/11/2019
משחקמ.ס. הפ' ירוחם - מכבי עירוני חורה
אצטדיוןרהט
שעה11:00
תוצאה6-2
תאריך08/11/2019
משחקמ.כ. מתנ"ס אופקים - מכבי עירוני נתיבות
אצטדיוןאופקים
שעה13:30
תוצאה2-7
תאריך09/11/2019
משחקמקום 1 - מקום 8
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך09/11/2019
משחקמכבי ב"ש "צו פיוס" - חופשית
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך09/11/2019
משחקבני אילת - מ.ס. עירוני כסייפה
אצטדיוןאילת החוף הצפוני
שעה12:00
תוצאה0-2
תאריך09/11/2019
משחקמועדון צעירי רהט - הפ' בארי אשכול
אצטדיוןרהט צעירי רהט
שעה14:00
תוצאה6-2
תאריך29/11/2019
משחקמכבי עירוני חורה - הפ' בארי אשכול
אצטדיוןרהט בני אל סאלם רהט
שעה11:30
תוצאה2-2
תאריך29/11/2019
משחקמ.ס. כדורגל שגב שלום - מכבי ב"ש "צו פיוס"
אצטדיוןירוחם
שעה14:05
תוצאה3-3
תאריך30/11/2019
משחקמקום 9 - מקום 1
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך04/12/2019
משחקמ.ס. הפ' ירוחם - מ.ס. עירוני כסייפה
אצטדיוןירוחם
שעה14:45
תוצאה1-2
תאריך13/12/2019
משחקהפ' בארי אשכול - מ.ס. הפ' ירוחם
אצטדיוןאשכול מועצה אזורית
שעה12:30
תוצאה2-6
תאריך13/12/2019
משחקמכבי עירוני נתיבות - בני אילת
אצטדיוןנתיבות
שעה14:35
תוצאה2-0
תאריך14/12/2019
משחקמקום 1 - מקום 10
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך14/12/2019
משחקבני אילת - חופשית
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך14/12/2019
משחקמכבי ב"ש "צו פיוס" - מועדון צעירי רהט
אצטדיוןבאר שבע רייסר 1 סינטטי
שעה20:25
תוצאה3-3
תאריך16/12/2019
משחקמ.ס. עירוני כסייפה - מכבי עירוני נתיבות
אצטדיוןכספייה
שעה14:45
תוצאה3-4
תאריך18/12/2019
משחקמ.כ. מתנ"ס אופקים - מ.ס. כדורגל שגב שלום
אצטדיוןמרחבים
שעה14:45
תוצאהלא סופית
תאריך21/12/2019
משחקחופשית - מ.ס. עירוני כסייפה
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך21/12/2019
משחקמקום 11 - מקום 1
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך21/12/2019
משחקמ.ס. כדורגל שגב שלום - בני אילת
אצטדיוןירוחם
שעה12:30
תוצאה1-2
תאריך21/12/2019
משחקמכבי ב"ש "צו פיוס" - מכבי עירוני חורה
אצטדיוןבאר שבע רייסר 1 סינטטי
שעה20:30
תוצאה0-15
תאריך23/12/2019
משחקמועדון צעירי רהט - מ.כ. מתנ"ס אופקים
אצטדיוןרהט צעירי רהט
שעה14:45
תוצאה0-3
תאריך24/12/2019
משחקמכבי עירוני נתיבות - מ.ס. הפ' ירוחם
אצטדיוןנתיבות
שעה10:00
תוצאה1-3
תאריך25/12/2019
משחקמ.כ. מתנ"ס אופקים - מ.ס. כדורגל שגב שלום
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה3-0
תאריך28/12/2019
משחקמקום 12 - מקום 1
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך28/12/2019
משחקחופשית - מכבי עירוני נתיבות
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך28/12/2019
משחקמועדון צעירי רהט - בני אילת
אצטדיוןרהט צעירי רהט
שעה14:30
תוצאה2-2
תאריך28/12/2019
משחקמ.ס. עירוני כסייפה - מ.ס. כדורגל שגב שלום
אצטדיוןכספייה
שעה14:30
תוצאה3-1
תאריך30/12/2019
משחקהפ' בארי אשכול - מכבי ב"ש "צו פיוס"
אצטדיוןאשכול מועצה אזורית
שעה12:30
תוצאה3-1
תאריך01/01/2020
משחקמכבי עירוני חורה - מ.כ. מתנ"ס אופקים
אצטדיוןרהט בני אל סאלם רהט
שעה08:30
תוצאהלא סופית
תאריך01/01/2020
משחקמכבי עירוני נתיבות - מ.ס. כדורגל שגב שלום
אצטדיוןנתיבות
שעה14:30
תוצאה0-4
תאריך04/01/2020
משחקמ.כ. מתנ"ס אופקים - הפ' בארי אשכול
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך04/01/2020
משחקחופשית - מ.ס. הפ' ירוחם
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך04/01/2020
משחקמקום 2 - מקום 1
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך04/01/2020
משחקבני אילת - מכבי עירוני חורה
אצטדיוןאילת רבין אצטדיון
שעה14:00
תוצאה1-7
תאריך05/01/2020
משחקמ.ס. עירוני כסייפה - מועדון צעירי רהט
אצטדיוןכספייה
שעה14:30
תוצאה7-2
תאריך10/01/2020
משחקמועדון צעירי רהט - מכבי עירוני נתיבות
אצטדיוןרהט צעירי רהט
שעה11:00
תוצאה1-5
תאריך11/01/2020
משחקמ.ס. כדורגל שגב שלום - חופשית
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך11/01/2020
משחקהפ' בארי אשכול - בני אילת
אצטדיוןאשכול מועצה אזורית
שעה13:00
תוצאה4-3
תאריך12/01/2020
משחקמכבי עירוני חורה - מ.ס. עירוני כסייפה
אצטדיוןרהט בני אל סאלם רהט
שעה14:45
תוצאה3-5
תאריך17/01/2020
משחקמ.ס. הפ' ירוחם - מכבי ב"ש "צו פיוס"
אצטדיוןירוחם
שעה14:00
תוצאה2-3
תאריך17/01/2020
משחקמכבי עירוני נתיבות - מכבי עירוני חורה
אצטדיוןנתיבות
שעה14:15
תוצאה1-4
תאריך18/01/2020
משחקחופשית - מועדון צעירי רהט
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך18/01/2020
משחקמקום 4 - מקום 1
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך18/01/2020
משחקמ.ס. עירוני כסייפה - הפ' בארי אשכול
אצטדיוןכספייה
שעה14:50
תוצאה4-0
תאריך22/01/2020
משחקמ.ס. כדורגל שגב שלום - מ.ס. הפ' ירוחם
אצטדיוןירוחם
שעה14:45
תוצאה3-3
תאריך24/01/2020
משחקהפ' בארי אשכול - מכבי עירוני נתיבות
אצטדיוןאשכול מועצה אזורית
שעה13:00
תוצאה2-5
תאריך25/01/2020
משחקמקום 1 - מקום 5
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך25/01/2020
משחקמכבי עירוני חורה - חופשית
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך25/01/2020
משחקמועדון צעירי רהט - מ.ס. כדורגל שגב שלום
אצטדיוןרהט צעירי רהט
שעה09:30
תוצאה3-3
תאריך25/01/2020
משחקמכבי ב"ש "צו פיוס" - בני אילת
אצטדיוןבאר שבע רייסר 2 סינטטי
שעה13:30
תוצאה0-2
תאריך01/02/2020
משחקחופשית - הפ' בארי אשכול
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך01/02/2020
משחקמקום 6 - מקום 1
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך01/02/2020
משחקמ.ס. כדורגל שגב שלום - מכבי עירוני חורה
אצטדיוןירוחם
שעה12:30
תוצאה2-5
תאריך05/02/2020
משחקמועדון צעירי רהט - מ.ס. הפ' ירוחם
אצטדיוןרהט צעירי רהט
שעה15:00
תוצאה3-6
תאריך05/02/2020
משחקמ.ס. עירוני כסייפה - מכבי ב"ש "צו פיוס"
אצטדיוןכספייה
שעה15:10
תוצאה4-2
תאריך07/02/2020
משחקמכבי עירוני חורה - מועדון צעירי רהט
אצטדיוןרהט בני אל סאלם רהט
שעה10:40
תוצאה0-3
תאריך07/02/2020
משחקמ.ס. הפ' ירוחם - בני אילת
אצטדיוןירוחם
שעה13:30
תוצאה4-2
תאריך07/02/2020
משחקמכבי עירוני נתיבות - מכבי ב"ש "צו פיוס"
אצטדיוןנתיבות
שעה14:00
תוצאה2-2
תאריך08/02/2020
משחקמקום 1 - מקום 7
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך08/02/2020
משחקהפ' בארי אשכול - מ.ס. כדורגל שגב שלום
אצטדיוןאשכול מועצה אזורית
שעה15:00
תוצאה4-3
תאריך15/02/2020
משחקמקום 8 - מקום 1
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך15/02/2020
משחקחופשית - מכבי ב"ש "צו פיוס"
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך15/02/2020
משחקמ.ס. עירוני כסייפה - בני אילת
אצטדיוןכספייה
שעה13:15
תוצאה4-3
תאריך15/02/2020
משחקהפ' בארי אשכול - מועדון צעירי רהט
אצטדיוןאשכול מועצה אזורית
שעה15:00
תוצאה3-4
תאריך19/02/2020
משחקמכבי עירוני חורה - מ.ס. הפ' ירוחם
אצטדיוןרהט בני אל סאלם רהט
שעה15:15
תוצאה3-4
תאריך21/02/2020
משחקבני אילת - מכבי עירוני נתיבות
אצטדיוןאילת רבין אצטדיון
שעה14:30
תוצאה0-4
תאריך22/02/2020
משחקמקום 1 - מקום 9
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך22/02/2020
משחקהפ' בארי אשכול - מכבי עירוני חורה
אצטדיוןאשכול מועצה אזורית
שעה15:00
תוצאה0-4
תאריך22/02/2020
משחקמכבי ב"ש "צו פיוס" - מ.ס. כדורגל שגב שלום
אצטדיוןבאר שבע רייסר 2 סינטטי
שעה20:15
תוצאה1-3
תאריך28/02/2020
משחקמ.ס. הפ' ירוחם - הפ' בארי אשכול
אצטדיוןירוחם
שעה10:55
תוצאה4-3
תאריך28/02/2020
משחקמכבי עירוני נתיבות - מ.ס. עירוני כסייפה
אצטדיוןנתיבות
שעה14:30
תוצאה1-3
תאריך29/02/2020
משחקמקום 10 - מקום 1
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך29/02/2020
משחקחופשית - בני אילת
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך01/03/2020
משחקמ.ס. עירוני כסייפה - מ.ס. הפ' ירוחם
אצטדיוןכספייה
שעה15:15
תוצאה7-4
תאריך04/03/2020
משחקמועדון צעירי רהט - מכבי ב"ש "צו פיוס"
אצטדיוןרהט צעירי רהט
שעה15:30
תוצאה2-1
תאריך07/03/2020
משחקמ.ס. עירוני כסייפה - חופשית
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך07/03/2020
משחקמקום 1 - מקום 11
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך07/03/2020
משחקבני אילת - מ.ס. כדורגל שגב שלום
אצטדיוןאילת החוף הצפוני
שעה15:00
תוצאה2-5
תאריך09/03/2020
משחקמכבי עירוני חורה - מכבי ב"ש "צו פיוס"
אצטדיוןרהט בני אל סאלם רהט
שעה15:30
תוצאה2-2
תאריך14/03/2020
משחקמקום 1 - מקום 12
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך14/03/2020
משחקמכבי ב"ש "צו פיוס" - הפ' בארי אשכול
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך14/03/2020
משחקבני אילת - מועדון צעירי רהט
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך14/03/2020
משחקמ.ס. עירוני כסייפה - מ.ס. כדורגל שגב שלום
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך14/03/2020
משחקמכבי עירוני נתיבות - חופשית
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך21/03/2020
משחקמ.ס. הפ' ירוחם - חופשית
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך21/03/2020
משחקמ.ס. כדורגל שגב שלום - מכבי עירוני נתיבות
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך21/03/2020
משחקמועדון צעירי רהט - מ.ס. עירוני כסייפה
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך21/03/2020
משחקמכבי עירוני חורה - בני אילת
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך21/03/2020
משחקמקום 1 - מקום 2
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך24/03/2020
משחקמ.ס. הפ' ירוחם - מכבי עירוני נתיבות
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך28/03/2020
משחקמכבי ב"ש "צו פיוס" - מ.ס. הפ' ירוחם
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך28/03/2020
משחקבני אילת - הפ' בארי אשכול
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך28/03/2020
משחקמ.ס. עירוני כסייפה - מכבי עירוני חורה
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך28/03/2020
משחקמכבי עירוני נתיבות - מועדון צעירי רהט
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך28/03/2020
משחקחופשית - מ.ס. כדורגל שגב שלום
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך04/04/2020
משחקמ.ס. הפ' ירוחם - מ.ס. כדורגל שגב שלום
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך04/04/2020
משחקמועדון צעירי רהט - חופשית
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך04/04/2020
משחקמכבי עירוני חורה - מכבי עירוני נתיבות
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך04/04/2020
משחקהפ' בארי אשכול - מ.ס. עירוני כסייפה
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך04/04/2020
משחקמקום 1 - מקום 4
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך11/04/2020
משחקבני אילת - מכבי ב"ש "צו פיוס"
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך11/04/2020
משחקמקום 5 - מקום 1
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך11/04/2020
משחקמכבי עירוני נתיבות - הפ' בארי אשכול
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך11/04/2020
משחקחופשית - מכבי עירוני חורה
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך11/04/2020
משחקמ.ס. כדורגל שגב שלום - מועדון צעירי רהט
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך18/04/2020
משחקמ.ס. הפ' ירוחם - מועדון צעירי רהט
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך18/04/2020
משחקמכבי עירוני חורה - מ.ס. כדורגל שגב שלום
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך18/04/2020
משחקהפ' בארי אשכול - חופשית
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך18/04/2020
משחקמקום 1 - מקום 6
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך18/04/2020
משחקמכבי ב"ש "צו פיוס" - מ.ס. עירוני כסייפה
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך25/04/2020
משחקבני אילת - מ.ס. הפ' ירוחם
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך25/04/2020
משחקמכבי עירוני נתיבות - מכבי ב"ש "צו פיוס"
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך25/04/2020
משחקמקום 7 - מקום 1
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך25/04/2020
משחקמ.ס. כדורגל שגב שלום - הפ' בארי אשכול
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך25/04/2020
משחקמועדון צעירי רהט - מכבי עירוני חורה
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך02/05/2020
משחקמ.ס. הפ' ירוחם - מכבי עירוני חורה
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך02/05/2020
משחקהפ' בארי אשכול - מועדון צעירי רהט
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך02/05/2020
משחקמקום 1 - מקום 8
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך02/05/2020
משחקמכבי ב"ש "צו פיוס" - חופשית
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך02/05/2020
משחקבני אילת - מ.ס. עירוני כסייפה
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך09/05/2020
משחקמ.ס. עירוני כסייפה - מ.ס. הפ' ירוחם
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך09/05/2020
משחקמכבי עירוני נתיבות - בני אילת
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך09/05/2020
משחקמ.ס. כדורגל שגב שלום - מכבי ב"ש "צו פיוס"
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך09/05/2020
משחקמקום 9 - מקום 1
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך09/05/2020
משחקמכבי עירוני חורה - הפ' בארי אשכול
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך16/05/2020
משחקמ.ס. הפ' ירוחם - הפ' בארי אשכול
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך16/05/2020
משחקמקום 1 - מקום 10
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך16/05/2020
משחקמכבי ב"ש "צו פיוס" - מועדון צעירי רהט
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך16/05/2020
משחקבני אילת - חופשית
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך16/05/2020
משחקמ.ס. עירוני כסייפה - מכבי עירוני נתיבות
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך23/05/2020
משחקמכבי עירוני נתיבות - מ.ס. הפ' ירוחם
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך23/05/2020
משחקחופשית - מ.ס. עירוני כסייפה
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך23/05/2020
משחקמ.ס. כדורגל שגב שלום - בני אילת
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך23/05/2020
משחקמכבי עירוני חורה - מכבי ב"ש "צו פיוס"
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך23/05/2020
משחקמקום 11 - מקום 1
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה