Skip Navigation Linksעמוד הביתליגות ליגת נערים א' דן

2019/2020ליגת נערים א' דן

הדפסההדפסה ליגה

רשימת המשחקים

תאריך19/09/2019
משחקא"ט נורדיה ירושלים - הפ' ירושלים תובל
אצטדיוןירושלים הר חומה סינטטי
שעה19:00
תוצאה0-3
תאריך20/09/2019
משחקהפ' עירוני גדרה - מכבי שעריים רחובות
אצטדיוןגדרה
שעה14:45
תוצאה0-3
תאריך20/09/2019
משחקעירוני באר יעקב - מכבי יבנה
אצטדיוןרמלה ג'רסי
שעה15:00
תוצאה7-4
תאריך21/09/2019
משחקמקום 4 - מקום 7
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך21/09/2019
משחקהפ' בני לוד רכבת - מכבי כנות
אצטדיוןלוד אימונים 1
שעה08:30
תוצאה1-2
תאריך21/09/2019
משחקמ.כ. הפ' בני אשדוד - עירוני מודיעין
אצטדיוןאשדוד סנטטי 2 קטן
שעה20:30
תוצאה8-0
תאריך26/09/2019
משחקמכבי כנות - עירוני מודיעין
אצטדיוןכנות
שעה16:45
תוצאה2-1
תאריך27/09/2019
משחקהפ' בני לוד רכבת - הפ' עירוני גדרה
אצטדיוןלוד סנטטי חדש
שעה14:30
תוצאה1-2
תאריך28/09/2019
משחקהפ' ירושלים תובל - מ.כ. הפ' בני אשדוד
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה3-0
תאריך28/09/2019
משחקמקום 7 - מקום 5
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך02/10/2019
משחקמכבי יבנה - א"ט נורדיה ירושלים
אצטדיוןיבנה איצטדיון טוטו
שעה16:15
תוצאה4-3
תאריך03/10/2019
משחקמכבי שעריים רחובות - עירוני באר יעקב
אצטדיוןרחובות שעריים וייסגל סינטטי
שעה16:15
תוצאה3-2
תאריך04/10/2019
משחקעירוני מודיעין - הפ' ירושלים תובל
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה0-3
תאריך05/10/2019
משחקמקום 6 - מקום 7
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך06/10/2019
משחקהפ' עירוני גדרה - מכבי כנות
אצטדיוןגדרה
שעה19:00
תוצאה5-3
תאריך06/10/2019
משחקהפ' בני לוד רכבת - עירוני באר יעקב
אצטדיוןלוד סנטטי חדש
שעה20:15
תוצאה0-3
תאריך06/10/2019
משחקמ.כ. הפ' בני אשדוד - מכבי יבנה
אצטדיוןאשדוד סנטטי 2 קטן
שעה20:30
תוצאה4-2
תאריך10/10/2019
משחקא"ט נורדיה ירושלים - מכבי שעריים רחובות
אצטדיוןירושלים הר חומה סינטטי
שעה18:45
תוצאה0-4
תאריך11/10/2019
משחקמכבי יבנה - עירוני מודיעין
אצטדיוןיבנה דרך הנשיאים
שעה14:45
תוצאה2-0
תאריך12/10/2019
משחקמכבי כנות - הפ' ירושלים תובל
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך12/10/2019
משחקמקום 10 - מקום 7
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך15/10/2019
משחקהפ' בני לוד רכבת - א"ט נורדיה ירושלים
אצטדיוןלוד סנטטי חדש
שעה18:00
תוצאה3-1
תאריך16/10/2019
משחקהפ' עירוני גדרה - עירוני באר יעקב
אצטדיוןגדרה
שעה18:30
תוצאה2-5
תאריך17/10/2019
משחקמכבי שעריים רחובות - מ.כ. הפ' בני אשדוד
אצטדיוןרחובות שעריים וייסגל סינטטי
שעה14:30
תוצאה0-3
תאריך19/10/2019
משחקמקום 7 - מקום 8
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך19/10/2019
משחקמ.כ. הפ' בני אשדוד - הפ' בני לוד רכבת
אצטדיוןאשדוד סנטטי 2 קטן
שעה13:25
תוצאה7-4
תאריך22/10/2019
משחקעירוני מודיעין - מכבי שעריים רחובות
אצטדיוןמודיעין חדש
שעה10:00
תוצאה1-6
תאריך22/10/2019
משחקא"ט נורדיה ירושלים - הפ' עירוני גדרה
אצטדיוןירושלים עמק הארזים 1 סינטטי
שעה11:00
תוצאה0-6
תאריך24/10/2019
משחקמכבי כנות - מכבי יבנה
אצטדיוןכנות
שעה15:45
תוצאה4-2
תאריך25/10/2019
משחקעירוני באר יעקב - א"ט נורדיה ירושלים
אצטדיוןרמלה ג'רסי
שעה13:10
תוצאה2-3
תאריך25/10/2019
משחקהפ' בני לוד רכבת - עירוני מודיעין
אצטדיוןלוד אימונים 1
שעה15:00
תוצאה4-2
תאריך26/10/2019
משחקמקום 9 - מקום 7
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך28/10/2019
משחקעירוני באר יעקב - מכבי כנות
אצטדיוןרמלה ג'רסי
שעה14:45
תוצאה0-4
תאריך29/10/2019
משחקהפ' עירוני גדרה - מ.כ. הפ' בני אשדוד
אצטדיוןגדרה
שעה19:00
תוצאה1-7
תאריך02/11/2019
משחקמקום 7 - מקום 1
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך02/11/2019
משחקמ.כ. הפ' בני אשדוד - עירוני באר יעקב
אצטדיוןאשדוד סנטטי 2 קטן
שעה13:30
תוצאה3-4
תאריך04/11/2019
משחקא"ט נורדיה ירושלים - מכבי כנות
אצטדיוןירושלים עמק הארזים 1 סינטטי
שעה19:15
תוצאה0-2
תאריך05/11/2019
משחקמכבי שעריים רחובות - מכבי יבנה
אצטדיוןרחובות שעריים וייסגל סינטטי
שעה14:45
תוצאה2-1
תאריך06/11/2019
משחקהפ' עירוני גדרה - עירוני מודיעין
אצטדיוןגדרה
שעה19:00
תוצאה5-0
תאריך09/11/2019
משחקמקום 2 - מקום 7
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך10/11/2019
משחקהפ' בני לוד רכבת - מכבי יבנה
אצטדיוןלוד סנטטי חדש
שעה20:10
תוצאה4-2
תאריך11/11/2019
משחקא"ט נורדיה ירושלים - מ.כ. הפ' בני אשדוד
אצטדיוןירושלים עמק הארזים 1 סינטטי
שעה19:15
תוצאה0-3
תאריך16/11/2019
משחקעירוני באר יעקב - עירוני מודיעין
אצטדיוןרמלה ג'רסי
שעה19:00
תוצאה1-3
תאריך20/11/2019
משחקמכבי שעריים רחובות - מכבי כנות
אצטדיוןרחובות שעריים וייסגל סינטטי
שעה14:45
תוצאה9-6
תאריך27/11/2019
משחקמ.כ. הפ' בני אשדוד - מכבי כנות
אצטדיוןאשדוד סנטטי 2 קטן
שעה15:15
תוצאה0-4
תאריך29/11/2019
משחקעירוני מודיעין - א"ט נורדיה ירושלים
אצטדיוןמודיעין חדש
שעה13:00
תוצאה0-0
תאריך30/11/2019
משחקמקום 7 - מקום 3
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך30/11/2019
משחקמכבי שעריים רחובות - הפ' בני לוד רכבת
אצטדיוןרחובות שעריים וייסגל סינטטי
שעה20:00
תוצאה2-1
תאריך02/12/2019
משחקמכבי יבנה - הפ' עירוני גדרה
אצטדיוןיבנה דרך הנשיאים
שעה14:45
תוצאה2-3
תאריך13/12/2019
משחקמכבי שעריים רחובות - הפ' עירוני גדרה
אצטדיוןרחובות שעריים וייסגל סינטטי
שעה13:30
תוצאה6-1
תאריך13/12/2019
משחקעירוני מודיעין - מ.כ. הפ' בני אשדוד
אצטדיוןמודיעין חדש
שעה14:00
תוצאה1-8
תאריך14/12/2019
משחקמקום 7 - מקום 4
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך14/12/2019
משחקמכבי כנות - הפ' בני לוד רכבת
אצטדיוןכנות
שעה10:15
תוצאה1-5
תאריך18/12/2019
משחקעירוני באר יעקב - מכבי יבנה
אצטדיוןרמלה ג'רסי
שעה20:15
תוצאה2-1
תאריך20/12/2019
משחקעירוני מודיעין - מכבי כנות
אצטדיוןמודיעין חדש
שעה14:30
תוצאה0-4
תאריך21/12/2019
משחקמקום 5 - מקום 7
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך21/12/2019
משחקהפ' עירוני גדרה - הפ' בני לוד רכבת
אצטדיוןגדרה
שעה19:00
תוצאה4-6
תאריך23/12/2019
משחקא"ט נורדיה ירושלים - מכבי יבנה
אצטדיוןירושלים עמק הארזים 1 סינטטי
שעה19:00
תוצאה1-1
תאריך23/12/2019
משחקעירוני באר יעקב - מכבי שעריים רחובות
אצטדיוןרמלה ג'רסי
שעה19:45
תוצאה3-2
תאריך28/12/2019
משחקמקום 7 - מקום 6
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך28/12/2019
משחקעירוני באר יעקב - הפ' בני לוד רכבת
אצטדיוןרמלה ג'רסי
שעה16:45
תוצאה3-1
תאריך30/12/2019
משחקמכבי שעריים רחובות - א"ט נורדיה ירושלים
אצטדיוןרחובות שעריים וייסגל סינטטי
שעה11:00
תוצאה13-1
תאריך30/12/2019
משחקמכבי יבנה - מ.כ. הפ' בני אשדוד
אצטדיוןיבנה דרך הנשיאים
שעה14:30
תוצאה2-2
תאריך04/01/2020
משחקמקום 7 - מקום 10
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך05/01/2020
משחקמ.כ. הפ' בני אשדוד - מכבי שעריים רחובות
אצטדיוןאשדוד סנטטי 2 קטן
שעה20:30
תוצאה0-3
תאריך06/01/2020
משחקא"ט נורדיה ירושלים - הפ' בני לוד רכבת
אצטדיוןירושלים עמק הארזים 1 סינטטי
שעה19:00
תוצאה0-7
תאריך07/01/2020
משחקעירוני מודיעין - מכבי יבנה
אצטדיוןמודיעין חדש
שעה14:30
תוצאה0-0
תאריך12/01/2020
משחקהפ' עירוני גדרה - מכבי כנות
אצטדיוןגדרה
שעה18:45
תוצאה4-1
תאריך15/01/2020
משחקעירוני באר יעקב - הפ' עירוני גדרה
אצטדיוןרמלה ג'רסי
שעה20:15
תוצאה1-2
תאריך18/01/2020
משחקמקום 8 - מקום 7
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך18/01/2020
משחקמכבי כנות - עירוני באר יעקב
אצטדיוןכנות
שעה09:00
תוצאה1-5
תאריך18/01/2020
משחקהפ' בני לוד רכבת - מ.כ. הפ' בני אשדוד
אצטדיוןלוד סנטטי חדש
שעה10:30
תוצאה0-4
תאריך18/01/2020
משחקהפ' עירוני גדרה - א"ט נורדיה ירושלים
אצטדיוןגדרה
שעה20:00
תוצאה2-5
תאריך21/01/2020
משחקמכבי שעריים רחובות - עירוני מודיעין
אצטדיוןרחובות שעריים וייסגל סינטטי
שעה19:50
תוצאה3-0
תאריך24/01/2020
משחקעירוני מודיעין - הפ' בני לוד רכבת
אצטדיוןמודיעין חדש
שעה14:30
תוצאה0-8
תאריך25/01/2020
משחקמקום 7 - מקום 9
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך25/01/2020
משחקמ.כ. הפ' בני אשדוד - הפ' עירוני גדרה
אצטדיוןאשדוד סנטטי
שעה19:00
תוצאה3-0
תאריך27/01/2020
משחקא"ט נורדיה ירושלים - עירוני באר יעקב
אצטדיוןירושלים עמק הארזים 1 סינטטי
שעה19:00
תוצאה0-7
תאריך28/01/2020
משחקמכבי יבנה - מכבי כנות
אצטדיוןיבנה דרך הנשיאים
שעה15:00
תוצאה2-5
תאריך01/02/2020
משחקמקום 1 - מקום 7
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך01/02/2020
משחקעירוני באר יעקב - מ.כ. הפ' בני אשדוד
אצטדיוןרמלה ג'רסי
שעה17:15
תוצאה0-3
תאריך03/02/2020
משחקא"ט נורדיה ירושלים - מכבי כנות
אצטדיוןירושלים עמק הארזים 1 סינטטי
שעה17:00
תוצאה1-6
תאריך04/02/2020
משחקעירוני מודיעין - הפ' עירוני גדרה
אצטדיוןמודיעין חדש
שעה15:04
תוצאה1-3
תאריך04/02/2020
משחקמכבי יבנה - מכבי שעריים רחובות
אצטדיוןיבנה דרך הנשיאים
שעה15:15
תוצאה0-6
תאריך07/02/2020
משחקמכבי כנות - מכבי שעריים רחובות
אצטדיוןכנות
שעה13:45
תוצאה3-5
תאריך07/02/2020
משחקעירוני מודיעין - עירוני באר יעקב
אצטדיוןמודיעין חדש
שעה14:00
תוצאה0-5
תאריך08/02/2020
משחקמקום 7 - מקום 2
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך08/02/2020
משחקמ.כ. הפ' בני אשדוד - א"ט נורדיה ירושלים
אצטדיוןאשדוד סנטטי
שעה20:15
תוצאה6-2
תאריך11/02/2020
משחקהפ' בני לוד רכבת - מכבי יבנה
אצטדיוןלוד סנטטי חדש
שעה18:10
תוצאה1-2
תאריך14/02/2020
משחקמכבי כנות - מ.כ. הפ' בני אשדוד
אצטדיוןכנות
שעה14:00
תוצאה4-7
תאריך15/02/2020
משחקמקום 3 - מקום 7
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך15/02/2020
משחקהפ' בני לוד רכבת - מכבי שעריים רחובות
אצטדיוןלוד סנטטי חדש
שעה19:30
תוצאה4-6
תאריך17/02/2020
משחקא"ט נורדיה ירושלים - עירוני מודיעין
אצטדיוןירושלים עמק הארזים 1 סינטטי
שעה19:00
תוצאה2-2
תאריך19/02/2020
משחקהפ' עירוני גדרה - מכבי יבנה
אצטדיוןגדרה
שעה19:25
תוצאה0-3
תאריך27/02/2020
משחקהפ' עירוני גדרה - מכבי שעריים רחובות
אצטדיוןגדרה
שעה19:15
תוצאה2-4
תאריך29/02/2020
משחקמקום 4 - מקום 7
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך29/02/2020
משחקהפ' בני לוד רכבת - מכבי כנות
אצטדיוןלוד סנטטי חדש
שעה10:30
תוצאה2-2
תאריך01/03/2020
משחקמ.כ. הפ' בני אשדוד - עירוני מודיעין
אצטדיוןאשדוד סנטטי 2 קטן
שעה20:00
תוצאה3-2
תאריך03/03/2020
משחקמכבי יבנה - עירוני באר יעקב
אצטדיוןיבנה דרך הנשיאים
שעה15:45
תוצאה1-7
תאריך06/03/2020
משחקמכבי שעריים רחובות - עירוני באר יעקב
אצטדיוןרחובות שעריים וייסגל סינטטי
שעה14:15
תוצאה1-0
תאריך07/03/2020
משחקמקום 7 - מקום 5
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך07/03/2020
משחקהפ' בני לוד רכבת - הפ' עירוני גדרה
אצטדיוןלוד סנטטי חדש
שעה20:00
תוצאהלא סופית
תאריך08/03/2020
משחקמכבי יבנה - א"ט נורדיה ירושלים
אצטדיוןיבנה דרך הנשיאים
שעה15:45
תוצאה1-3
תאריך14/03/2020
משחקעירוני באר יעקב - הפ' בני לוד רכבת
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך14/03/2020
משחקמקום 6 - מקום 7
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך15/03/2020
משחקמ.כ. הפ' בני אשדוד - מכבי יבנה
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך16/03/2020
משחקא"ט נורדיה ירושלים - מכבי שעריים רחובות
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך17/03/2020
משחקהפ' בני לוד רכבת - הפ' עירוני גדרה
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך20/03/2020
משחקמכבי כנות - הפ' עירוני גדרה
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך25/03/2020
משחקמכבי כנות - עירוני מודיעין
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך28/03/2020
משחקמקום 10 - מקום 7
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך28/03/2020
משחקמכבי יבנה - עירוני מודיעין
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך28/03/2020
משחקמכבי שעריים רחובות - מ.כ. הפ' בני אשדוד
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך28/03/2020
משחקהפ' בני לוד רכבת - א"ט נורדיה ירושלים
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך28/03/2020
משחקהפ' עירוני גדרה - עירוני באר יעקב
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך04/04/2020
משחקעירוני באר יעקב - מכבי כנות
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך04/04/2020
משחקא"ט נורדיה ירושלים - הפ' עירוני גדרה
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך04/04/2020
משחקמ.כ. הפ' בני אשדוד - הפ' בני לוד רכבת
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך04/04/2020
משחקעירוני מודיעין - מכבי שעריים רחובות
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך04/04/2020
משחקמקום 7 - מקום 8
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך11/04/2020
משחקמכבי כנות - מכבי יבנה
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך11/04/2020
משחקמקום 9 - מקום 7
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך11/04/2020
משחקהפ' בני לוד רכבת - עירוני מודיעין
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך11/04/2020
משחקהפ' עירוני גדרה - מ.כ. הפ' בני אשדוד
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך11/04/2020
משחקעירוני באר יעקב - א"ט נורדיה ירושלים
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך18/04/2020
משחקמכבי כנות - א"ט נורדיה ירושלים
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך18/04/2020
משחקמ.כ. הפ' בני אשדוד - עירוני באר יעקב
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך18/04/2020
משחקעירוני מודיעין - הפ' עירוני גדרה
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך18/04/2020
משחקמקום 7 - מקום 1
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך18/04/2020
משחקמכבי יבנה - מכבי שעריים רחובות
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך02/05/2020
משחקמכבי כנות - מכבי שעריים רחובות
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך02/05/2020
משחקמכבי יבנה - הפ' בני לוד רכבת
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך02/05/2020
משחקמקום 2 - מקום 7
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך02/05/2020
משחקעירוני באר יעקב - עירוני מודיעין
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך02/05/2020
משחקא"ט נורדיה ירושלים - מ.כ. הפ' בני אשדוד
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך09/05/2020
משחקמ.כ. הפ' בני אשדוד - מכבי כנות
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך09/05/2020
משחקעירוני מודיעין - א"ט נורדיה ירושלים
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך09/05/2020
משחקמקום 7 - מקום 3
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך09/05/2020
משחקמכבי יבנה - הפ' עירוני גדרה
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך09/05/2020
משחקמכבי שעריים רחובות - הפ' בני לוד רכבת
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה