Skip Navigation Linksעמוד הביתליגות ליגת נערים ב' צפון

2019/2020ליגת נערים ב' צפון

הדפסההדפסה ליגה

רשימת המשחקים

תאריך
משחקמקום 7 - מקום -8
אצטדיון
שעה
תוצאה
תאריך
משחקמקום -8 - מקום 7
אצטדיון
שעה
תוצאה
תאריך
משחקמקום 7 - מקום -15
אצטדיון
שעה
תוצאה
תאריך
משחקמקום -15 - מקום 7
אצטדיון
שעה
תוצאה
תאריך
משחקמקום 7 - מקום -9
אצטדיון
שעה
תוצאה
תאריך
משחקמקום -9 - מקום 7
אצטדיון
שעה
תוצאה
תאריך
משחקמקום 7 - מקום 16
אצטדיון
שעה
תוצאה
תאריך
משחקמקום 16 - מקום 7
אצטדיון
שעה
תוצאה
תאריך
משחקמקום 7 - מקום 9
אצטדיון
שעה
תוצאה
תאריך
משחקמקום 9 - מקום 7
אצטדיון
שעה
תוצאה
תאריך
משחקמקום 7 - מקום 5
אצטדיון
שעה
תוצאה
תאריך
משחקמקום 5 - מקום 7
אצטדיון
שעה
תוצאה
תאריך
משחקמקום 7 - מקום 11
אצטדיון
שעה
תוצאה
תאריך
משחקמקום 7 - מקום 3
אצטדיון
שעה
תוצאה
תאריך
משחקמקום 11 - מקום 7
אצטדיון
שעה
תוצאה
תאריך
משחקמקום 3 - מקום 7
אצטדיון
שעה
תוצאה
תאריך
משחקמקום 7 - מקום 1
אצטדיון
שעה
תוצאה
תאריך
משחקמקום 7 - מקום 13
אצטדיון
שעה
תוצאה
תאריך
משחקמקום 1 - מקום 7
אצטדיון
שעה
תוצאה
תאריך
משחקמקום 13 - מקום 7
אצטדיון
שעה
תוצאה
תאריך
משחקמקום 15 - מקום 7
אצטדיון
שעה
תוצאה
תאריך
משחקמקום 7 - מקום 15
אצטדיון
שעה
תוצאה
תאריך
משחקמקום 7 - מקום 14
אצטדיון
שעה
תוצאה
תאריך
משחקמקום 14 - מקום 7
אצטדיון
שעה
תוצאה
תאריך
משחקמקום 7 - מקום 12
אצטדיון
שעה
תוצאה
תאריך
משחקמקום 7 - מקום 2
אצטדיון
שעה
תוצאה
תאריך
משחקמקום 12 - מקום 7
אצטדיון
שעה
תוצאה
תאריך
משחקמקום 2 - מקום 7
אצטדיון
שעה
תוצאה
תאריך
משחקמקום 7 - מקום 4
אצטדיון
שעה
תוצאה
תאריך
משחקמקום 7 - מקום 10
אצטדיון
שעה
תוצאה
תאריך
משחקמקום 4 - מקום 7
אצטדיון
שעה
תוצאה
תאריך
משחקמקום 10 - מקום 7
אצטדיון
שעה
תוצאה
תאריך
משחקמקום 7 - מקום 8
אצטדיון
שעה
תוצאה
תאריך
משחקמקום 8 - מקום 7
אצטדיון
שעה
תוצאה
תאריך
משחקמקום 7 - מקום 6
אצטדיון
שעה
תוצאה
תאריך
משחקמקום 6 - מקום 7
אצטדיון
שעה
תוצאה
תאריך20/09/2019
משחקהפועל כפר כנא - אחי ביר אלמכסור
אצטדיוןכפר כנא
שעה10:20
תוצאה0-3
תאריך20/09/2019
משחקהפועל עירוני עראבה - הפועל מועדון כדורגל עירוני צפת "צו פיוס"
אצטדיוןנחף
שעה12:00
תוצאה1-5
תאריך21/09/2019
משחקמקום -8 - מקום 9
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך21/09/2019
משחקהפועל בועיינה - מ.ס. כפר קמא
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך21/09/2019
משחקמקום 2 - מקום 15
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך21/09/2019
משחקמקום 8 - מקום 9
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך21/09/2019
משחקמ.כ. בועיינה נוג'ידאת - מ.כ. מג'דל כרום שאגור
אצטדיוןבועיינה נוג'ידאת
שעה12:00
תוצאה3-0
תאריך21/09/2019
משחקמ.ס בני "ממבע" הגולן והגליל - מ.ס. צעירי כפר קנא
אצטדיוןקרית שמונה סנטטי חדש
שעה16:30
תוצאה4-1
תאריך23/09/2019
משחקמכבי כפר מנדא - הפ' דיר חנא חוסאם
אצטדיוןבועיינה נוג'ידאת
שעה16:00
תוצאה2-3
תאריך25/09/2019
משחקהפ' בני טובא זנגריה - צעירי סכנין
אצטדיוןטובא
שעה16:30
תוצאה5-3
תאריך26/09/2019
משחקהפועל איכסל - הפועל כאוכב
אצטדיוןאיכסל
שעה16:00
תוצאה0-3
תאריך27/09/2019
משחקמ.ס. צעירי כפר קנא - מכבי כפר מנדא
אצטדיוןכפר כנא
שעה10:00
תוצאה2-2
תאריך27/09/2019
משחקאחי ביר אלמכסור - מ.כ. בועיינה נוג'ידאת
אצטדיוןשעב
שעה12:00
תוצאה3-0
תאריך27/09/2019
משחקהפועל מועדון כדורגל עירוני צפת "צו פיוס" - הפועל כפר כנא
אצטדיוןטובא
שעה14:30
תוצאה1-5
תאריך27/09/2019
משחקהפ' דיר חנא חוסאם - הפועל עירוני עראבה
אצטדיוןבענה
שעה15:45
תוצאה1-3
תאריך28/09/2019
משחקהפועל כאוכב - מ.ס בני "ממבע" הגולן והגליל
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך28/09/2019
משחקמ.ס. כפר קמא - הפ' בני טובא זנגריה
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה3-0
תאריך28/09/2019
משחקמקום 9 - מקום 16
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך28/09/2019
משחקמקום 10 - מקום 8
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך28/09/2019
משחקמקום 15 - מקום 3
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך28/09/2019
משחקהפועל איכסל - צעירי סכנין
אצטדיוןאיכסל
שעה16:00
תוצאה2-4
תאריך04/10/2019
משחקהפועל מועדון כדורגל עירוני צפת "צו פיוס" - מ.כ. בועיינה נוג'ידאת
אצטדיוןטובא
שעה12:00
תוצאה0-3
תאריך04/10/2019
משחקצעירי סכנין - מ.ס בני "ממבע" הגולן והגליל
אצטדיוןסכנין אימונים דשא
שעה13:30
תוצאה0-1
תאריך05/10/2019
משחקמ.ס. כפר קמא - מ.כ. מג'דל כרום שאגור
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה3-0
תאריך05/10/2019
משחקמכבי כפר מנדא - הפועל כאוכב
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך05/10/2019
משחקמקום 4 - מקום 15
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך05/10/2019
משחקמקום 8 - מקום 11
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך05/10/2019
משחקמקום 9 - מקום 10
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך05/10/2019
משחקהפועל איכסל - הפ' בני טובא זנגריה
אצטדיוןאיכסל
שעה16:00
תוצאה0-9
תאריך05/10/2019
משחקהפועל עירוני עראבה - מ.ס. צעירי כפר קנא
אצטדיוןנחף
שעה16:00
תוצאה0-1
תאריך06/10/2019
משחקהפועל כפר כנא - הפ' דיר חנא חוסאם
אצטדיוןכפר כנא
שעה12:20
תוצאה1-0
תאריך10/10/2019
משחקמ.ס. צעירי כפר קנא - הפועל כפר כנא
אצטדיוןכפר כנא
שעה16:00
תוצאה0-2
תאריך11/10/2019
משחקצעירי סכנין - מכבי כפר מנדא
אצטדיוןסכנין אימונים דשא
שעה10:45
תוצאה0-3
תאריך12/10/2019
משחקהפועל כאוכב - הפועל עירוני עראבה
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך12/10/2019
משחקאחי ביר אלמכסור - מ.ס. כפר קמא
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך12/10/2019
משחקמקום 11 - מקום 9
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך12/10/2019
משחקמקום 12 - מקום 8
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך12/10/2019
משחקמקום 15 - מקום 5
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך12/10/2019
משחקהפועל איכסל - מ.ס בני "ממבע" הגולן והגליל
אצטדיוןאיכסל
שעה13:30
תוצאה3-7
תאריך12/10/2019
משחקהפ' בני טובא זנגריה - מ.כ. מג'דל כרום שאגור
אצטדיוןטובא
שעה16:00
תוצאה1-2
תאריך16/10/2019
משחקהפ' דיר חנא חוסאם - מ.כ. בועיינה נוג'ידאת
אצטדיוןבענה
שעה15:00
תוצאה3-4
תאריך18/10/2019
משחקמ.כ. מג'דל כרום שאגור - אחי ביר אלמכסור
אצטדיוןשעב
שעה12:30
תוצאה3-1
תאריך19/10/2019
משחקמקום 6 - מקום 15
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך19/10/2019
משחקמקום 8 - מקום 13
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך19/10/2019
משחקמקום 9 - מקום 12
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך19/10/2019
משחקמ.כ. בועיינה נוג'ידאת - מ.ס. צעירי כפר קנא
אצטדיוןטובא
שעה09:45
תוצאה7-0
תאריך19/10/2019
משחקהפ' בני טובא זנגריה - מ.ס בני "ממבע" הגולן והגליל
אצטדיוןטובא
שעה12:00
תוצאה5-0
תאריך22/10/2019
משחקהפועל עירוני עראבה - צעירי סכנין
אצטדיוןנחף
שעה15:45
תוצאה0-1
תאריך23/10/2019
משחקהפועל איכסל - מכבי כפר מנדא
אצטדיוןאיכסל
שעה15:55
תוצאה3-0
תאריך25/10/2019
משחקהפועל מועדון כדורגל עירוני צפת "צו פיוס" - מ.כ. מג'דל כרום שאגור
אצטדיוןטובא
שעה12:45
תוצאה4-3
תאריך25/10/2019
משחקמ.ס בני "ממבע" הגולן והגליל - מכבי כפר מנדא
אצטדיוןקרית שמונה סנטטי חדש
שעה13:00
תוצאה2-1
תאריך26/10/2019
משחקמקום 13 - מקום 9
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך26/10/2019
משחקמקום 14 - מקום 8
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך26/10/2019
משחקהפועל כפר כנא - צעירי סכנין
אצטדיוןכפר כנא
שעה13:30
תוצאהלא סופית
תאריך26/10/2019
משחקהפועל איכסל - הפועל עירוני עראבה
אצטדיוןאיכסל
שעה15:00
תוצאה1-8
תאריך26/10/2019
משחקהפ' בני טובא זנגריה - אחי ביר אלמכסור
אצטדיוןטובא
שעה15:30
תוצאה5-3
תאריך01/11/2019
משחקמ.כ. מג'דל כרום שאגור - הפ' דיר חנא חוסאם
אצטדיוןקרית שמונה סנטטי חדש
שעה11:30
תוצאה6-2
תאריך01/11/2019
משחקאחי ביר אלמכסור - הפועל מועדון כדורגל עירוני צפת "צו פיוס"
אצטדיוןאבו סנאן
שעה13:00
תוצאה2-1
תאריך01/11/2019
משחקהפועל כפר כנא - הפועל איכסל
אצטדיוןכפר כנא
שעה14:55
תוצאה2-0
תאריך02/11/2019
משחקמקום -8 - מקום 15
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך02/11/2019
משחקמקום 8 - מקום 15
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך02/11/2019
משחקמקום 9 - מקום 14
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך02/11/2019
משחקצעירי סכנין - מ.כ. בועיינה נוג'ידאת
אצטדיוןסכנין אימונים סינטטי
שעה12:30
תוצאה1-3
תאריך02/11/2019
משחקהפועל עירוני עראבה - מ.ס בני "ממבע" הגולן והגליל
אצטדיוןנחף
שעה14:55
תוצאה2-5
תאריך03/11/2019
משחקהפ' בני טובא זנגריה - מכבי כפר מנדא
אצטדיוןטובא
שעה14:30
תוצאה4-3
תאריך07/11/2019
משחקהפ' דיר חנא חוסאם - אחי ביר אלמכסור
אצטדיוןירכא
שעה14:55
תוצאה2-2
תאריך09/11/2019
משחקמקום -15 - מקום 9
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך09/11/2019
משחקמקום 15 - מקום 9
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך09/11/2019
משחקמקום 1 - מקום 8
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך09/11/2019
משחקמ.ס בני "ממבע" הגולן והגליל - הפועל כפר כנא
אצטדיוןבוקעתא
שעה12:30
תוצאה2-1
תאריך09/11/2019
משחקהפועל איכסל - מ.כ. בועיינה נוג'ידאת
אצטדיוןאיכסל
שעה14:30
תוצאה4-2
תאריך10/11/2019
משחקהפ' בני טובא זנגריה - הפועל מועדון כדורגל עירוני צפת "צו פיוס"
אצטדיוןטובא
שעה14:30
תוצאה1-2
תאריך16/11/2019
משחקמ.כ. מג'דל כרום שאגור - מ.ס. צעירי כפר קנא
אצטדיוןבענה
שעה13:00
תוצאה3-2
תאריך22/11/2019
משחקמכבי כפר מנדא - הפועל עירוני עראבה
אצטדיוןירכא
שעה12:30
תוצאה2-3
תאריך29/11/2019
משחקהפועל כפר כנא - מכבי כפר מנדא
אצטדיוןכפר כנא
שעה08:30
תוצאה1-3
תאריך29/11/2019
משחקהפועל מועדון כדורגל עירוני צפת "צו פיוס" - הפ' דיר חנא חוסאם
אצטדיוןקרית שמונה סנטטי חדש
שעה12:30
תוצאה3-3
תאריך30/11/2019
משחקמקום 8 - מקום 2
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך30/11/2019
משחקמקום 9 - מקום 1
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך30/11/2019
משחקמקום 10 - מקום 15
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך30/11/2019
משחקהפועל עירוני עראבה - הפ' בני טובא זנגריה
אצטדיוןסכנין אימונים סינטטי
שעה09:00
תוצאה3-10
תאריך06/12/2019
משחקמ.כ. בועיינה נוג'ידאת - מ.ס בני "ממבע" הגולן והגליל
אצטדיוןקרית שמונה סנטטי חדש
שעה14:30
תוצאה3-0
תאריך08/12/2019
משחקאחי ביר אלמכסור - מ.ס. צעירי כפר קנא
אצטדיוןג'וליס
שעה14:45
תוצאה3-0
תאריך13/12/2019
משחקהפועל כפר כנא - הפועל עירוני עראבה
אצטדיוןכפר כנא
שעה09:00
תוצאה3-2
תאריך13/12/2019
משחקמ.ס. צעירי כפר קנא - הפועל מועדון כדורגל עירוני צפת "צו פיוס"
אצטדיוןכפר כנא
שעה11:00
תוצאה0-5
תאריך14/12/2019
משחקמקום 15 - מקום 11
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך14/12/2019
משחקמקום 2 - מקום 9
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך14/12/2019
משחקמקום 3 - מקום 8
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך14/12/2019
משחקצעירי סכנין - מ.כ. מג'דל כרום שאגור
אצטדיוןסכנין אימונים סינטטי
שעה14:40
תוצאה0-0
תאריך14/12/2019
משחקהפ' בני טובא זנגריה - הפ' דיר חנא חוסאם
אצטדיוןקרית שמונה סנטטי חדש
שעה18:30
תוצאה11-1
תאריך16/12/2019
משחקמכבי כפר מנדא - מ.כ. בועיינה נוג'ידאת
אצטדיוןג'וליס
שעה14:45
תוצאה0-3
תאריך20/12/2019
משחקהפועל כפר כנא - הפ' בני טובא זנגריה
אצטדיוןכפר כנא
שעה10:00
תוצאה0-3
תאריך20/12/2019
משחקאחי ביר אלמכסור - צעירי סכנין
אצטדיוןשפרעם
שעה12:00
תוצאה3-2
תאריך21/12/2019
משחקמקום 8 - מקום 4
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך21/12/2019
משחקמקום 9 - מקום 3
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך21/12/2019
משחקמקום 12 - מקום 15
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך23/12/2019
משחקמ.כ. מג'דל כרום שאגור - הפועל איכסל
אצטדיוןבענה
שעה14:30
תוצאה1-2
תאריך25/12/2019
משחקצעירי סכנין - הפועל מועדון כדורגל עירוני צפת "צו פיוס"
אצטדיוןסכנין אימונים סינטטי
שעה14:00
תוצאה2-4
תאריך25/12/2019
משחקמ.כ. בועיינה נוג'ידאת - הפועל עירוני עראבה
אצטדיוןבועיינה נוג'ידאת
שעה14:30
תוצאהלא סופית
תאריך25/12/2019
משחקהפ' דיר חנא חוסאם - מ.ס. צעירי כפר קנא
אצטדיוןדיר חנא
שעה14:55
תוצאהלא סופית
תאריך26/12/2019
משחקמ.ס בני "ממבע" הגולן והגליל - מ.כ. מג'דל כרום שאגור
אצטדיוןבוקעתא
שעה14:00
תוצאהלא סופית
תאריך28/12/2019
משחקמקום 15 - מקום 13
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך28/12/2019
משחקמקום 4 - מקום 9
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך28/12/2019
משחקמקום 5 - מקום 8
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך30/12/2019
משחקהפ' בני טובא זנגריה - מ.ס. צעירי כפר קנא
אצטדיוןטובא
שעה14:30
תוצאה9-2
תאריך31/12/2019
משחקהפועל איכסל - אחי ביר אלמכסור
אצטדיוןאיכסל
שעה14:30
תוצאה0-5
תאריך03/01/2020
משחקהפועל מועדון כדורגל עירוני צפת "צו פיוס" - הפועל איכסל
אצטדיוןקרית שמונה סנטטי חדש
שעה12:15
תוצאה8-3
תאריך04/01/2020
משחקמקום 8 - מקום 6
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך04/01/2020
משחקמקום 9 - מקום 5
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך04/01/2020
משחקאחי ביר אלמכסור - מ.ס בני "ממבע" הגולן והגליל
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך04/01/2020
משחקמקום 14 - מקום 15
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך04/01/2020
משחקהפ' דיר חנא חוסאם - צעירי סכנין
אצטדיוןדיר חנא
שעה14:30
תוצאה0-3
תאריך11/01/2020
משחקמ.ס בני "ממבע" הגולן והגליל - מ.כ. מג'דל כרום שאגור
אצטדיוןקרית שמונה סנטטי חדש
שעה14:45
תוצאה4-4
תאריך14/01/2020
משחקהפ' דיר חנא חוסאם - מ.ס. צעירי כפר קנא
אצטדיוןדיר חנא
שעה14:45
תוצאה3-2
תאריך15/01/2020
משחקאחי ביר אלמכסור - מ.ס בני "ממבע" הגולן והגליל
אצטדיוןשפרעם
שעה14:30
תוצאה1-2
תאריך15/01/2020
משחקמ.כ. מג'דל כרום שאגור - מכבי כפר מנדא
אצטדיוןאבו סנאן
שעה14:45
תוצאה3-0
תאריך17/01/2020
משחקאחי ביר אלמכסור - מכבי כפר מנדא
אצטדיוןשפרעם
שעה10:30
תוצאה5-0
תאריך17/01/2020
משחקמ.ס בני "ממבע" הגולן והגליל - הפועל מועדון כדורגל עירוני צפת "צו פיוס"
אצטדיוןבוקעתא
שעה12:00
תוצאה1-3
תאריך18/01/2020
משחקמקום 16 - מקום 15
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך18/01/2020
משחקמקום 6 - מקום 9
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך18/01/2020
משחקצעירי סכנין - מ.ס. צעירי כפר קנא
אצטדיוןסכנין אימונים סינטטי
שעה11:15
תוצאה1-5
תאריך18/01/2020
משחקהפועל איכסל - הפ' דיר חנא חוסאם
אצטדיוןאיכסל
שעה14:30
תוצאה1-4
תאריך18/01/2020
משחקמ.כ. מג'דל כרום שאגור - הפועל עירוני עראבה
אצטדיוןאבו סנאן
שעה14:45
תוצאה5-1
תאריך24/01/2020
משחקהפועל מועדון כדורגל עירוני צפת "צו פיוס" - מכבי כפר מנדא
אצטדיוןחצור
שעה12:30
תוצאה4-4
תאריך25/01/2020
משחקמקום 8 - מקום 16
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך25/01/2020
משחקמקום 15 - מקום 1
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך25/01/2020
משחקהפ' דיר חנא חוסאם - מ.ס בני "ממבע" הגולן והגליל
אצטדיוןדיר חנא
שעה14:55
תוצאה0-3
תאריך27/01/2020
משחקמ.ס. צעירי כפר קנא - הפועל איכסל
אצטדיוןכפר כנא
שעה15:25
תוצאה4-0
תאריך29/01/2020
משחקאחי ביר אלמכסור - הפועל עירוני עראבה
אצטדיוןשפרעם
שעה14:30
תוצאה1-1
תאריך30/01/2020
משחקהפועל כפר כנא - מ.כ. מג'דל כרום שאגור
אצטדיוןכפר כנא
שעה14:55
תוצאה2-1
תאריך30/01/2020
משחקהפ' דיר חנא חוסאם - מכבי כפר מנדא
אצטדיוןדיר חנא
שעה15:15
תוצאה0-7
תאריך31/01/2020
משחקהפועל מועדון כדורגל עירוני צפת "צו פיוס" - הפועל עירוני עראבה
אצטדיוןחצור
שעה12:30
תוצאה1-0
תאריך01/02/2020
משחקמקום 9 - מקום -8
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך01/02/2020
משחקמקום 15 - מקום 2
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך01/02/2020
משחקמקום 9 - מקום 8
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך01/02/2020
משחקצעירי סכנין - הפ' בני טובא זנגריה
אצטדיוןסכנין אימונים דשא
שעה13:15
תוצאה0-3
תאריך01/02/2020
משחקמ.ס. צעירי כפר קנא - מ.ס בני "ממבע" הגולן והגליל
אצטדיוןכפר כנא
שעה15:25
תוצאה0-2
תאריך02/02/2020
משחקאחי ביר אלמכסור - הפועל כפר כנא
אצטדיוןשפרעם
שעה15:00
תוצאה0-1
תאריך07/02/2020
משחקמכבי כפר מנדא - מ.ס. צעירי כפר קנא
אצטדיוןדיר חנא
שעה10:30
תוצאה3-0
תאריך07/02/2020
משחקהפועל כפר כנא - הפועל מועדון כדורגל עירוני צפת "צו פיוס"
אצטדיוןכפר כנא
שעה11:00
תוצאה0-2
תאריך07/02/2020
משחקהפועל עירוני עראבה - הפ' דיר חנא חוסאם
אצטדיוןכאבול
שעה14:00
תוצאהלא סופית
תאריך08/02/2020
משחקמקום 16 - מקום 9
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך08/02/2020
משחקמקום 8 - מקום 10
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך08/02/2020
משחקמקום 3 - מקום 15
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך08/02/2020
משחקצעירי סכנין - הפועל איכסל
אצטדיוןסכנין אימונים דשא
שעה15:00
תוצאה4-2
תאריך13/02/2020
משחקהפ' דיר חנא חוסאם - הפועל כפר כנא
אצטדיוןדיר חנא
שעה15:25
תוצאה2-5
תאריך14/02/2020
משחקמ.ס. צעירי כפר קנא - הפועל עירוני עראבה
אצטדיוןכפר כנא
שעה09:45
תוצאה0-3
תאריך15/02/2020
משחקמקום 15 - מקום 4
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך15/02/2020
משחקמקום 11 - מקום 8
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך15/02/2020
משחקמקום 10 - מקום 9
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך15/02/2020
משחקמ.ס בני "ממבע" הגולן והגליל - צעירי סכנין
אצטדיוןבוקעתא
שעה14:00
תוצאה0-1
תאריך20/02/2020
משחקהפועל מועדון כדורגל עירוני צפת "צו פיוס" - צעירי סכנין
אצטדיוןקרית שמונה סנטטי חדש
שעה19:30
תוצאה1-1
תאריך21/02/2020
משחקהפועל כפר כנא - מ.ס. צעירי כפר קנא
אצטדיוןכפר כנא
שעה09:30
תוצאה0-2
תאריך23/02/2020
משחקהפ' בני טובא זנגריה - הפועל איכסל
אצטדיוןטובא
שעה15:00
תוצאה6-0
תאריך29/02/2020
משחקמקום 9 - מקום 11
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך29/02/2020
משחקמקום 8 - מקום 12
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך29/02/2020
משחקמקום 5 - מקום 15
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך29/02/2020
משחקמ.כ. מג'דל כרום שאגור - הפ' בני טובא זנגריה
אצטדיוןאבו סנאן
שעה10:00
תוצאה0-3
תאריך01/03/2020
משחקמכבי כפר מנדא - צעירי סכנין
אצטדיוןדיר חנא
שעה11:00
תוצאה0-0
תאריך03/03/2020
משחקהפועל עירוני עראבה - הפ' דיר חנא חוסאם
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך04/03/2020
משחקמ.ס בני "ממבע" הגולן והגליל - הפועל איכסל
אצטדיוןבוקעתא
שעה15:45
תוצאה7-3
תאריך06/03/2020
משחקאחי ביר אלמכסור - מ.כ. מג'דל כרום שאגור
אצטדיוןשפרעם
שעה15:30
תוצאה2-1
תאריך07/03/2020
משחקמקום 15 - מקום 6
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך07/03/2020
משחקמקום 13 - מקום 8
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך07/03/2020
משחקמקום 12 - מקום 9
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך07/03/2020
משחקמ.ס בני "ממבע" הגולן והגליל - הפ' בני טובא זנגריה
אצטדיוןבוקעתא
שעה12:00
תוצאה0-3
תאריך07/03/2020
משחקצעירי סכנין - הפועל עירוני עראבה
אצטדיוןסכנין אימונים דשא
שעה15:30
תוצאה2-1
תאריך09/03/2020
משחקמכבי כפר מנדא - הפועל איכסל
אצטדיוןדיר חנא
שעה15:40
תוצאה3-2
תאריך10/03/2020
משחקמ.כ. מג'דל כרום שאגור - הפועל מועדון כדורגל עירוני צפת "צו פיוס"
אצטדיוןאבו סנאן
שעה15:45
תוצאה2-1
תאריך10/03/2020
משחקצעירי סכנין - הפועל כפר כנא
אצטדיוןסכנין אימונים דשא
שעה15:45
תוצאה4-0
תאריך14/03/2020
משחקאחי ביר אלמכסור - הפ' בני טובא זנגריה
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך14/03/2020
משחקמקום 9 - מקום 13
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך14/03/2020
משחקמקום 8 - מקום 14
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך17/03/2020
משחקהפועל עירוני עראבה - הפועל איכסל
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך20/03/2020
משחקמכבי כפר מנדא - מ.ס בני "ממבע" הגולן והגליל
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך21/03/2020
משחקהפועל עירוני עראבה - הפ' דיר חנא חוסאם
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך28/03/2020
משחקמקום 15 - מקום -8
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך28/03/2020
משחקמכבי כפר מנדא - הפ' בני טובא זנגריה
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך28/03/2020
משחקמ.ס בני "ממבע" הגולן והגליל - הפועל עירוני עראבה
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך28/03/2020
משחקהפועל איכסל - הפועל כפר כנא
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך28/03/2020
משחקמקום 15 - מקום 8
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך28/03/2020
משחקמקום 14 - מקום 9
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך28/03/2020
משחקהפ' דיר חנא חוסאם - מ.כ. מג'דל כרום שאגור
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך28/03/2020
משחקהפועל מועדון כדורגל עירוני צפת "צו פיוס" - אחי ביר אלמכסור
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך04/04/2020
משחקמקום 9 - מקום -15
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך04/04/2020
משחקהפועל מועדון כדורגל עירוני צפת "צו פיוס" - הפ' בני טובא זנגריה
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך04/04/2020
משחקאחי ביר אלמכסור - הפ' דיר חנא חוסאם
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך04/04/2020
משחקמ.ס. צעירי כפר קנא - מ.כ. מג'דל כרום שאגור
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך04/04/2020
משחקמקום 9 - מקום 15
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך04/04/2020
משחקמקום 8 - מקום 1
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך04/04/2020
משחקהפועל כפר כנא - מ.ס בני "ממבע" הגולן והגליל
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך04/04/2020
משחקהפועל עירוני עראבה - מכבי כפר מנדא
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך11/04/2020
משחקהפ' בני טובא זנגריה - הפועל עירוני עראבה
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך11/04/2020
משחקמכבי כפר מנדא - הפועל כפר כנא
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך11/04/2020
משחקמקום 2 - מקום 8
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך11/04/2020
משחקמקום 1 - מקום 9
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך11/04/2020
משחקמקום 15 - מקום 10
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך11/04/2020
משחקמ.ס. צעירי כפר קנא - אחי ביר אלמכסור
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך11/04/2020
משחקהפ' דיר חנא חוסאם - הפועל מועדון כדורגל עירוני צפת "צו פיוס"
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך18/04/2020
משחקהפ' דיר חנא חוסאם - הפ' בני טובא זנגריה
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך18/04/2020
משחקהפועל מועדון כדורגל עירוני צפת "צו פיוס" - מ.ס. צעירי כפר קנא
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך18/04/2020
משחקמקום 11 - מקום 15
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך18/04/2020
משחקמ.כ. מג'דל כרום שאגור - צעירי סכנין
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך18/04/2020
משחקמקום 9 - מקום 2
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך18/04/2020
משחקמקום 8 - מקום 3
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך18/04/2020
משחקהפועל עירוני עראבה - הפועל כפר כנא
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך25/04/2020
משחקהפ' בני טובא זנגריה - הפועל כפר כנא
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך25/04/2020
משחקמקום 4 - מקום 8
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך25/04/2020
משחקמקום 3 - מקום 9
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך25/04/2020
משחקהפועל איכסל - מ.כ. מג'דל כרום שאגור
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך25/04/2020
משחקצעירי סכנין - אחי ביר אלמכסור
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך25/04/2020
משחקמקום 15 - מקום 12
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך25/04/2020
משחקמ.ס. צעירי כפר קנא - הפ' דיר חנא חוסאם
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך02/05/2020
משחקמ.ס. צעירי כפר קנא - הפ' בני טובא זנגריה
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך02/05/2020
משחקמקום 13 - מקום 15
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך02/05/2020
משחקאחי ביר אלמכסור - הפועל איכסל
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך02/05/2020
משחקמ.כ. מג'דל כרום שאגור - מ.ס בני "ממבע" הגולן והגליל
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך02/05/2020
משחקמקום 9 - מקום 4
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך02/05/2020
משחקמקום 8 - מקום 5
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך09/05/2020
משחקמקום 6 - מקום 8
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך09/05/2020
משחקמקום 5 - מקום 9
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך09/05/2020
משחקמכבי כפר מנדא - מ.כ. מג'דל כרום שאגור
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך09/05/2020
משחקמ.ס בני "ממבע" הגולן והגליל - אחי ביר אלמכסור
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך09/05/2020
משחקהפועל איכסל - הפועל מועדון כדורגל עירוני צפת "צו פיוס"
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך09/05/2020
משחקצעירי סכנין - הפ' דיר חנא חוסאם
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך09/05/2020
משחקמקום 15 - מקום 14
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך16/05/2020
משחקמקום 15 - מקום 16
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך16/05/2020
משחקמ.ס. צעירי כפר קנא - צעירי סכנין
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך16/05/2020
משחקהפ' דיר חנא חוסאם - הפועל איכסל
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך16/05/2020
משחקהפועל מועדון כדורגל עירוני צפת "צו פיוס" - מ.ס בני "ממבע" הגולן והגליל
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך16/05/2020
משחקמכבי כפר מנדא - אחי ביר אלמכסור
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך16/05/2020
משחקהפועל עירוני עראבה - מ.כ. מג'דל כרום שאגור
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך16/05/2020
משחקמקום 9 - מקום 6
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך23/05/2020
משחקמקום 16 - מקום 8
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך23/05/2020
משחקמ.כ. מג'דל כרום שאגור - הפועל כפר כנא
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך23/05/2020
משחקהפועל עירוני עראבה - אחי ביר אלמכסור
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך23/05/2020
משחקמכבי כפר מנדא - הפועל מועדון כדורגל עירוני צפת "צו פיוס"
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך23/05/2020
משחקמ.ס בני "ממבע" הגולן והגליל - הפ' דיר חנא חוסאם
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך23/05/2020
משחקהפועל איכסל - מ.ס. צעירי כפר קנא
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך23/05/2020
משחקמקום 1 - מקום 15
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה