Skip Navigation Linksעמוד הביתליגות ליגת נערים ב' על

2019/2020ליגת נערים ב' על

הדפסההדפסה ליגה

רשימת המשחקים

תאריך23/08/2019
משחקמכבי נתניה רפאל - הפועל ר"ג "רונן פרץ"
אצטדיוןנתניה שפירא
שעה16:30
תוצאה0-1
תאריך24/08/2019
משחקבני יהודה ת'א - בית"ר י-ם שמואל
אצטדיוןשכונת התקוה סנטטי 2
שעה08:30
תוצאה2-7
תאריך24/08/2019
משחקמכבי פ"ת משה דיין - מכבי ת"א אלי פוקס
אצטדיוןפתח תקוה מכבי סנטטי
שעה08:30
תוצאה1-1
תאריך24/08/2019
משחקהפועל חדרה - הפ' ניר רמת השרון
אצטדיוןחדרה הפועל חדרה
שעה09:00
תוצאה1-2
תאריך24/08/2019
משחקהפועל ב"ש - מ.ס.ע אשדוד מוריס
אצטדיוןבאר שבע וסרמיל 4
שעה09:30
תוצאה2-0
תאריך24/08/2019
משחקמכבי חיפה יהויכים - הפועל רעננה
אצטדיוןחיפה קצף תחתון
שעה09:30
תוצאה1-2
תאריך24/08/2019
משחקבית"ר טוברוק - מכבי אחי נצרת
אצטדיוןנתניה טוברוק
שעה09:30
תוצאה0-8
תאריך24/08/2019
משחקהפועל ת"א ישין - עירוני נשר
אצטדיוןוולפסון 2
שעה17:00
תוצאה0-3
תאריך30/08/2019
משחקהפ' ניר רמת השרון - מכבי נתניה רפאל
אצטדיוןרמת השרון סנטטי
שעה16:30
תוצאה1-2
תאריך31/08/2019
משחקבית"ר טוברוק - הפועל חדרה
אצטדיוןנתניה טוברוק
שעה09:00
תוצאה0-1
תאריך31/08/2019
משחקעירוני נשר - מכבי אחי נצרת
אצטדיוןנשר איצטדיון
שעה09:00
תוצאה0-8
תאריך31/08/2019
משחקמכבי ת"א אלי פוקס - הפועל ת"א ישין
אצטדיוןתל אביב קרית שלום 1
שעה09:00
תוצאה1-2
תאריך31/08/2019
משחקהפועל רעננה - מכבי פ"ת משה דיין
אצטדיוןרעננה דרומי פארק
שעה09:00
תוצאה0-0
תאריך31/08/2019
משחקהפועל ר"ג "רונן פרץ" - בני יהודה ת'א
אצטדיוןרמת גן רמת השקמה
שעה09:00
תוצאה3-2
תאריך31/08/2019
משחקמ.ס.ע אשדוד מוריס - מכבי חיפה יהויכים
אצטדיוןאשדוד מכללה 2
שעה16:30
תוצאה2-0
תאריך31/08/2019
משחקבית"ר י-ם שמואל - הפועל ב"ש
אצטדיוןירושלים בית וגן 2 עליון סנטטי
שעה16:30
תוצאה4-1
תאריך06/09/2019
משחקמכבי נתניה רפאל - הפועל חדרה
אצטדיוןנתניה שפירא
שעה16:30
תוצאה1-2
תאריך07/09/2019
משחקמכבי אחי נצרת - מכבי ת"א אלי פוקס
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך07/09/2019
משחקבני יהודה ת'א - הפ' ניר רמת השרון
אצטדיוןשכונת התקוה סנטטי 2
שעה08:30
תוצאה0-1
תאריך07/09/2019
משחקהפועל ת"א ישין - הפועל רעננה
אצטדיוןוולפסון 2
שעה08:30
תוצאה2-0
תאריך07/09/2019
משחקבית"ר טוברוק - עירוני נשר
אצטדיוןנתניה טוברוק
שעה09:00
תוצאה0-2
תאריך07/09/2019
משחקמכבי חיפה יהויכים - בית"ר י-ם שמואל
אצטדיוןחיפה קצף תחתון
שעה16:30
תוצאה0-1
תאריך07/09/2019
משחקמכבי פ"ת משה דיין - מ.ס.ע אשדוד מוריס
אצטדיוןפתח תקוה מכבי סנטטי
שעה16:45
תוצאה1-2
תאריך07/09/2019
משחקהפועל ב"ש - הפועל ר"ג "רונן פרץ"
אצטדיוןבאר שבע וסרמיל 4
שעה17:00
תוצאה1-1
תאריך14/09/2019
משחקמכבי ת"א אלי פוקס - בית"ר טוברוק
אצטדיוןתל אביב קרית שלום 1
שעה08:30
תוצאה2-1
תאריך14/09/2019
משחקבית"ר י-ם שמואל - מכבי פ"ת משה דיין
אצטדיוןירושלים בית וגן 2 עליון סנטטי
שעה08:30
תוצאה5-0
תאריך14/09/2019
משחקהפועל חדרה - עירוני נשר
אצטדיוןחדרה הפועל חדרה
שעה09:00
תוצאה0-5
תאריך14/09/2019
משחקהפועל ר"ג "רונן פרץ" - מכבי חיפה יהויכים
אצטדיוןרמת גן רמת השקמה
שעה10:30
תוצאה1-2
תאריך14/09/2019
משחקהפועל רעננה - מכבי אחי נצרת
אצטדיוןרעננה דרומי פארק
שעה11:00
תוצאה0-5
תאריך14/09/2019
משחקמ.ס.ע אשדוד מוריס - הפועל ת"א ישין
אצטדיוןאשדוד מכללה 2
שעה11:00
תוצאה2-2
תאריך14/09/2019
משחקהפ' ניר רמת השרון - הפועל ב"ש
אצטדיוןרמת השרון סנטטי
שעה11:00
תוצאה1-1
תאריך14/09/2019
משחקמכבי נתניה רפאל - בני יהודה ת'א
אצטדיוןנתניה שפירא
שעה16:30
תוצאה3-1
תאריך18/09/2019
משחקמכבי אחי נצרת - מכבי ת"א אלי פוקס
אצטדיוןקרית אתא
שעה16:30
תוצאה7-0
תאריך21/09/2019
משחקבני יהודה ת'א - הפועל חדרה
אצטדיוןשכונת התקוה סנטטי 2
שעה08:30
תוצאה1-2
תאריך21/09/2019
משחקמכבי פ"ת משה דיין - הפועל ר"ג "רונן פרץ"
אצטדיוןפתח תקוה מכבי סנטטי
שעה08:30
תוצאה0-3
תאריך21/09/2019
משחקבית"ר טוברוק - הפועל רעננה
אצטדיוןנתניה טוברוק
שעה08:30
תוצאה2-0
תאריך21/09/2019
משחקעירוני נשר - מכבי ת"א אלי פוקס
אצטדיוןנשר איצטדיון
שעה09:30
תוצאה5-0
תאריך21/09/2019
משחקמכבי חיפה יהויכים - הפ' ניר רמת השרון
אצטדיוןחיפה קצף תחתון
שעה13:00
תוצאה0-0
תאריך21/09/2019
משחקהפועל ת"א ישין - בית"ר י-ם שמואל
אצטדיוןוולפסון 2
שעה14:00
תוצאה1-2
תאריך21/09/2019
משחקהפועל ב"ש - מכבי נתניה רפאל
אצטדיוןבאר שבע וסרמיל 4
שעה16:30
תוצאה2-1
תאריך21/09/2019
משחקמכבי אחי נצרת - מ.ס.ע אשדוד מוריס
אצטדיוןנצרת איצטדיון עילוט
שעה17:35
תוצאה4-0
תאריך27/09/2019
משחקהפועל ר"ג "רונן פרץ" - הפועל ת"א ישין
אצטדיוןרמת גן רמת השקמה
שעה16:30
תוצאה2-0
תאריך28/09/2019
משחקהפועל חדרה - מכבי ת"א אלי פוקס
אצטדיוןחדרה בית אליעזר
שעה08:45
תוצאה2-3
תאריך28/09/2019
משחקהפ' ניר רמת השרון - מכבי פ"ת משה דיין
אצטדיוןרמת השרון סנטטי
שעה10:30
תוצאה1-3
תאריך28/09/2019
משחקהפועל רעננה - עירוני נשר
אצטדיוןרעננה פארק צפוני סינטטי
שעה11:00
תוצאה0-1
תאריך28/09/2019
משחקמ.ס.ע אשדוד מוריס - בית"ר טוברוק
אצטדיוןאשדוד מכללה 2
שעה11:00
תוצאה1-4
תאריך28/09/2019
משחקמכבי נתניה רפאל - מכבי חיפה יהויכים
אצטדיוןנתניה שפירא
שעה11:00
תוצאה0-2
תאריך28/09/2019
משחקבית"ר י-ם שמואל - מכבי אחי נצרת
אצטדיוןירושלים בית וגן 2 עליון סנטטי
שעה12:30
תוצאה0-3
תאריך28/09/2019
משחקבני יהודה ת'א - הפועל ב"ש
אצטדיוןשכונת התקוה סנטטי 2
שעה12:30
תוצאה2-0
תאריך05/10/2019
משחקמכבי פ"ת משה דיין - מכבי נתניה רפאל
אצטדיוןפתח תקוה מכבי סנטטי
שעה08:30
תוצאה0-2
תאריך05/10/2019
משחקהפועל ת"א ישין - הפ' ניר רמת השרון
אצטדיוןוולפסון 2
שעה08:30
תוצאה0-1
תאריך05/10/2019
משחקמכבי ת"א אלי פוקס - הפועל רעננה
אצטדיוןתל אביב קרית שלום 1
שעה09:00
תוצאה0-1
תאריך05/10/2019
משחקמכבי אחי נצרת - הפועל ר"ג "רונן פרץ"
אצטדיוןיפיע
שעה11:00
תוצאה5-0
תאריך05/10/2019
משחקבית"ר טוברוק - בית"ר י-ם שמואל
אצטדיוןנתניה טוברוק
שעה11:00
תוצאה0-1
תאריך05/10/2019
משחקהפועל ב"ש - הפועל חדרה
אצטדיוןבאר שבע וסרמיל 4
שעה12:00
תוצאה0-0
תאריך05/10/2019
משחקעירוני נשר - מ.ס.ע אשדוד מוריס
אצטדיוןנשר איצטדיון
שעה13:00
תוצאה0-2
תאריך05/10/2019
משחקמכבי חיפה יהויכים - בני יהודה ת'א
אצטדיוןחיפה קצף תחתון
שעה13:30
תוצאה2-3
תאריך12/10/2019
משחקבני יהודה ת'א - מכבי פ"ת משה דיין
אצטדיוןשכונת התקוה סנטטי 2
שעה08:30
תוצאה1-1
תאריך12/10/2019
משחקהפועל חדרה - הפועל רעננה
אצטדיוןחדרה בית אליעזר
שעה08:45
תוצאה1-1
תאריך12/10/2019
משחקבית"ר י-ם שמואל - עירוני נשר
אצטדיוןירושלים בית וגן 2 עליון סנטטי
שעה11:00
תוצאה0-4
תאריך12/10/2019
משחקמ.ס.ע אשדוד מוריס - מכבי ת"א אלי פוקס
אצטדיוןאשדוד מכללה 2
שעה11:15
תוצאה2-0
תאריך12/10/2019
משחקמכבי נתניה רפאל - הפועל ת"א ישין
אצטדיוןנתניה שפירא
שעה11:15
תוצאה1-0
תאריך12/10/2019
משחקהפ' ניר רמת השרון - מכבי אחי נצרת
אצטדיוןרמת השרון סנטטי
שעה12:00
תוצאה0-4
תאריך12/10/2019
משחקהפועל ר"ג "רונן פרץ" - בית"ר טוברוק
אצטדיוןרמת גן רמת השקמה
שעה12:30
תוצאה3-3
תאריך12/10/2019
משחקהפועל ב"ש - מכבי חיפה יהויכים
אצטדיוןבאר שבע וסרמיל 4
שעה16:00
תוצאה3-1
תאריך19/10/2019
משחקבית"ר טוברוק - הפ' ניר רמת השרון
אצטדיוןנתניה טוברוק
שעה08:30
תוצאה1-2
תאריך19/10/2019
משחקמכבי חיפה יהויכים - הפועל חדרה
אצטדיוןחיפה קצף תחתון
שעה09:00
תוצאה0-3
תאריך19/10/2019
משחקהפועל ת"א ישין - בני יהודה ת'א
אצטדיוןוולפסון 2
שעה09:00
תוצאה0-1
תאריך19/10/2019
משחקהפועל רעננה - מ.ס.ע אשדוד מוריס
אצטדיוןרעננה פארק צפוני סינטטי
שעה10:30
תוצאה2-5
תאריך19/10/2019
משחקמכבי ת"א אלי פוקס - בית"ר י-ם שמואל
אצטדיוןתל אביב קרית שלום 1
שעה10:45
תוצאה1-4
תאריך19/10/2019
משחקמכבי אחי נצרת - מכבי נתניה רפאל
אצטדיוןמגדל העמק
שעה12:00
תוצאה7-0
תאריך19/10/2019
משחקעירוני נשר - הפועל ר"ג "רונן פרץ"
אצטדיוןנשר איצטדיון
שעה12:00
תוצאה0-1
תאריך19/10/2019
משחקמכבי פ"ת משה דיין - הפועל ב"ש
אצטדיוןפתח תקוה מכבי סנטטי
שעה14:45
תוצאה2-2
תאריך26/10/2019
משחקהפ' ניר רמת השרון - עירוני נשר
אצטדיוןרמת השרון סנטטי
שעה10:40
תוצאה0-4
תאריך26/10/2019
משחקבית"ר י-ם שמואל - הפועל רעננה
אצטדיוןירושלים בית וגן 2 עליון סנטטי
שעה11:00
תוצאה0-2
תאריך26/10/2019
משחקהפועל ב"ש - הפועל ת"א ישין
אצטדיוןבאר שבע וסרמיל 4
שעה11:00
תוצאה2-0
תאריך26/10/2019
משחקמכבי נתניה רפאל - בית"ר טוברוק
אצטדיוןנתניה שפירא
שעה11:15
תוצאה0-6
תאריך26/10/2019
משחקמכבי חיפה יהויכים - מכבי פ"ת משה דיין
אצטדיוןחיפה קצף תחתון
שעה13:30
תוצאה6-2
תאריך26/10/2019
משחקהפועל חדרה - מ.ס.ע אשדוד מוריס
אצטדיוןחדרה בית אליעזר
שעה13:45
תוצאה4-1
תאריך26/10/2019
משחקבני יהודה ת'א - מכבי אחי נצרת
אצטדיוןשכונת התקוה סנטטי 2
שעה14:15
תוצאה0-9
תאריך26/10/2019
משחקהפועל ר"ג "רונן פרץ" - מכבי ת"א אלי פוקס
אצטדיוןרמת גן רמת השקמה
שעה15:50
תוצאה3-1
תאריך02/11/2019
משחקמכבי ת"א אלי פוקס - הפ' ניר רמת השרון
אצטדיוןתל אביב קרית שלום סינטטי
שעה08:30
תוצאה0-6
תאריך02/11/2019
משחקהפועל רעננה - הפועל ר"ג "רונן פרץ"
אצטדיוןרעננה פארק צפוני סינטטי
שעה08:30
תוצאה0-2
תאריך02/11/2019
משחקמ.ס.ע אשדוד מוריס - בית"ר י-ם שמואל
אצטדיוןאשדוד מכללה 2
שעה11:00
תוצאה2-0
תאריך02/11/2019
משחקמכבי אחי נצרת - הפועל ב"ש
אצטדיוןמגדל העמק
שעה13:10
תוצאה5-1
תאריך02/11/2019
משחקהפועל ת"א ישין - מכבי חיפה יהויכים
אצטדיוןוולפסון 2
שעה13:30
תוצאה2-1
תאריך02/11/2019
משחקבית"ר טוברוק - בני יהודה ת'א
אצטדיוןנתניה טוברוק
שעה14:30
תוצאה0-0
תאריך03/11/2019
משחקעירוני נשר - מכבי נתניה רפאל
אצטדיוןנשר איצטדיון
שעה18:00
תוצאה1-1
תאריך06/11/2019
משחקמכבי פ"ת משה דיין - הפועל חדרה
אצטדיוןפתח תקוה מכבי סנטטי
שעה18:00
תוצאה1-4
תאריך09/11/2019
משחקהפ' ניר רמת השרון - הפועל רעננה
אצטדיוןרמת השרון סנטטי
שעה08:30
תוצאה1-0
תאריך09/11/2019
משחקהפועל ב"ש - בית"ר טוברוק
אצטדיוןבאר שבע וסרמיל 1
שעה11:00
תוצאה1-0
תאריך09/11/2019
משחקמכבי נתניה רפאל - מכבי ת"א אלי פוקס
אצטדיוןנתניה שפירא
שעה11:15
תוצאה3-1
תאריך09/11/2019
משחקהפועל חדרה - בית"ר י-ם שמואל
אצטדיוןחדרה בית אליעזר
שעה11:25
תוצאה1-1
תאריך09/11/2019
משחקמכבי פ"ת משה דיין - הפועל ת"א ישין
אצטדיוןפתח תקוה מכבי סנטטי
שעה12:30
תוצאה2-1
תאריך09/11/2019
משחקמכבי אחי נצרת - מכבי חיפה יהויכים
אצטדיוןנצרת איצטדיון עילוט
שעה13:15
תוצאה6-3
תאריך09/11/2019
משחקהפועל ר"ג "רונן פרץ" - מ.ס.ע אשדוד מוריס
אצטדיוןרמת גן רמת השקמה
שעה14:30
תוצאה2-1
תאריך09/11/2019
משחקבני יהודה ת'א - עירוני נשר
אצטדיוןשכונת התקוה סנטטי 2
שעה14:40
תוצאה1-0
תאריך30/11/2019
משחקהפועל ת"א ישין - הפועל חדרה
אצטדיוןוולפסון 2
שעה08:30
תוצאה1-2
תאריך30/11/2019
משחקבית"ר טוברוק - מכבי חיפה יהויכים
אצטדיוןנתניה טוברוק
שעה08:30
תוצאה3-2
תאריך30/11/2019
משחקמכבי ת"א אלי פוקס - בני יהודה ת'א
אצטדיוןתל אביב קרית שלום 1
שעה09:00
תוצאה0-4
תאריך30/11/2019
משחקמ.ס.ע אשדוד מוריס - הפ' ניר רמת השרון
אצטדיוןאשדוד מכללה 1
שעה09:00
תוצאה0-5
תאריך30/11/2019
משחקהפועל רעננה - מכבי נתניה רפאל
אצטדיוןרעננה פארק צפוני סינטטי
שעה10:30
תוצאה3-0
תאריך30/11/2019
משחקמכבי פ"ת משה דיין - מכבי אחי נצרת
אצטדיוןפתח תקוה מכבי סנטטי
שעה12:10
תוצאה0-14
תאריך30/11/2019
משחקבית"ר י-ם שמואל - הפועל ר"ג "רונן פרץ"
אצטדיוןירושלים בית וגן 2 עליון סנטטי
שעה12:10
תוצאה0-1
תאריך30/11/2019
משחקעירוני נשר - הפועל ב"ש
אצטדיוןנשר איצטדיון
שעה14:30
תוצאה2-2