Skip Navigation Linksעמוד הביתליגות ליגת נערים ג' מפרץ

2019/2020ליגת נערים ג' מפרץ

הדפסההדפסה ליגה

רשימת המשחקים

תאריך
משחקמקום 7 - מקום -4
אצטדיון
שעה
תוצאה
תאריך
משחקמקום -4 - מקום 7
אצטדיון
שעה
תוצאה
תאריך
משחקמקום 7 - מקום 16
אצטדיון
שעה
תוצאה
תאריך
משחקמקום 16 - מקום 7
אצטדיון
שעה
תוצאה
תאריך
משחקמקום 7 - מקום 9
אצטדיון
שעה
תוצאה
תאריך
משחקמקום 7 - מקום 5
אצטדיון
שעה
תוצאה
תאריך
משחקמקום 9 - מקום 7
אצטדיון
שעה
תוצאה
תאריך
משחקמקום 5 - מקום 7
אצטדיון
שעה
תוצאה
תאריך
משחקמקום 7 - מקום 3
אצטדיון
שעה
תוצאה
תאריך
משחקמקום 7 - מקום 11
אצטדיון
שעה
תוצאה
תאריך
משחקמקום 3 - מקום 7
אצטדיון
שעה
תוצאה
תאריך
משחקמקום 11 - מקום 7
אצטדיון
שעה
תוצאה
תאריך
משחקמקום 7 - מקום 1
אצטדיון
שעה
תוצאה
תאריך
משחקמקום 7 - מקום 13
אצטדיון
שעה
תוצאה
תאריך
משחקמקום 1 - מקום 7
אצטדיון
שעה
תוצאה
תאריך
משחקמקום 13 - מקום 7
אצטדיון
שעה
תוצאה
תאריך
משחקמקום 7 - מקום 15
אצטדיון
שעה
תוצאה
תאריך
משחקמקום 7 - מקום 14
אצטדיון
שעה
תוצאה
תאריך
משחקמקום 15 - מקום 7
אצטדיון
שעה
תוצאה
תאריך
משחקמקום 14 - מקום 7
אצטדיון
שעה
תוצאה
תאריך
משחקמקום 7 - מקום 2
אצטדיון
שעה
תוצאה
תאריך
משחקמקום 7 - מקום 12
אצטדיון
שעה
תוצאה
תאריך
משחקמקום 2 - מקום 7
אצטדיון
שעה
תוצאה
תאריך
משחקמקום 12 - מקום 7
אצטדיון
שעה
תוצאה
תאריך
משחקמקום 4 - מקום 7
אצטדיון
שעה
תוצאה
תאריך
משחקמקום 7 - מקום 4
אצטדיון
שעה
תוצאה
תאריך
משחקמקום 7 - מקום 10
אצטדיון
שעה
תוצאה
תאריך
משחקמקום 10 - מקום 7
אצטדיון
שעה
תוצאה
תאריך
משחקמקום 7 - מקום 8
אצטדיון
שעה
תוצאה
תאריך
משחקמקום 7 - מקום 6
אצטדיון
שעה
תוצאה
תאריך
משחקמקום 8 - מקום 7
אצטדיון
שעה
תוצאה
תאריך
משחקמקום 6 - מקום 7
אצטדיון
שעה
תוצאה
תאריך20/09/2019
משחקהפועל חוף הכרמל - הפ' בני אעבלין
אצטדיוןמעגן מיכאל
שעה10:00
תוצאה9-1
תאריך21/09/2019
משחקמכבי עירוני טמרה - מ.כ.צעירי טמרה
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה3-0
תאריך21/09/2019
משחקמ.ס. רשת מתנ"סים טבעון - מועדון ספורט כדרוגל שפרעם
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה0-3
תאריך21/09/2019
משחקמקום 4 - מקום 13
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך21/09/2019
משחקמכבי עוספיא - מכבי עירוני יפיע
אצטדיוןעוספיה
שעה10:00
תוצאה1-2
תאריך21/09/2019
משחקהפ' יוקנעם ארז - מ.ס. קרית ים
אצטדיוןיוקנעם
שעה10:00
תוצאה3-2
תאריך21/09/2019
משחקהפ' אחוה חיפה סעיד חורי - הפועל עירוני כרמיאל
אצטדיוןחיפה אתוס 2
שעה12:30
תוצאה4-1
תאריך22/09/2019
משחקמכבי נווה שאנן אלדד "צו פיוס" - בית"ר חיפה 1
אצטדיוןחיפה אתוס 2
שעה16:33
תוצאה7-1
תאריך25/09/2019
משחקמכבי ע.ק. אתא - מ.ס. כפר יאסיף
אצטדיוןקרית אתא
שעה14:30
תוצאה2-0
תאריך26/09/2019
משחקבית"ר חיפה 1 - הפ' אחוה חיפה סעיד חורי
אצטדיוןחיפה אבי רן 2
שעה16:30
תוצאה5-1
תאריך27/09/2019
משחקמועדון ספורט כדרוגל שפרעם - מכבי נווה שאנן אלדד "צו פיוס"
אצטדיוןנחף
שעה14:00
תוצאה0-4
תאריך27/09/2019
משחקהפועל חוף הכרמל - מ.ס. קרית ים
אצטדיוןקיבוץ החותרים
שעה16:00
תוצאה2-3
תאריך28/09/2019
משחקמקום 14 - מקום 4
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך28/09/2019
משחקמכבי עוספיא - הפ' יוקנעם ארז
אצטדיוןעוספיה
שעה08:30
תוצאה1-6
תאריך28/09/2019
משחקמכבי עירוני יפיע - מ.כ.צעירי טמרה
אצטדיוןיפיע
שעה08:30
תוצאה0-3
תאריך28/09/2019
משחקמ.ס. כפר יאסיף - מ.ס. רשת מתנ"סים טבעון
אצטדיוןבענה
שעה10:30
תוצאה1-7
תאריך28/09/2019
משחקהפועל עירוני כרמיאל - מכבי עירוני טמרה
אצטדיוןכרמיאל
שעה14:00
תוצאה0-3
תאריך28/09/2019
משחקמכבי ע.ק. אתא - הפ' בני אעבלין
אצטדיוןקרית אתא
שעה15:40
תוצאה9-2
תאריך04/10/2019
משחקמכבי נווה שאנן אלדד "צו פיוס" - מ.ס. רשת מתנ"סים טבעון
אצטדיוןחיפה אבי רן 2
שעה14:33
תוצאה5-0
תאריך04/10/2019
משחקהפועל חוף הכרמל - מכבי עוספיא
אצטדיוןקיבוץ החותרים
שעה15:30
תוצאה3-1
תאריך04/10/2019
משחקמכבי ע.ק. אתא - מ.ס. קרית ים
אצטדיוןקרית אתא
שעה16:00
תוצאה6-3
תאריך05/10/2019
משחקמכבי עירוני טמרה - בית"ר חיפה 1
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך05/10/2019
משחקמקום 4 - מקום 15
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך05/10/2019
משחקהפ' יוקנעם ארז - מ.כ.צעירי טמרה
אצטדיוןיוקנעם
שעה11:00
תוצאה0-3
תאריך05/10/2019
משחקמכבי עירוני יפיע - הפועל עירוני כרמיאל
אצטדיוןיפיע
שעה15:30
תוצאה2-4
תאריך05/10/2019
משחקמ.ס. כפר יאסיף - הפ' בני אעבלין
אצטדיוןאבו סנאן
שעה16:00
תוצאה4-0
תאריך06/10/2019
משחקהפ' אחוה חיפה סעיד חורי - מועדון ספורט כדרוגל שפרעם
אצטדיוןחיפה אבי רן 2
שעה12:00
תוצאה1-9
תאריך10/10/2019
משחקמכבי נווה שאנן אלדד "צו פיוס" - הפ' אחוה חיפה סעיד חורי
אצטדיוןחיפה אתוס 2
שעה16:00
תוצאה9-1
תאריך11/10/2019
משחקמ.ס. קרית ים - מ.ס. כפר יאסיף
אצטדיוןקרית אתא
שעה16:00
תוצאה4-5
תאריך11/10/2019
משחקהפ' בני אעבלין - מ.ס. רשת מתנ"סים טבעון
אצטדיוןאבו סנאן
שעה16:05
תוצאה0-4
תאריך12/10/2019
משחקמועדון ספורט כדרוגל שפרעם - מכבי עירוני טמרה
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך12/10/2019
משחקמ.כ.צעירי טמרה - הפועל חוף הכרמל
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה0-3
תאריך12/10/2019
משחקמקום 1 - מקום 4
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך12/10/2019
משחקמכבי עוספיא - מכבי ע.ק. אתא
אצטדיוןעוספיה
שעה08:30
תוצאה1-8
תאריך12/10/2019
משחקבית"ר חיפה 1 - מכבי עירוני יפיע
אצטדיוןחיפה אתוס 2
שעה12:30
תוצאה3-2
תאריך12/10/2019
משחקהפועל עירוני כרמיאל - הפ' יוקנעם ארז
אצטדיוןכרמיאל
שעה16:15
תוצאה3-7
תאריך19/10/2019
משחקהפועל חוף הכרמל - הפועל עירוני כרמיאל
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה3-0
תאריך19/10/2019
משחקמקום 4 - מקום 2
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך19/10/2019
משחקהפ' אחוה חיפה סעיד חורי - מ.ס. רשת מתנ"סים טבעון
אצטדיוןחיפה אבי רן 2
שעה08:30
תוצאה2-7
תאריך19/10/2019
משחקהפ' יוקנעם ארז - בית"ר חיפה 1
אצטדיוןיוקנעם
שעה10:30
תוצאה5-0
תאריך19/10/2019
משחקמכבי עוספיא - מ.ס. כפר יאסיף
אצטדיוןעוספיה
שעה12:30
תוצאה3-3
תאריך19/10/2019
משחקמכבי ע.ק. אתא - מ.כ.צעירי טמרה
אצטדיוןקרית אתא
שעה13:00
תוצאה5-0
תאריך19/10/2019
משחקמכבי עירוני יפיע - מועדון ספורט כדרוגל שפרעם
אצטדיוןיפיע
שעה13:45
תוצאה0-13
תאריך22/10/2019
משחקהפ' בני אעבלין - מ.ס. קרית ים
אצטדיוןכאוכב
שעה13:00
תוצאה4-8
תאריך25/10/2019
משחקמ.כ.צעירי טמרה - מ.ס. כפר יאסיף
אצטדיוןנחף
שעה11:15
תוצאה4-1
תאריך25/10/2019
משחקמכבי עוספיא - הפ' בני אעבלין
אצטדיוןעוספיה
שעה13:00
תוצאה6-1
תאריך25/10/2019
משחקמכבי נווה שאנן אלדד "צו פיוס" - מכבי עירוני יפיע
אצטדיוןחיפה אבי רן 2
שעה13:00
תוצאה9-1
תאריך26/10/2019
משחקמקום 3 - מקום 4
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך26/10/2019
משחקמ.ס. רשת מתנ"סים טבעון - מ.ס. קרית ים
אצטדיוןקיבוץ החותרים
שעה09:00
תוצאה2-3
תאריך26/10/2019
משחקהפועל עירוני כרמיאל - מכבי ע.ק. אתא
אצטדיוןכרמיאל
שעה10:15
תוצאה2-8
תאריך26/10/2019
משחקהפ' יוקנעם ארז - מועדון ספורט כדרוגל שפרעם
אצטדיוןיוקנעם
שעה12:00
תוצאה2-5
תאריך26/10/2019
משחקבית"ר חיפה 1 - הפועל חוף הכרמל
אצטדיוןחיפה אבי רן
שעה15:00
תוצאה1-3
תאריך07/11/2019
משחקהפ' יוקנעם ארז - מכבי נווה שאנן אלדד "צו פיוס"
אצטדיוןיוקנעם
שעה14:55
תוצאה0-8
תאריך08/11/2019
משחקהפ' בני אעבלין - מ.כ.צעירי טמרה
אצטדיוןאבו סנאן
שעה09:15
תוצאה1-2
תאריך09/11/2019
משחקמקום 4 - מקום 16
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך09/11/2019
משחקהפועל עירוני כרמיאל - מ.ס. כפר יאסיף
אצטדיוןכרמיאל
שעה12:00
תוצאה2-1
תאריך09/11/2019
משחקמכבי עירוני יפיע - הפ' אחוה חיפה סעיד חורי
אצטדיוןיפיע
שעה14:30
תוצאה2-1
תאריך10/11/2019
משחקבית"ר חיפה 1 - מכבי ע.ק. אתא
אצטדיוןחיפה אתוס 2
שעה14:55
תוצאה2-3
תאריך18/11/2019
משחקמ.ס. קרית ים - מכבי עוספיא
אצטדיוןנשר איצטדיון
שעה14:45
תוצאה4-2
תאריך30/11/2019
משחקמקום 4 - מקום 5
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך30/11/2019
משחקמ.כ.צעירי טמרה - מ.ס. קרית ים
אצטדיוןטמרה
שעה10:00
תוצאה0-11
תאריך30/11/2019
משחקבית"ר חיפה 1 - מ.ס. כפר יאסיף
אצטדיוןקרית חיים אתוס מזרחי
שעה10:15
תוצאה4-0
תאריך07/12/2019
משחקמכבי עוספיא - מ.ס. רשת מתנ"סים טבעון
אצטדיוןעוספיה
שעה10:30
תוצאה0-3
תאריך07/12/2019
משחקהפ' אחוה חיפה סעיד חורי - הפ' יוקנעם ארז
אצטדיוןחיפה אתוס 2
שעה11:15
תוצאה0-4
תאריך07/12/2019
משחקהפועל עירוני כרמיאל - הפ' בני אעבלין
אצטדיוןכרמיאל
שעה12:45
תוצאה4-0
תאריך07/12/2019
משחקמכבי ע.ק. אתא - מועדון ספורט כדרוגל שפרעם
אצטדיוןקרית אתא
שעה14:30
תוצאה2-4
תאריך13/12/2019
משחקמכבי ע.ק. אתא - מכבי נווה שאנן אלדד "צו פיוס"
אצטדיוןקרית אתא
שעה14:50
תוצאה6-3
תאריך14/12/2019
משחקמקום 6 - מקום 4
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך14/12/2019
משחקמ.ס. קרית ים - הפועל עירוני כרמיאל
אצטדיוןג'וליס
שעה08:30
תוצאה4-2
תאריך14/12/2019
משחקמכבי עירוני יפיע - מ.ס. רשת מתנ"סים טבעון
אצטדיוןיפיע
שעה10:15
תוצאה4-5
תאריך14/12/2019
משחקמכבי עוספיא - מ.כ.צעירי טמרה
אצטדיוןעוספיה
שעה10:30
תוצאה3-5
תאריך14/12/2019
משחקהפ' בני אעבלין - בית"ר חיפה 1
אצטדיוןסכנין אימונים סינטטי
שעה11:00
תוצאה1-2
תאריך20/12/2019
משחקמכבי נווה שאנן אלדד "צו פיוס" - מ.ס. כפר יאסיף
אצטדיוןחיפה אבי רן 2
שעה14:00
תוצאה9-3
תאריך21/12/2019
משחקבית"ר חיפה 1 - מ.ס. קרית ים
אצטדיוןחיפה אתוס 2
שעה08:30
תוצאה1-5
תאריך21/12/2019
משחקמ.כ.צעירי טמרה - מ.ס. רשת מתנ"סים טבעון
אצטדיוןטמרה
שעה10:30
תוצאה0-5
תאריך21/12/2019
משחקמכבי עוספיא - הפועל עירוני כרמיאל
אצטדיוןעוספיה
שעה10:30
תוצאה4-6
תאריך21/12/2019
משחקמכבי עירוני יפיע - הפ' יוקנעם ארז
אצטדיוןיפיע
שעה12:30
תוצאה1-3
תאריך21/12/2019
משחקהפ' אחוה חיפה סעיד חורי - מכבי ע.ק. אתא
אצטדיוןחיפה אבי רן
שעה14:30
תוצאה5-3
תאריך22/12/2019
משחקמועדון ספורט כדרוגל שפרעם - הפ' בני אעבלין
אצטדיוןשפרעם
שעה12:30
תוצאה6-0
תאריך24/12/2019
משחקהפ' יוקנעם ארז - מ.ס. רשת מתנ"סים טבעון
אצטדיוןיוקנעם
שעה14:30
תוצאה0-4
תאריך25/12/2019
משחקמקום 8 - מקום 4
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך25/12/2019
משחקמועדון ספורט כדרוגל שפרעם - מ.ס. קרית ים
אצטדיוןשפרעם
שעה10:00
תוצאה3-5
תאריך25/12/2019
משחקהפ' בני אעבלין - מכבי נווה שאנן אלדד "צו פיוס"
אצטדיוןסכנין אימונים סינטטי
שעה12:15
תוצאה1-7
תאריך25/12/2019
משחקמכבי עוספיא - בית"ר חיפה 1
אצטדיוןעוספיה
שעה12:30
תוצאהלא סופית
תאריך25/12/2019
משחקמ.כ.צעירי טמרה - הפועל עירוני כרמיאל
אצטדיוןטמרה
שעה14:30
תוצאה2-6
תאריך26/12/2019
משחקמ.ס. כפר יאסיף - הפ' אחוה חיפה סעיד חורי
אצטדיוןג'וליס
שעה14:00
תוצאהלא סופית
תאריך28/12/2019
משחקמקום 4 - מקום 9
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך28/12/2019
משחקמכבי עירוני יפיע - מכבי ע.ק. אתא
אצטדיוןיפיע
שעה09:00
תוצאה1-4
תאריך28/12/2019
משחקבית"ר חיפה 1 - מ.כ.צעירי טמרה
אצטדיוןחיפה אבי רן
שעה13:15
תוצאה5-2
תאריך29/12/2019
משחקהפ' אחוה חיפה סעיד חורי - הפ' בני אעבלין
אצטדיוןחיפה אתוס 2
שעה12:00
תוצאה3-3
תאריך29/12/2019
משחקמועדון ספורט כדרוגל שפרעם - מכבי עוספיא
אצטדיוןשפרעם
שעה13:00
תוצאה8-4
תאריך29/12/2019
משחקמכבי נווה שאנן אלדד "צו פיוס" - מ.ס. קרית ים
אצטדיוןחיפה אתוס 2
שעה14:45
תוצאה4-0
תאריך30/12/2019
משחקהפועל עירוני כרמיאל - מ.ס. רשת מתנ"סים טבעון
אצטדיוןכרמיאל
שעה10:30
תוצאה3-0
תאריך01/01/2020
משחקמ.ס. כפר יאסיף - מועדון ספורט כדרוגל שפרעם
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה0-3
תאריך03/01/2020
משחקמ.כ.צעירי טמרה - מועדון ספורט כדרוגל שפרעם
אצטדיוןטמרה
שעה12:00
תוצאה1-6
תאריך04/01/2020
משחקמקום 10 - מקום 4
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך04/01/2020
משחקמכבי ע.ק. אתא - הפ' יוקנעם ארז
אצטדיוןקרית אתא
שעה12:45
תוצאהלא סופית
תאריך04/01/2020
משחקמ.ס. כפר יאסיף - מכבי עירוני יפיע
אצטדיוןכפר יאסיף
שעה13:00
תוצאהלא סופית
תאריך04/01/2020
משחקהפועל עירוני כרמיאל - בית"ר חיפה 1
אצטדיוןכרמיאל
שעה13:00
תוצאה1-1
תאריך05/01/2020
משחקמכבי עוספיא - מכבי נווה שאנן אלדד "צו פיוס"
אצטדיוןעוספיה
שעה13:00
תוצאהלא סופית
תאריך10/01/2020
משחקמכבי ע.ק. אתא - הפ' יוקנעם ארז
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך11/01/2020
משחקמ.ס. קרית ים - הפ' אחוה חיפה סעיד חורי
אצטדיוןקרית אתא
שעה08:30
תוצאהלא סופית
תאריך11/01/2020
משחקמכבי עוספיא - בית"ר חיפה 1
אצטדיוןעוספיה
שעה09:00
תוצאה4-3
תאריך14/01/2020
משחקמ.ס. כפר יאסיף - מכבי עירוני יפיע
אצטדיוןכפר יאסיף
שעה14:45
תוצאה0-3
תאריך14/01/2020
משחקמכבי עוספיא - מכבי נווה שאנן אלדד "צו פיוס"
אצטדיוןעוספיה
שעה14:45
תוצאה1-6
תאריך16/01/2020
משחקמ.ס. כפר יאסיף - הפ' אחוה חיפה סעיד חורי
אצטדיוןכפר יאסיף
שעה14:45
תוצאה3-2
תאריך17/01/2020
משחקמכבי נווה שאנן אלדד "צו פיוס" - מ.כ.צעירי טמרה
אצטדיוןחיפה אבי רן 2
שעה13:00
תוצאה8-1
תאריך18/01/2020
משחקמקום 4 - מקום 11
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך18/01/2020
משחקבית"ר חיפה 1 - מ.ס. רשת מתנ"סים טבעון
אצטדיוןחיפה אתוס 2
שעה08:30
תוצאה2-0
תאריך18/01/2020
משחקהפ' יוקנעם ארז - מ.ס. כפר יאסיף
אצטדיוןיוקנעם
שעה14:00
תוצאה1-1
תאריך18/01/2020
משחקמועדון ספורט כדרוגל שפרעם - הפועל עירוני כרמיאל
אצטדיוןשפרעם
שעה14:30
תוצאה5-1
תאריך18/01/2020
משחקמכבי עירוני יפיע - הפ' בני אעבלין
אצטדיוןיפיע
שעה14:30
תוצאה0-1
תאריך21/01/2020
משחקמ.ס. קרית ים - הפ' אחוה חיפה סעיד חורי
אצטדיוןקרית אתא
שעה14:55
תוצאהלא סופית
תאריך22/01/2020
משחקמכבי ע.ק. אתא - הפ' יוקנעם ארז
אצטדיוןקרית אתא
שעה08:00
תוצאהלא סופית
תאריך23/01/2020
משחקהפ' אחוה חיפה סעיד חורי - מכבי עוספיא
אצטדיוןקרית חיים אתוס מערבי
שעה14:45
תוצאה1-1
תאריך24/01/2020
משחקהפ' בני אעבלין - הפ' יוקנעם ארז
אצטדיוןאבו סנאן
שעה14:30
תוצאהלא סופית
תאריך25/01/2020
משחקמקום 12 - מקום 4
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך25/01/2020
משחקמכבי ע.ק. אתא - מ.ס. רשת מתנ"סים טבעון
אצטדיוןקרית אתא
שעה12:15
תוצאהלא סופית
תאריך25/01/2020
משחקמכבי עירוני יפיע - מ.ס. קרית ים
אצטדיוןיפיע
שעה14:30
תוצאה2-5
תאריך25/01/2020
משחקבית"ר חיפה 1 - מועדון ספורט כדרוגל שפרעם
אצטדיוןחיפה אבי רן
שעה14:45
תוצאה0-4
תאריך26/01/2020
משחקהפועל עירוני כרמיאל - מכבי נווה שאנן אלדד "צו פיוס"
אצטדיוןכרמיאל
שעה14:45
תוצאה1-3
תאריך27/01/2020
משחקמ.כ.צעירי טמרה - הפ' אחוה חיפה סעיד חורי
אצטדיוןטמרה
שעה14:45
תוצאה2-5
תאריך29/01/2020
משחקמכבי ע.ק. אתא - הפ' יוקנעם ארז
אצטדיוןקרית אתא
שעה15:00
תוצאה2-0
תאריך30/01/2020
משחקמ.ס. קרית ים - הפ' אחוה חיפה סעיד חורי
אצטדיוןכאבול
שעה14:45
תוצאה7-2
תאריך31/01/2020
משחקבית"ר חיפה 1 - מכבי נווה שאנן אלדד "צו פיוס"
אצטדיוןחיפה אבי רן 2
שעה14:15
תוצאה1-4
תאריך01/02/2020
משחקמקום 13 - מקום 4
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך01/02/2020
משחקהפועל עירוני כרמיאל - הפ' אחוה חיפה סעיד חורי
אצטדיוןכרמיאל
שעה10:00
תוצאה5-1
תאריך01/02/2020
משחקמ.ס. קרית ים - הפ' יוקנעם ארז
אצטדיוןקרית אתא
שעה10:45
תוצאה4-1
תאריך01/02/2020
משחקמועדון ספורט כדרוגל שפרעם - מ.ס. רשת מתנ"סים טבעון
אצטדיוןשפרעם
שעה12:15
תוצאה3-0
תאריך01/02/2020
משחקמכבי עירוני יפיע - מכבי עוספיא
אצטדיוןיפיע
שעה14:30
תוצאה0-7
תאריך01/02/2020
משחקמ.ס. כפר יאסיף - מכבי ע.ק. אתא
אצטדיוןכפר יאסיף
שעה15:00
תוצאה4-7
תאריך07/02/2020
משחקמכבי נווה שאנן אלדד "צו פיוס" - מועדון ספורט כדרוגל שפרעם
אצטדיוןחיפה אתוס 2
שעה13:00
תוצאה2-2
תאריך08/02/2020
משחקמקום 4 - מקום 14
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך08/02/2020
משחקהפ' אחוה חיפה סעיד חורי - בית"ר חיפה 1
אצטדיוןחיפה אבי רן
שעה10:30
תוצאה2-3
תאריך08/02/2020
משחקמ.כ.צעירי טמרה - מכבי עירוני יפיע
אצטדיוןטמרה
שעה11:50
תוצאה0-4
תאריך08/02/2020
משחקמ.ס. רשת מתנ"סים טבעון - מ.ס. כפר יאסיף
אצטדיוןתענך גוש יעל/אסי גלבוע
שעה12:30
תוצאהלא סופית
תאריך08/02/2020
משחקהפ' יוקנעם ארז - מכבי עוספיא
אצטדיוןיוקנעם
שעה14:30
תוצאה4-2
תאריך09/02/2020
משחקהפ' בני אעבלין - מכבי ע.ק. אתא
אצטדיוןאבו סנאן
שעה15:15
תוצאה3-3
תאריך11/02/2020
משחקמכבי ע.ק. אתא - מ.ס. רשת מתנ"סים טבעון
אצטדיוןצור שלום
שעה16:15
תוצאה2-2
תאריך14/02/2020
משחקמ.כ.צעירי טמרה - הפ' יוקנעם ארז
אצטדיוןטמרה
שעה13:00
תוצאה0-1
תאריך14/02/2020
משחקמ.ס. קרית ים - מכבי ע.ק. אתא
אצטדיוןג'דידה
שעה15:00
תוצאה3-5
תאריך15/02/2020
משחקמקום 15 - מקום 4
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך15/02/2020
משחקהפועל עירוני כרמיאל - מכבי עירוני יפיע
אצטדיוןכרמיאל
שעה13:00
תוצאה6-3
תאריך16/02/2020
משחקמועדון ספורט כדרוגל שפרעם - הפ' אחוה חיפה סעיד חורי
אצטדיוןשפרעם
שעה13:30
תוצאה4-2
תאריך16/02/2020
משחקהפ' בני אעבלין - מ.ס. כפר יאסיף
אצטדיוןשפרעם
שעה15:25
תוצאה0-3
תאריך18/02/2020
משחקמ.ס. רשת מתנ"סים טבעון - מכבי נווה שאנן אלדד "צו פיוס"
אצטדיוןקיבוץ החותרים
שעה15:25
תוצאה1-4
תאריך22/02/2020
משחקמ.ס. רשת מתנ"סים טבעון - מ.ס. כפר יאסיף
אצטדיוןתענך גוש יעל/אסי גלבוע
שעה12:45
תוצאה0-4
תאריך22/02/2020
משחקהפ' בני אעבלין - הפ' יוקנעם ארז
אצטדיוןכאוכב
שעה13:50
תוצאה1-2
תאריך29/02/2020
משחקמקום 4 - מקום 1
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך29/02/2020
משחקהפ' יוקנעם ארז - הפועל עירוני כרמיאל
אצטדיוןיוקנעם
שעה10:00
תוצאה0-6
תאריך29/02/2020
משחקמכבי ע.ק. אתא - מכבי עוספיא
אצטדיוןקרית אתא
שעה10:20
תוצאה4-4
תאריך29/02/2020
משחקמ.ס. רשת מתנ"סים טבעון - הפ' בני אעבלין
אצטדיוןמעגן מיכאל
שעה12:30
תוצאה2-1
תאריך29/02/2020
משחקמ.ס. כפר יאסיף - מ.ס. קרית ים
אצטדיוןכפר יאסיף
שעה13:00
תוצאה1-4
תאריך29/02/2020
משחקמכבי עירוני יפיע - בית"ר חיפה 1
אצטדיוןיפיע
שעה15:20
תוצאה2-1
תאריך01/03/2020
משחקהפ' אחוה חיפה סעיד חורי - מכבי נווה שאנן אלדד "צו פיוס"
אצטדיוןחיפה אתוס 2
שעה15:00
תוצאה1-7
תאריך07/03/2020
משחקמקום 2 - מקום 4
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך07/03/2020
משחקמ.ס. רשת מתנ"סים טבעון - הפ' אחוה חיפה סעיד חורי
אצטדיוןקיבוץ החותרים
שעה08:30
תוצאה3-3
תאריך07/03/2020
משחקבית"ר חיפה 1 - הפ' יוקנעם ארז
אצטדיוןחיפה אתוס 2
שעה08:30
תוצאה0-2
תאריך07/03/2020
משחקמ.כ.צעירי טמרה - מכבי ע.ק. אתא
אצטדיוןטמרה
שעה12:00
תוצאה3-7
תאריך07/03/2020
משחקמ.ס. כפר יאסיף - מכבי עוספיא
אצטדיוןכפר יאסיף
שעה15:40
תוצאה4-3
תאריך08/03/2020
משחקמועדון ספורט כדרוגל שפרעם - מכבי עירוני יפיע
אצטדיוןשפרעם
שעה12:00
תוצאה2-3
תאריך09/03/2020
משחקמ.ס. קרית ים - הפ' בני אעבלין
אצטדיוןצור שלום
שעה15:00
תוצאה4-0
תאריך14/03/2020
משחקמקום 4 - מקום 3
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך15/03/2020
משחקמכבי עירוני יפיע - מכבי נווה שאנן אלדד "צו פיוס"
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך20/03/2020
משחקמ.ס. כפר יאסיף - מ.כ.צעירי טמרה
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך20/03/2020
משחקמועדון ספורט כדרוגל שפרעם - הפ' יוקנעם ארז
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך21/03/2020
משחקמ.ס. קרית ים - מ.ס. רשת מתנ"סים טבעון
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך21/03/2020
משחקהפ' בני אעבלין - מכבי עוספיא
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך21/03/2020
משחקמכבי ע.ק. אתא - הפועל עירוני כרמיאל
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך28/03/2020
משחקמקום 16 - מקום 4
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך28/03/2020
משחקהפ' אחוה חיפה סעיד חורי - מכבי עירוני יפיע
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך28/03/2020
משחקמכבי נווה שאנן אלדד "צו פיוס" - הפ' יוקנעם ארז
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך28/03/2020
משחקמכבי ע.ק. אתא - בית"ר חיפה 1
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך28/03/2020
משחקמ.ס. כפר יאסיף - הפועל עירוני כרמיאל
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך28/03/2020
משחקמ.כ.צעירי טמרה - הפ' בני אעבלין
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך28/03/2020
משחקמכבי עוספיא - מ.ס. קרית ים
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך04/04/2020
משחקמ.ס. רשת מתנ"סים טבעון - מכבי עוספיא
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך04/04/2020
משחקמ.ס. קרית ים - מ.כ.צעירי טמרה
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך04/04/2020
משחקהפ' בני אעבלין - הפועל עירוני כרמיאל
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך04/04/2020
משחקמ.ס. כפר יאסיף - בית"ר חיפה 1
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך04/04/2020
משחקמועדון ספורט כדרוגל שפרעם - מכבי ע.ק. אתא
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך04/04/2020
משחקהפ' יוקנעם ארז - הפ' אחוה חיפה סעיד חורי
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך04/04/2020
משחקמקום 5 - מקום 4
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך11/04/2020
משחקמ.ס. רשת מתנ"סים טבעון - מכבי עירוני יפיע
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך11/04/2020
משחקמקום 4 - מקום 6
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך11/04/2020
משחקמכבי נווה שאנן אלדד "צו פיוס" - מכבי ע.ק. אתא
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך11/04/2020
משחקמועדון ספורט כדרוגל שפרעם - מ.ס. כפר יאסיף
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך11/04/2020
משחקבית"ר חיפה 1 - הפ' בני אעבלין
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך11/04/2020
משחקהפועל עירוני כרמיאל - מ.ס. קרית ים
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך11/04/2020
משחקמ.כ.צעירי טמרה - מכבי עוספיא
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך18/04/2020
משחקמ.ס. רשת מתנ"סים טבעון - מ.כ.צעירי טמרה
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך18/04/2020
משחקהפועל עירוני כרמיאל - מכבי עוספיא
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך18/04/2020
משחקמ.ס. קרית ים - בית"ר חיפה 1
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך18/04/2020
משחקהפ' בני אעבלין - מועדון ספורט כדרוגל שפרעם
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך18/04/2020
משחקמ.ס. כפר יאסיף - מכבי נווה שאנן אלדד "צו פיוס"
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך18/04/2020
משחקמכבי ע.ק. אתא - הפ' אחוה חיפה סעיד חורי
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך18/04/2020
משחקהפ' יוקנעם ארז - מכבי עירוני יפיע
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך25/04/2020
משחקמ.ס. רשת מתנ"סים טבעון - הפ' יוקנעם ארז
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך25/04/2020
משחקמקום 4 - מקום 8
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך25/04/2020
משחקהפ' אחוה חיפה סעיד חורי - מ.ס. כפר יאסיף
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך25/04/2020
משחקמכבי נווה שאנן אלדד "צו פיוס" - הפ' בני אעבלין
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך25/04/2020
משחקמ.ס. קרית ים - מועדון ספורט כדרוגל שפרעם
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך25/04/2020
משחקבית"ר חיפה 1 - מכבי עוספיא
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך25/04/2020
משחקהפועל עירוני כרמיאל - מ.כ.צעירי טמרה
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך02/05/2020
משחקמ.ס. רשת מתנ"סים טבעון - הפועל עירוני כרמיאל
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך02/05/2020
משחקמ.כ.צעירי טמרה - בית"ר חיפה 1
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך02/05/2020
משחקמכבי עוספיא - מועדון ספורט כדרוגל שפרעם
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך02/05/2020
משחקמ.ס. קרית ים - מכבי נווה שאנן אלדד "צו פיוס"
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך02/05/2020
משחקהפ' בני אעבלין - הפ' אחוה חיפה סעיד חורי
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך02/05/2020
משחקמקום 9 - מקום 4
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך02/05/2020
משחקמכבי ע.ק. אתא - מכבי עירוני יפיע
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך09/05/2020
משחקהפ' יוקנעם ארז - מכבי ע.ק. אתא
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך09/05/2020
משחקמכבי עירוני יפיע - מ.ס. כפר יאסיף
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך09/05/2020
משחקמקום 4 - מקום 10
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך09/05/2020
משחקהפ' אחוה חיפה סעיד חורי - מ.ס. קרית ים
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך09/05/2020
משחקמכבי נווה שאנן אלדד "צו פיוס" - מכבי עוספיא
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך09/05/2020
משחקמועדון ספורט כדרוגל שפרעם - מ.כ.צעירי טמרה
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך09/05/2020
משחקבית"ר חיפה 1 - הפועל עירוני כרמיאל
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך16/05/2020
משחקמ.ס. רשת מתנ"סים טבעון - בית"ר חיפה 1
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך16/05/2020
משחקהפועל עירוני כרמיאל - מועדון ספורט כדרוגל שפרעם
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך16/05/2020
משחקמ.כ.צעירי טמרה - מכבי נווה שאנן אלדד "צו פיוס"
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך16/05/2020
משחקמכבי עוספיא - הפ' אחוה חיפה סעיד חורי
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך16/05/2020
משחקמקום 11 - מקום 4
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך16/05/2020
משחקהפ' בני אעבלין - מכבי עירוני יפיע
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך16/05/2020
משחקמ.ס. כפר יאסיף - הפ' יוקנעם ארז
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך19/05/2020
משחקמ.ס. רשת מתנ"סים טבעון - מכבי ע.ק. אתא
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך19/05/2020
משחקהפ' יוקנעם ארז - הפ' בני אעבלין
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך19/05/2020
משחקמ.ס. קרית ים - מכבי עירוני יפיע
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך19/05/2020
משחקמקום 4 - מקום 12
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך19/05/2020
משחקהפ' אחוה חיפה סעיד חורי - מ.כ.צעירי טמרה
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך19/05/2020
משחקמכבי נווה שאנן אלדד "צו פיוס" - הפועל עירוני כרמיאל
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך19/05/2020
משחקמועדון ספורט כדרוגל שפרעם - בית"ר חיפה 1
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה