Skip Navigation Linksעמוד הביתגביע המדינה גביע המדינה

2019/2020גביע המדינה

הדפסההדפסה גביע המדינה

רכיב סינון תוצאות

לוח המשחקים

סבב א

תאריך11/10/2019
שעה10:30
משחקמ.ס. כפר קאסם - מ.ס. טירה
אצטדיוןכפר קאסם עליון סינטטי
תוצאה2-3
הארכה
ב.הכרעה
תאריך11/10/2019
שעה13:00
משחקמכבי הבשור - מכבי ב"ש "צו פיוס"
אצטדיוןאשכול מועצה אזורית
תוצאה3-0
הארכה
ב.הכרעה
תאריך11/10/2019
שעה13:20
משחקבני סכנין - מ.ס. בני "ממבע" הגולן והגליל
אצטדיוןסכנין אימונים דשא
תוצאה0-6
הארכה
ב.הכרעה
תאריך11/10/2019
שעה13:30
משחקהפועל עכו אסף - אחי ביר אלמכסור
אצטדיוןעכו הפועל עכו חדש
תוצאה0-5
הארכה
ב.הכרעה
תאריך11/10/2019
שעה13:30
משחקהפ' עמק המעיינות ארז "צו פיוס" - מ.ס. כפר קמא
אצטדיוןקיבוץ מסילות
תוצאה5-1
הארכה
ב.הכרעה
תאריך11/10/2019
שעה14:00
משחקבית"ר טוברוק - הפ' בית אליעזר "צו פיוס"
אצטדיוןנתניה טוברוק
תוצאה0-12
הארכה
ב.הכרעה
תאריך11/10/2019
שעה14:00
משחקמכבי ע. כפר יונה "צו פיוס" - הפועל מעגן מיכאל 2
אצטדיוןכפר יונה
תוצאה1-1
הארכה1-1
ב.הכרעה4-3
תאריך11/10/2019
שעה14:00
משחקמ.ס. ב"ש "צו פיוס" - מ.ס.דימונה צחי
אצטדיוןבאר שבע רייסר 1 סינטטי
תוצאה
הארכה
ב.הכרעה
תאריך11/10/2019
שעה14:30
משחקמכבי ת"א - מכבי הרצליה 2 "צו פיוס"
אצטדיוןתל אביב קרית שלום סינטטי
תוצאה0-13
הארכה
ב.הכרעה
תאריך11/10/2019
שעה14:30
משחקמכבי קרית מלאכי "צו פיוס" - עירוני קרית גת 2 "צו פיוס"
אצטדיוןקרית מלאכי סנטטי ישן
תוצאה2-5
הארכה
ב.הכרעה
תאריך11/10/2019
שעה14:45
משחקמועדון כדורגל מכבי אשקלון - מ.כ. מתנ"ס גן יבנה
אצטדיוןאשקלון אימונים-3
תוצאה2-0
הארכה
ב.הכרעה
תאריך11/10/2019
שעה15:00
משחקמ.כ. גני תקווה "צו פיוס" - הפועל קרית אונו
אצטדיוןגני תקווה
תוצאה7-0
הארכה
ב.הכרעה
תאריך11/10/2019
שעה15:15
משחקבית"ר י-ם  - ע. מודיעין "צו פיוס"
אצטדיוןירושלים בית וגן 2 עליון סנטטי
תוצאה1-5
הארכה
ב.הכרעה
תאריך11/10/2019
שעה15:30
משחקהפ' הוד השרון 2 - מכבי עמק חפר
אצטדיוןהוד השרון גני צבי
תוצאה2-1
הארכה
ב.הכרעה
תאריך11/10/2019
שעה15:30
משחקמ.ס. שיכון המזרח "צו פיוס" - הפ' ראשון לציון מערב
אצטדיוןראשון לציון שיכון המזרח
תוצאה1-5
הארכה
ב.הכרעה
תאריך11/10/2019
שעה15:40
משחקעירוני קרית גת "צו פיוס" - הפועל ב"ש
אצטדיוןקרית גת סנטטי חדש
תוצאה10-2
הארכה
ב.הכרעה
תאריך12/10/2019
שעה00:00
משחקבני יהוד - ה.בקעת הירדן
אצטדיון
תוצאה
הארכה
ב.הכרעה
תאריך12/10/2019
שעה00:00
משחקהפ' רמות מנשה מגידו - ע.טבריה
אצטדיון
תוצאה
הארכה
ב.הכרעה
תאריך12/10/2019
שעה08:30
משחקהפועל עירוני כרמיאל - הפועל מטה אשר
אצטדיוןכרמיאל
תוצאה10-0
הארכה
ב.הכרעה
תאריך12/10/2019
שעה08:30
משחקהפועל ת"א 'ערן הרינג'  - שמשון ת"א
אצטדיוןוולפסון 2
תוצאה0-12
הארכה
ב.הכרעה
תאריך12/10/2019
שעה08:30
משחקמכבי חיפה גולדשנפלד - מכבי צור שלום ק. ביאליק
אצטדיוןחיפה קצף סינטטי
תוצאה0-5
הארכה
ב.הכרעה
תאריך12/10/2019
שעה08:30
משחקמ.כ.ע. אור יהודה - הפועל ר"ג
אצטדיוןאור יהודה
תוצאה2-0
הארכה
ב.הכרעה
תאריך12/10/2019
שעה08:30
משחקמכבי הרצליה - מ.ס. קדימה צורן
אצטדיוןהרצליה מגרשי רן א`
תוצאה3-1
הארכה
ב.הכרעה
תאריך12/10/2019
שעה08:30
משחקהפועל מגדל העמק - מכבי ע.יפיע
אצטדיוןמגדל העמק
תוצאה2-3
הארכה
ב.הכרעה
תאריך12/10/2019
שעה08:30
משחקא.ס. רמת אליהו - מועדון ספורט רמלה
אצטדיוןראשון לציון רמת אליהו
תוצאה1-4
הארכה
ב.הכרעה
תאריך12/10/2019
שעה09:00
משחקמ.כ. נוה יוסף - מכבי אחי נצרת
אצטדיוןקרית חיים אתוס מערבי
תוצאה1-4
הארכה
ב.הכרעה
תאריך12/10/2019
שעה09:00
משחקהפ' פ"ת לבנדה אבי - הפועל פרדסייה
אצטדיוןפתח תקוה סירקין אימונים 2 (סינטטי)
תוצאה1-6
הארכה
ב.הכרעה
תאריך12/10/2019
שעה09:00
משחקבית"ר חיפה - הפ' מעגן מיכאל
אצטדיוןקרית חיים אתוס מזרחי
תוצאה
הארכה
ב.הכרעה
תאריך12/10/2019
שעה09:00
משחקמכבי חיפה מיכאל - עירוני בני כאבול
אצטדיוןחיפה קצף תחתון
תוצאה1-11
הארכה
ב.הכרעה
תאריך12/10/2019
שעה09:30
משחקהפועל רעננה - איחוד בני בקה
אצטדיוןרעננה פארק צפוני סינטטי
תוצאה0-17
הארכה
ב.הכרעה
תאריך12/10/2019
שעה10:00
משחקהפועל חוף הכרמל - מ.ס. רשת מתנ"סים טבעון
אצטדיוןקיבוץ החותרים
תוצאה4-2
הארכה
ב.הכרעה
תאריך12/10/2019
שעה10:20
משחקהפ' ניר רמת השרון - בית"ר ת"א בת ים
אצטדיוןרמת השרון סנטטי
תוצאה0-3
הארכה
ב.הכרעה
תאריך12/10/2019
שעה10:30
משחקבני יהודה ת'א - בית"ר ר"ג
אצטדיוןשכונת התקוה סנטטי 2
תוצאה0-7
הארכה
ב.הכרעה
תאריך12/10/2019
שעה10:30
משחקהפועל עפולה - הפועל חדרה מערב
אצטדיוןעפולה גבעת המורה עפולה
תוצאה0-2
הארכה
ב.הכרעה
תאריך12/10/2019
שעה10:30
משחקמכבי פ"ת "בר סעאת" - הפועל כפ"ס
אצטדיוןפתח תקוה מכבי סנטטי
תוצאה0-14
הארכה
ב.הכרעה
תאריך12/10/2019
שעה10:30
משחקמכבי ע.ק. אתא - הפועל יוקנעם
אצטדיוןקרית אתא
תוצאה0-3
הארכה
ב.הכרעה
תאריך12/10/2019
שעה10:30
משחקהפ' ע.ס מבשרת ציון - בית"ר י-ם צפון
אצטדיוןמבשרת ציון
תוצאה
הארכה
ב.הכרעה
תאריך12/10/2019
שעה10:45
משחקגדנע ת"א עודד - הפ' חולון צפרירים מא
אצטדיוןתל אביב גדנע ת"א
תוצאה0-2
הארכה
ב.הכרעה
תאריך12/10/2019
שעה11:00
משחקהפ' פתח תקוה יעקב ניראון - הפועל כפ"ס שלמה
אצטדיוןפתח תקוה סירקין אימונים 2 (סינטטי)
תוצאה3-0
הארכה
ב.הכרעה
תאריך12/10/2019
שעה11:30
משחקהפועל טירת כרמל - מ.כ. כבביר
אצטדיוןטירת הכרמל
תוצאה
הארכה
ב.הכרעה
תאריך12/10/2019
שעה12:45
משחקס. נס ציונה - עירוני באר יעקב
אצטדיוןנס ציונה אימונים
תוצאה1-6
הארכה
ב.הכרעה
תאריך12/10/2019
שעה14:00
משחקהפועל אשקלון - בני אילת 2
אצטדיוןאשקלון סנטטי
תוצאה3-2
הארכה
ב.הכרעה
תאריך12/10/2019
שעה14:30
משחקהפועל הוד השרון - מכבי שוהם
אצטדיוןהוד השרון גני צבי
תוצאה2-1
הארכה
ב.הכרעה
תאריך12/10/2019
שעה14:45
משחקהפועל הרצליה ע. - מכבי פ"ת צפון
אצטדיוןהרצליה רן 2 (ילדים וטרומים)
תוצאה9-1
הארכה
ב.הכרעה
תאריך12/10/2019
שעה15:00
משחקמ.ס. חיפה רובי שפירא - הפ' נוף הגליל
אצטדיוןקרית חיים אתוס מערבי
תוצאה
הארכה
ב.הכרעה
תאריך12/10/2019
שעה15:15
משחקמכבי נתניה - מ.ס. צעירי טייבה
אצטדיוןנתניה שפירא
תוצאה0-9
הארכה
ב.הכרעה
תאריך12/10/2019
שעה15:30
משחקהפועל ק"ש - הפועל עירוני עראבה
אצטדיוןקרית שמונה סנטטי חדש
תוצאה0-6
הארכה
ב.הכרעה
תאריך12/10/2019
שעה16:00
משחקהפ' קרית אונו 2 - הפ' תל אביב צפון
אצטדיוןקרית אונו
תוצאה
הארכה
ב.הכרעה
תאריך12/10/2019
שעה19:30
משחקבית"ר כפר סבא/שלומי - מכבי ת"א שלמה
אצטדיוןכפר סבא קפלן
תוצאה0-1
הארכה
ב.הכרעה
תאריך12/10/2019
שעה20:30
משחקהפ' מחנה יהודה מוטי גריזים - מכבי עירוני עמישב פתח תקוה אלי
אצטדיוןפתח תקוה מחנה יהודה
תוצאה4-2
הארכה
ב.הכרעה
תאריך12/10/2019
שעה20:45
משחקמכבי שוהם 2 "צו פיוס" - ע.בית שמש "צו פיוס"
אצטדיוןשוהם
תוצאה5-0
הארכה
ב.הכרעה
תאריך15/10/2019
שעה09:00
משחקאגודת ספורט אשדוד "צו פיוס" - מ.ס.ע אשדוד אבירם
אצטדיוןאשדוד סנטטי
תוצאה8-1
הארכה
ב.הכרעה
תאריך15/10/2019
שעה09:00
משחקהפועל חיפה שרון - מ.כ. מכבי נהריה "צו פיוס"
אצטדיוןקרית אתא
תוצאה
הארכה
ב.הכרעה
תאריך15/10/2019
שעה09:00
משחקמכבי יפו קביליו - מכבי רחובות "צו פיוס"
אצטדיוןיפו נוה גולן
תוצאה
הארכה
ב.הכרעה
תאריך15/10/2019
שעה10:00
משחקמכבי שעריים רחובות "צו פיוס" - מכבי יבנה "צו פיוס"
אצטדיוןרחובות שעריים וייסגל סינטטי
תוצאה
הארכה
ב.הכרעה
תאריך15/10/2019
שעה13:00
משחקהפועל לב השרון - הפ' בקעת הירדן
אצטדיוןפרדסייה
תוצאה
הארכה
ב.הכרעה
תאריך15/10/2019
שעה16:00
משחקהפ' ניר רמת השרון מרכז "צו פיו - הפועל עליה כפ״ס "צו פיוס"
אצטדיוןרמת השרון סנטטי
תוצאה
הארכה
ב.הכרעה
תאריך15/10/2019
שעה19:30
משחקהפ' עירוני גדרה "צו פיוס" - אגודת ספורט נורדיה ירושלים "צו
אצטדיוןגדרה
תוצאה
הארכה
ב.הכרעה
תאריך15/10/2019
שעה20:00
משחקבית"ר ע.מעלה אדומים "צו פיוס" - בית"ר גדרה "צו פיוס"
אצטדיוןמעלה אדומים אצטדיון טוטו
תוצאה
הארכה
ב.הכרעה
תאריך16/10/2019
שעה00:00
משחקמכבי אחווה פרדיס - הפועל אסי גלבוע
אצטדיון
תוצאה
הארכה
ב.הכרעה
תאריך16/10/2019
שעה10:00
משחקהפ' ראשל"צ ויימן - בית"ר אשדוד "צו פיוס"
אצטדיוןראשון לציון סופרלנד מערבי-סנטטי.
תוצאה
הארכה
ב.הכרעה
תאריך16/10/2019
שעה10:00
משחקמ.כ. חולון ירמיהו - מ.ס. הפועל לוד
אצטדיוןחולון חדש ע"י בית העלמין
תוצאה
הארכה
ב.הכרעה
תאריך16/10/2019
שעה15:30
משחקמ.ס פרדס חנה כרכור "צו פיוס" - הפועל חדרה
אצטדיוןפרדס חנה אימונים
תוצאה
הארכה
ב.הכרעה
תאריך16/10/2019
שעה16:00
משחקמכבי ברקאי - הפועל א.א. פאחם
אצטדיוןקיבוץ ברקאי
תוצאה
הארכה
ב.הכרעה
תאריך16/10/2019
שעה16:00
משחקהפ' מ.ס חבל מודיעין - הפועל קטמון י-ם
אצטדיוןכפר בן שמן
תוצאה
הארכה
ב.הכרעה
תאריך16/10/2019
שעה17:15
משחקעירוני נשר - מכבי נווה שאנן אלדד "צו פיוס"
אצטדיוןנשר איצטדיון
תוצאה
הארכה
ב.הכרעה
תאריך22/10/2019
שעה00:00
משחקמ.ס. איחוד דרום השרון - הפ' כפר קאסם שועאע(
אצטדיון
תוצאה
הארכה
ב.הכרעה

נתוני טורניר גביע המדינה

רכיב פרסומי