Skip Navigation Linksעמוד הביתליגות ליגה ג' יזרעאל

2019/2020ליגה ג' יזרעאל

הדפסההדפסה ליגה

רשימת המשחקים

תאריך21/09/2019
משחקמקום -3 - מקום 12
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך21/09/2019
משחקמ.ס. בני יפיע - בני מושרפה ביאדה
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה3-0
תאריך21/09/2019
משחקאיחוד צעירי איכסל סמיר - הפועל אלבטוף
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה3-0
תאריך21/09/2019
משחקמקום 2 - מקום 13
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך21/09/2019
משחקמקום 3 - מקום 12
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך21/09/2019
משחקמכבי אחווה פרדיס - בית"ר עין מאהל
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה0-3
תאריך21/09/2019
משחקהפ' אלאתיחאד נצרת - בית"ר א.א. פאחם
אצטדיוןנצרת איצטדיון עילוט
שעה13:30
תוצאה1-2
תאריך21/09/2019
משחקהפועל עין סהלה - מ.ס. כפר כמא
אצטדיוןכפר ברא
שעה13:45
תוצאה0-2
תאריך21/09/2019
משחקבני אום אל פאחם אל הלאל - אחי ביר אל מכסור
אצטדיוןכפר ברא
שעה16:10
תוצאה5-0
תאריך27/09/2019
משחקמכבי עין מאהל ג'אמל - בית"ר עפולה
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך04/10/2019
משחקבית"ר עפולה - בני אום אל פאחם אל הלאל
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך04/10/2019
משחקבית"ר א.א. פאחם - הפועל עין סהלה
אצטדיוןכפר ברא
שעה15:30
תוצאה1-2
תאריך05/10/2019
משחקהפועל אלבטוף - מ.ס. בני יפיע
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה0-3
תאריך05/10/2019
משחקבית"ר עין מאהל - הפ' אלאתיחאד נצרת
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה3-0
תאריך05/10/2019
משחקמקום 12 - מקום 4
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך05/10/2019
משחקמקום 13 - מקום 3
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך05/10/2019
משחקמקום 1 - מקום 2
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך05/10/2019
משחקאיחוד צעירי איכסל סמיר - מ.ס. כפר כמא
אצטדיוןאיכסל
שעה10:30
תוצאה2-1
תאריך05/10/2019
משחקאחי ביר אל מכסור - מכבי אחווה פרדיס
אצטדיוןשעב
שעה10:30
תוצאה0-3
תאריך11/10/2019
משחקמכבי אחווה פרדיס - בית"ר עפולה
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך12/10/2019
משחקאיחוד צעירי איכסל סמיר - מ.ס. בני יפיע
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה0-3
תאריך12/10/2019
משחקמקום 14 - מקום 2
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך12/10/2019
משחקמקום 3 - מקום 1
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך12/10/2019
משחקמקום 5 - מקום 12
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך12/10/2019
משחקמ.ס. כפר כמא - בית"ר א.א. פאחם
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה3-0
תאריך12/10/2019
משחקהפ' אלאתיחאד נצרת - אחי ביר אל מכסור
אצטדיוןנצרת איצטדיון עילוט
שעה13:30
תוצאה1-0
תאריך12/10/2019
משחקבני אום אל פאחם אל הלאל - בני מושרפה ביאדה
אצטדיוןכפר ברא
שעה15:00
תוצאה5-0
תאריך12/10/2019
משחקהפועל עין סהלה - בית"ר עין מאהל
אצטדיוןברטעה
שעה15:00
תוצאה2-2
תאריך19/10/2019
משחקמקום 2 - מקום -3
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך19/10/2019
משחקמקום 12 - מקום 6
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך19/10/2019
משחקמקום 2 - מקום 3
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך19/10/2019
משחקבית"ר א.א. פאחם - איחוד צעירי איכסל סמיר
אצטדיוןכפר ברא
שעה10:30
תוצאה2-7
תאריך19/10/2019
משחקאחי ביר אל מכסור - הפועל עין סהלה
אצטדיוןשעב
שעה11:00
תוצאה3-0
תאריך19/10/2019
משחקבני מושרפה ביאדה - מכבי אחווה פרדיס
אצטדיוןכפר ברא
שעה12:30
תוצאה1-1
תאריך19/10/2019
משחקהפועל אלבטוף - בני אום אל פאחם אל הלאל
אצטדיוןכפר ברא
שעה14:30
תוצאה1-6
תאריך23/10/2019
משחקמ.ס. כפר כמא - בית"ר עין מאהל
אצטדיוןכפר כמא
שעה15:30
תוצאה0-3
תאריך26/10/2019
משחקמקום 14 - מקום 3
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך26/10/2019
משחקמקום 4 - מקום 2
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך26/10/2019
משחקמקום 7 - מקום 12
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך26/10/2019
משחקהפ' אלאתיחאד נצרת - בני מושרפה ביאדה
אצטדיוןנצרת איצטדיון עילוט
שעה15:30
תוצאה2-0
תאריך26/10/2019
משחקמ.ס. כפר כמא - אחי ביר אל מכסור
אצטדיוןכפר כמא
שעה15:30
תוצאה2-2
תאריך02/11/2019
משחקמקום 12 - מקום 8
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך02/11/2019
משחקמקום 2 - מקום 5
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך02/11/2019
משחקמקום 3 - מקום 4
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך02/11/2019
משחקאחי ביר אל מכסור - בית"ר א.א. פאחם
אצטדיוןשעב
שעה10:30
תוצאה0-5
תאריך02/11/2019
משחקבני מושרפה ביאדה - הפועל עין סהלה
אצטדיוןכפר ברא
שעה14:30
תוצאה1-0
תאריך02/11/2019
משחקהפ' אלאתיחאד נצרת - הפועל אלבטוף
אצטדיוןנצרת איצטדיון עילוט
שעה14:30
תוצאה1-0
תאריך09/11/2019
משחקמקום 5 - מקום 3
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך09/11/2019
משחקמקום 6 - מקום 2
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך09/11/2019
משחקמקום 9 - מקום 12
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך09/11/2019
משחקאיחוד צעירי איכסל סמיר - בני אום אל פאחם אל הלאל
אצטדיוןאיכסל
שעה10:30
תוצאה0-3
תאריך09/11/2019
משחקבית"ר עין מאהל - אחי ביר אל מכסור
אצטדיוןדבוריה
שעה11:30
תוצאה0-0
תאריך09/11/2019
משחקהפועל עין סהלה - הפועל אלבטוף
אצטדיוןברטעה
שעה14:30
תוצאה1-1
תאריך09/11/2019
משחקמ.ס. כפר כמא - בני מושרפה ביאדה
אצטדיוןכפר כמא
שעה14:30
תוצאה0-1
תאריך16/11/2019
משחקמכבי אחווה פרדיס - הפועל אלבטוף
אצטדיוןבקה אל גרביה סנטטי
שעה12:00
תוצאה3-0
תאריך16/11/2019
משחקבית"ר א.א. פאחם - בית"ר עין מאהל
אצטדיוןכפר קאסם עליון סינטטי
שעה14:30
תוצאה3-0
תאריך22/11/2019
משחקבית"ר עין מאהל - איחוד צעירי איכסל סמיר
אצטדיוןכפר קאסם עליון סינטטי
שעה11:30
תוצאה1-5
תאריך29/11/2019
משחקהפועל אלבטוף - מ.ס. כפר כמא
אצטדיוןג'וליס
שעה10:30
תוצאה1-0
תאריך30/11/2019
משחקמקום 12 - מקום 10
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך30/11/2019
משחקבני מושרפה ביאדה - בית"ר א.א. פאחם
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך30/11/2019
משחקמקום 2 - מקום 7
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך30/11/2019
משחקמקום 3 - מקום 6
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך30/11/2019
משחקמכבי אחווה פרדיס - בני אום אל פאחם אל הלאל
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך30/11/2019
משחקאחי ביר אל מכסור - איחוד צעירי איכסל סמיר
אצטדיוןג'וליס
שעה10:30
תוצאה0-2
תאריך07/12/2019
משחקמקום 7 - מקום 3
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך07/12/2019
משחקמקום 8 - מקום 2
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך07/12/2019
משחקבית"ר א.א. פאחם - הפועל אלבטוף
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך07/12/2019
משחקמקום 11 - מקום 12
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך07/12/2019
משחקאיחוד צעירי איכסל סמיר - מכבי אחווה פרדיס
אצטדיוןאיכסל
שעה10:30
תוצאה2-3
תאריך07/12/2019
משחקבית"ר עין מאהל - בני מושרפה ביאדה
אצטדיוןבקה אל גרביה סנטטי
שעה11:05
תוצאה1-3
תאריך07/12/2019
משחקהפ' אלאתיחאד נצרת - בני אום אל פאחם אל הלאל
אצטדיוןנצרת איצטדיון עילוט
שעה14:30
תוצאה0-2
תאריך13/12/2019
משחקבני אום אל פאחם אל הלאל - הפועל עין סהלה
אצטדיוןפרדסייה
שעה09:00
תוצאה11-0
תאריך14/12/2019
משחקמקום 12 - מקום 14
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך14/12/2019
משחקמקום 2 - מקום 9
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך14/12/2019
משחקמקום 3 - מקום 8
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך14/12/2019
משחקהפועל אלבטוף - בית"ר עין מאהל
אצטדיוןבועיינה נוג'ידאת
שעה11:45
תוצאה4-1
תאריך14/12/2019
משחקמכבי אחווה פרדיס - הפ' אלאתיחאד נצרת
אצטדיוןפרדיס
שעה12:00
תוצאה0-0
תאריך14/12/2019
משחקבני מושרפה ביאדה - אחי ביר אל מכסור
אצטדיוןבקה אל גרביה סנטטי
שעה14:30
תוצאה7-0
תאריך17/12/2019
משחקמכבי אחווה פרדיס - בני אום אל פאחם אל הלאל
אצטדיוןפרדיס
שעה14:30
תוצאה1-1
תאריך21/12/2019
משחקמקום 9 - מקום 3
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך21/12/2019
משחקמקום 10 - מקום 2
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך21/12/2019
משחקמקום 12 - מקום 13
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך21/12/2019
משחקאיחוד צעירי איכסל סמיר - הפ' אלאתיחאד נצרת
אצטדיוןאיכסל
שעה10:30
תוצאה1-3
תאריך21/12/2019
משחקאחי ביר אל מכסור - הפועל אלבטוף
אצטדיוןשעב
שעה12:30
תוצאה0-1
תאריך21/12/2019
משחקבני מושרפה ביאדה - בית"ר א.א. פאחם
אצטדיוןכפר ברא
שעה13:00
תוצאה4-3
תאריך21/12/2019
משחקהפועל עין סהלה - מכבי אחווה פרדיס
אצטדיוןברטעה
שעה14:00
תוצאה0-5
תאריך21/12/2019
משחקמ.ס. כפר כמא - בני אום אל פאחם אל הלאל
אצטדיוןכפר כמא
שעה14:30
תוצאה0-2
תאריך24/12/2019
משחקבית"ר א.א. פאחם - הפועל אלבטוף
אצטדיוןכפר ברא
שעה14:30
תוצאה1-0
תאריך28/12/2019
משחקמקום 1 - מקום 12
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך28/12/2019
משחקמקום 2 - מקום 11
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך28/12/2019
משחקמקום 3 - מקום 10
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך28/12/2019
משחקאיחוד צעירי איכסל סמיר - בני מושרפה ביאדה
אצטדיוןאיכסל
שעה10:30
תוצאה0-4
תאריך28/12/2019
משחקהפ' אלאתיחאד נצרת - הפועל עין סהלה
אצטדיוןנצרת איצטדיון עילוט
שעה12:00
תוצאה4-0
תאריך28/12/2019
משחקמכבי אחווה פרדיס - מ.ס. כפר כמא
אצטדיוןפרדיס
שעה14:30
תוצאה4-0
תאריך03/01/2020
משחקמקום -12 - מקום 2
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך03/01/2020
משחקהפועל עין סהלה - איחוד צעירי איכסל סמיר
אצטדיוןברטעה
שעה14:30
תוצאה0-2
תאריך04/01/2020
משחקמקום 11 - מקום 3
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך04/01/2020
משחקמקום 12 - מקום 2
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך04/01/2020
משחקבית"ר א.א. פאחם - מכבי אחווה פרדיס
אצטדיוןכפר ברא
שעה12:00
תוצאהלא סופית
תאריך04/01/2020
משחקבית"ר עין מאהל - בני אום אל פאחם אל הלאל
אצטדיוןדבוריה
שעה12:00
תוצאה0-3
תאריך04/01/2020
משחקמ.ס. כפר כמא - הפ' אלאתיחאד נצרת
אצטדיוןכפר כמא
שעה14:30
תוצאה0-3
תאריך07/01/2020
משחקבני אום אל פאחם אל הלאל - בית"ר א.א. פאחם
אצטדיוןכפר ברא
שעה14:30
תוצאה1-4
תאריך11/01/2020
משחקמקום 12 - מקום -3
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך11/01/2020
משחקמקום 13 - מקום 2
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך11/01/2020
משחקמקום 12 - מקום 3
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה
תאריך11/01/2020
משחקבית"ר א.א. פאחם - הפ' אלאתיחאד נצרת
אצטדיוןכפר ברא
שעה11:30
תוצאהלא סופית
תאריך11/01/2020
משחקבית"ר עין מאהל - מכבי אחווה פרדיס
אצטדיוןדבוריה
שעה12:00
תוצאה0-5
תאריך11/01/2020
משחקמ.ס. כפר כמא - הפועל עין סהלה
אצטדיוןכפר כמא
שעה13:00
תוצאה0-1
תאריך11/01/2020
משחקהפועל אלבטוף - איחוד צעירי איכסל סמיר
אצטדיוןדבוריה
שעה14:30
תוצאה1-1
תאריך14/01/2020
משחקאחי ביר אל מכסור - בני אום אל פאחם אל הלאל
אצטדיוןשעב
שעה14:30
תוצאה4-6
תאריך15/01/2020
משחקבית"ר א.א. פאחם - מכבי אחווה פרדיס
אצטדיוןאום אל פחם סינטטי
שעה14:30
תוצאה5-1