Skip Navigation Linksעמוד הביתליגות ליגת נערים ב' על

2019/2020ליגת נערים ב' על

הדפסההדפסה ליגה

רשימת המשחקים

תאריך23/08/2019
משחקמכבי נתניה רפאל - הפועל ר"ג "רונן פרץ"
אצטדיוןנתניה שפירא
שעה16:30
תוצאה0-1
תאריך24/08/2019
משחקבני יהודה ת'א - בית"ר י-ם שמואל
אצטדיוןשכונת התקוה סנטטי 2
שעה08:30
תוצאה2-7
תאריך24/08/2019
משחקמכבי פ"ת משה דיין - מכבי ת"א אלי פוקס
אצטדיוןפתח תקוה מכבי סנטטי
שעה08:30
תוצאה1-1
תאריך24/08/2019
משחקהפועל חדרה - הפ' ניר רמת השרון
אצטדיוןחדרה הפועל חדרה
שעה09:00
תוצאה1-2
תאריך24/08/2019
משחקהפועל ב"ש - מ.ס. אשדוד מוריס
אצטדיוןבאר שבע וסרמיל 4
שעה09:30
תוצאה2-0
תאריך24/08/2019
משחקמכבי חיפה יהויכים - הפועל רעננה
אצטדיוןחיפה קצף תחתון
שעה09:30
תוצאה1-2
תאריך24/08/2019
משחקבית"ר טוברוק - מכבי אחי נצרת
אצטדיוןנתניה טוברוק
שעה09:30
תוצאה0-8
תאריך24/08/2019
משחקהפועל ת"א ישין - עירוני נשר
אצטדיוןוולפסון 2
שעה17:00
תוצאה0-3
תאריך30/08/2019
משחקהפ' ניר רמת השרון - מכבי נתניה רפאל
אצטדיוןרמת השרון סנטטי
שעה16:30
תוצאה1-2
תאריך31/08/2019
משחקבית"ר טוברוק - הפועל חדרה
אצטדיוןנתניה טוברוק
שעה09:00
תוצאה0-1
תאריך31/08/2019
משחקעירוני נשר - מכבי אחי נצרת
אצטדיוןנשר איצטדיון
שעה09:00
תוצאה0-8
תאריך31/08/2019
משחקמכבי ת"א אלי פוקס - הפועל ת"א ישין
אצטדיוןתל אביב קרית שלום 1
שעה09:00
תוצאה1-2
תאריך31/08/2019
משחקהפועל רעננה - מכבי פ"ת משה דיין
אצטדיוןרעננה דרומי פארק
שעה09:00
תוצאה0-0
תאריך31/08/2019
משחקהפועל ר"ג "רונן פרץ" - בני יהודה ת'א
אצטדיוןרמת גן רמת השקמה
שעה09:00
תוצאה3-2
תאריך31/08/2019
משחקמ.ס. אשדוד מוריס - מכבי חיפה יהויכים
אצטדיוןאשדוד מכללה 2
שעה16:30
תוצאה2-0
תאריך31/08/2019
משחקבית"ר י-ם שמואל - הפועל ב"ש
אצטדיוןירושלים בית וגן 2 עליון סנטטי
שעה16:30
תוצאה4-1
תאריך06/09/2019
משחקמכבי נתניה רפאל - הפועל חדרה
אצטדיוןנתניה שפירא
שעה16:30
תוצאה1-2
תאריך07/09/2019
משחקמכבי אחי נצרת - מכבי ת"א אלי פוקס
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך07/09/2019
משחקבני יהודה ת'א - הפ' ניר רמת השרון
אצטדיוןשכונת התקוה סנטטי 2
שעה08:30
תוצאה0-1
תאריך07/09/2019
משחקהפועל ת"א ישין - הפועל רעננה
אצטדיוןוולפסון 2
שעה08:30
תוצאה2-0
תאריך07/09/2019
משחקבית"ר טוברוק - עירוני נשר
אצטדיוןנתניה טוברוק
שעה09:00
תוצאה0-2
תאריך07/09/2019
משחקמכבי חיפה יהויכים - בית"ר י-ם שמואל
אצטדיוןחיפה קצף תחתון
שעה16:30
תוצאה0-1
תאריך07/09/2019
משחקמכבי פ"ת משה דיין - מ.ס. אשדוד מוריס
אצטדיוןפתח תקוה מכבי סנטטי
שעה16:45
תוצאה1-2
תאריך07/09/2019
משחקהפועל ב"ש - הפועל ר"ג "רונן פרץ"
אצטדיוןבאר שבע וסרמיל 4
שעה17:00
תוצאה1-1
תאריך14/09/2019
משחקמכבי ת"א אלי פוקס - בית"ר טוברוק
אצטדיוןתל אביב קרית שלום 1
שעה08:30
תוצאה2-1
תאריך14/09/2019
משחקבית"ר י-ם שמואל - מכבי פ"ת משה דיין
אצטדיוןירושלים בית וגן 2 עליון סנטטי
שעה08:30
תוצאה5-0
תאריך14/09/2019
משחקהפועל חדרה - עירוני נשר
אצטדיוןחדרה הפועל חדרה
שעה09:00
תוצאה0-5
תאריך14/09/2019
משחקהפועל ר"ג "רונן פרץ" - מכבי חיפה יהויכים
אצטדיוןרמת גן רמת השקמה
שעה10:30
תוצאה1-2
תאריך14/09/2019
משחקהפועל רעננה - מכבי אחי נצרת
אצטדיוןרעננה דרומי פארק
שעה11:00
תוצאה0-5
תאריך14/09/2019
משחקמ.ס. אשדוד מוריס - הפועל ת"א ישין
אצטדיוןאשדוד מכללה 2
שעה11:00
תוצאה2-2
תאריך14/09/2019
משחקהפ' ניר רמת השרון - הפועל ב"ש
אצטדיוןרמת השרון סנטטי
שעה11:00
תוצאה1-1
תאריך14/09/2019
משחקמכבי נתניה רפאל - בני יהודה ת'א
אצטדיוןנתניה שפירא
שעה16:30
תוצאה3-1
תאריך18/09/2019
משחקמכבי אחי נצרת - מכבי ת"א אלי פוקס
אצטדיוןקרית אתא
שעה16:30
תוצאה7-0
תאריך21/09/2019
משחקבני יהודה ת'א - הפועל חדרה
אצטדיוןשכונת התקוה סנטטי 2
שעה08:30
תוצאה1-2
תאריך21/09/2019
משחקמכבי פ"ת משה דיין - הפועל ר"ג "רונן פרץ"
אצטדיוןפתח תקוה מכבי סנטטי
שעה08:30
תוצאה0-3
תאריך21/09/2019
משחקבית"ר טוברוק - הפועל רעננה
אצטדיוןנתניה טוברוק
שעה08:30
תוצאה2-0
תאריך21/09/2019
משחקעירוני נשר - מכבי ת"א אלי פוקס
אצטדיוןנשר איצטדיון
שעה09:30
תוצאה5-0
תאריך21/09/2019
משחקמכבי חיפה יהויכים - הפ' ניר רמת השרון
אצטדיוןחיפה קצף תחתון
שעה13:00
תוצאה0-0
תאריך21/09/2019
משחקהפועל ת"א ישין - בית"ר י-ם שמואל
אצטדיוןוולפסון 2
שעה14:00
תוצאה1-2
תאריך21/09/2019
משחקהפועל ב"ש - מכבי נתניה רפאל
אצטדיוןבאר שבע וסרמיל 4
שעה16:30
תוצאה2-1
תאריך21/09/2019
משחקמכבי אחי נצרת - מ.ס. אשדוד מוריס
אצטדיוןנצרת איצטדיון עילוט
שעה17:35
תוצאה4-0
תאריך27/09/2019
משחקהפועל ר"ג "רונן פרץ" - הפועל ת"א ישין
אצטדיוןרמת גן רמת השקמה
שעה16:30
תוצאה2-0
תאריך28/09/2019
משחקהפועל חדרה - מכבי ת"א אלי פוקס
אצטדיוןחדרה בית אליעזר
שעה08:45
תוצאה2-3
תאריך28/09/2019
משחקהפ' ניר רמת השרון - מכבי פ"ת משה דיין
אצטדיוןרמת השרון סנטטי
שעה10:30
תוצאה1-3
תאריך28/09/2019
משחקהפועל רעננה - עירוני נשר
אצטדיוןרעננה פארק צפוני סינטטי
שעה11:00
תוצאה0-1
תאריך28/09/2019
משחקמ.ס. אשדוד מוריס - בית"ר טוברוק
אצטדיוןאשדוד מכללה 2
שעה11:00
תוצאה1-4
תאריך28/09/2019
משחקמכבי נתניה רפאל - מכבי חיפה יהויכים
אצטדיוןנתניה שפירא
שעה11:00
תוצאה0-2
תאריך28/09/2019
משחקבית"ר י-ם שמואל - מכבי אחי נצרת
אצטדיוןירושלים בית וגן 2 עליון סנטטי
שעה12:30
תוצאה0-3
תאריך28/09/2019
משחקבני יהודה ת'א - הפועל ב"ש
אצטדיוןשכונת התקוה סנטטי 2
שעה12:30
תוצאה2-0
תאריך05/10/2019
משחקמכבי פ"ת משה דיין - מכבי נתניה רפאל
אצטדיוןפתח תקוה מכבי סנטטי
שעה08:30
תוצאה0-2
תאריך05/10/2019
משחקהפועל ת"א ישין - הפ' ניר רמת השרון
אצטדיוןוולפסון 2
שעה08:30
תוצאה0-1
תאריך05/10/2019
משחקמכבי ת"א אלי פוקס - הפועל רעננה
אצטדיוןתל אביב קרית שלום 1
שעה09:00
תוצאה0-1
תאריך05/10/2019
משחקמכבי אחי נצרת - הפועל ר"ג "רונן פרץ"
אצטדיוןיפיע
שעה11:00
תוצאה5-0
תאריך05/10/2019
משחקבית"ר טוברוק - בית"ר י-ם שמואל
אצטדיוןנתניה טוברוק
שעה11:00
תוצאה0-1
תאריך05/10/2019
משחקהפועל ב"ש - הפועל חדרה
אצטדיוןבאר שבע וסרמיל 4
שעה12:00
תוצאה0-0
תאריך05/10/2019
משחקעירוני נשר - מ.ס. אשדוד מוריס
אצטדיוןנשר איצטדיון
שעה13:00
תוצאה0-2
תאריך05/10/2019
משחקמכבי חיפה יהויכים - בני יהודה ת'א
אצטדיוןחיפה קצף תחתון
שעה13:30
תוצאה2-3
תאריך12/10/2019
משחקבני יהודה ת'א - מכבי פ"ת משה דיין
אצטדיוןשכונת התקוה סנטטי 2
שעה08:30
תוצאה1-1
תאריך12/10/2019
משחקהפועל חדרה - הפועל רעננה
אצטדיוןחדרה בית אליעזר
שעה08:45
תוצאה1-1
תאריך12/10/2019
משחקבית"ר י-ם שמואל - עירוני נשר
אצטדיוןירושלים בית וגן 2 עליון סנטטי
שעה11:00
תוצאה0-4
תאריך12/10/2019
משחקמ.ס. אשדוד מוריס - מכבי ת"א אלי פוקס
אצטדיוןאשדוד מכללה 2
שעה11:15
תוצאה2-0
תאריך12/10/2019
משחקמכבי נתניה רפאל - הפועל ת"א ישין
אצטדיוןנתניה שפירא
שעה11:15
תוצאה1-0
תאריך12/10/2019
משחקהפ' ניר רמת השרון - מכבי אחי נצרת
אצטדיוןרמת השרון סנטטי
שעה12:00
תוצאה0-4
תאריך12/10/2019
משחקהפועל ר"ג "רונן פרץ" - בית"ר טוברוק
אצטדיוןרמת גן רמת השקמה
שעה12:30
תוצאה3-3
תאריך12/10/2019
משחקהפועל ב"ש - מכבי חיפה יהויכים
אצטדיוןבאר שבע וסרמיל 4
שעה16:00
תוצאה3-1
תאריך19/10/2019
משחקבית"ר טוברוק - הפ' ניר רמת השרון
אצטדיוןנתניה טוברוק
שעה08:30
תוצאה1-2
תאריך19/10/2019
משחקמכבי חיפה יהויכים - הפועל חדרה
אצטדיוןחיפה קצף תחתון
שעה09:00
תוצאה0-3
תאריך19/10/2019
משחקהפועל ת"א ישין - בני יהודה ת'א
אצטדיוןוולפסון 2
שעה09:00
תוצאה0-1
תאריך19/10/2019
משחקהפועל רעננה - מ.ס. אשדוד מוריס
אצטדיוןרעננה פארק צפוני סינטטי
שעה10:30
תוצאה2-5
תאריך19/10/2019
משחקמכבי ת"א אלי פוקס - בית"ר י-ם שמואל
אצטדיוןתל אביב קרית שלום 1
שעה10:45
תוצאה1-4
תאריך19/10/2019
משחקמכבי אחי נצרת - מכבי נתניה רפאל
אצטדיוןמגדל העמק
שעה12:00
תוצאה7-0
תאריך19/10/2019
משחקעירוני נשר - הפועל ר"ג "רונן פרץ"
אצטדיוןנשר איצטדיון
שעה12:00
תוצאה0-1
תאריך19/10/2019
משחקמכבי פ"ת משה דיין - הפועל ב"ש
אצטדיוןפתח תקוה מכבי סנטטי
שעה14:45
תוצאה2-2
תאריך26/10/2019
משחקהפ' ניר רמת השרון - עירוני נשר
אצטדיוןרמת השרון סנטטי
שעה10:40
תוצאה0-4
תאריך26/10/2019
משחקבית"ר י-ם שמואל - הפועל רעננה
אצטדיוןירושלים בית וגן 2 עליון סנטטי
שעה11:00
תוצאה0-2
תאריך26/10/2019
משחקהפועל ב"ש - הפועל ת"א ישין
אצטדיוןבאר שבע וסרמיל 4
שעה11:00
תוצאה2-0
תאריך26/10/2019
משחקמכבי נתניה רפאל - בית"ר טוברוק
אצטדיוןנתניה שפירא
שעה11:15
תוצאה0-6
תאריך26/10/2019
משחקמכבי חיפה יהויכים - מכבי פ"ת משה דיין
אצטדיוןחיפה קצף תחתון
שעה13:30
תוצאה6-2
תאריך26/10/2019
משחקהפועל חדרה - מ.ס. אשדוד מוריס
אצטדיוןחדרה בית אליעזר
שעה13:45
תוצאה4-1
תאריך26/10/2019
משחקבני יהודה ת'א - מכבי אחי נצרת
אצטדיוןשכונת התקוה סנטטי 2
שעה14:15
תוצאה0-9
תאריך26/10/2019
משחקהפועל ר"ג "רונן פרץ" - מכבי ת"א אלי פוקס
אצטדיוןרמת גן רמת השקמה
שעה15:50
תוצאה3-1
תאריך02/11/2019
משחקמכבי ת"א אלי פוקס - הפ' ניר רמת השרון
אצטדיוןתל אביב קרית שלום סינטטי
שעה08:30
תוצאה0-6
תאריך02/11/2019
משחקהפועל רעננה - הפועל ר"ג "רונן פרץ"
אצטדיוןרעננה פארק צפוני סינטטי
שעה08:30
תוצאה0-2
תאריך02/11/2019
משחקמ.ס. אשדוד מוריס - בית"ר י-ם שמואל
אצטדיוןאשדוד מכללה 2
שעה11:00
תוצאה2-0
תאריך02/11/2019
משחקמכבי אחי נצרת - הפועל ב"ש
אצטדיוןמגדל העמק
שעה13:10
תוצאה5-1
תאריך02/11/2019
משחקהפועל ת"א ישין - מכבי חיפה יהויכים
אצטדיוןוולפסון 2
שעה13:30
תוצאה2-1
תאריך02/11/2019
משחקבית"ר טוברוק - בני יהודה ת'א
אצטדיוןנתניה טוברוק
שעה14:30
תוצאה0-0
תאריך03/11/2019
משחקעירוני נשר - מכבי נתניה רפאל
אצטדיוןנשר איצטדיון
שעה18:00
תוצאה1-1
תאריך06/11/2019
משחקמכבי פ"ת משה דיין - הפועל חדרה
אצטדיוןפתח תקוה מכבי סנטטי
שעה18:00
תוצאה1-4
תאריך09/11/2019
משחקהפ' ניר רמת השרון - הפועל רעננה
אצטדיוןרמת השרון סנטטי
שעה08:30
תוצאה1-0
תאריך09/11/2019
משחקהפועל ב"ש - בית"ר טוברוק
אצטדיוןבאר שבע וסרמיל 1
שעה11:00
תוצאה1-0
תאריך09/11/2019
משחקמכבי נתניה רפאל - מכבי ת"א אלי פוקס
אצטדיוןנתניה שפירא
שעה11:15
תוצאה3-1
תאריך09/11/2019
משחקהפועל חדרה - בית"ר י-ם שמואל
אצטדיוןחדרה בית אליעזר
שעה11:25
תוצאה1-1
תאריך09/11/2019
משחקמכבי פ"ת משה דיין - הפועל ת"א ישין
אצטדיוןפתח תקוה מכבי סנטטי
שעה12:30
תוצאה2-1
תאריך09/11/2019
משחקמכבי אחי נצרת - מכבי חיפה יהויכים
אצטדיוןנצרת איצטדיון עילוט
שעה13:15
תוצאה6-3
תאריך09/11/2019
משחקהפועל ר"ג "רונן פרץ" - מ.ס. אשדוד מוריס
אצטדיוןרמת גן רמת השקמה
שעה14:30
תוצאה2-1
תאריך09/11/2019
משחקבני יהודה ת'א - עירוני נשר
אצטדיוןשכונת התקוה סנטטי 2
שעה14:40
תוצאה1-0
תאריך30/11/2019
משחקהפועל ת"א ישין - הפועל חדרה
אצטדיוןוולפסון 2
שעה08:30
תוצאה1-2
תאריך30/11/2019
משחקבית"ר טוברוק - מכבי חיפה יהויכים
אצטדיוןנתניה טוברוק
שעה08:30
תוצאה3-2
תאריך30/11/2019
משחקמכבי ת"א אלי פוקס - בני יהודה ת'א
אצטדיוןתל אביב קרית שלום 1
שעה09:00
תוצאה0-4
תאריך30/11/2019
משחקמ.ס. אשדוד מוריס - הפ' ניר רמת השרון
אצטדיוןאשדוד מכללה 1
שעה09:00
תוצאה0-5
תאריך30/11/2019
משחקהפועל רעננה - מכבי נתניה רפאל
אצטדיוןרעננה פארק צפוני סינטטי
שעה10:30
תוצאה3-0
תאריך30/11/2019
משחקמכבי פ"ת משה דיין - מכבי אחי נצרת
אצטדיוןפתח תקוה מכבי סנטטי
שעה12:10
תוצאה0-14
תאריך30/11/2019
משחקבית"ר י-ם שמואל - הפועל ר"ג "רונן פרץ"
אצטדיוןירושלים בית וגן 2 עליון סנטטי
שעה12:10
תוצאה0-1
תאריך30/11/2019
משחקעירוני נשר - הפועל ב"ש
אצטדיוןנשר איצטדיון
שעה14:30
תוצאה2-2
תאריך14/12/2019
משחקמכבי פ"ת משה דיין - בית"ר טוברוק
אצטדיוןפתח תקוה מכבי סנטטי
שעה08:30
תוצאה2-1
תאריך14/12/2019
משחקהפועל חדרה - הפועל ר"ג "רונן פרץ"
אצטדיוןחדרה בית אליעזר
שעה09:30
תוצאה2-0
תאריך14/12/2019
משחקהפ' ניר רמת השרון - בית"ר י-ם שמואל
אצטדיוןרמת השרון סנטטי
שעה10:15
תוצאה1-2
תאריך14/12/2019
משחקבני יהודה ת'א - הפועל רעננה
אצטדיוןשכונת התקוה סנטטי 2
שעה10:15
תוצאה0-2
תאריך14/12/2019
משחקמכבי חיפה יהויכים - עירוני נשר
אצטדיוןחיפה קצף סינטטי
שעה10:30
תוצאה2-2
תאריך14/12/2019
משחקהפועל ב"ש - מכבי ת"א אלי פוקס
אצטדיוןבאר שבע וסרמיל 1
שעה11:00
תוצאה1-0
תאריך14/12/2019
משחקהפועל ת"א ישין - מכבי אחי נצרת
אצטדיוןוולפסון 2
שעה12:30
תוצאה0-10
תאריך14/12/2019
משחקמכבי נתניה רפאל - מ.ס. אשדוד מוריס
אצטדיוןנתניה שפירא
שעה13:15
תוצאה1-0
תאריך21/12/2019
משחקבית"ר טוברוק - הפועל ת"א ישין
אצטדיוןנתניה טוברוק
שעה09:00
תוצאה1-0
תאריך21/12/2019
משחקמ.ס. אשדוד מוריס - בני יהודה ת'א
אצטדיוןאשדוד סנטטי
שעה09:00
תוצאה2-1
תאריך21/12/2019
משחקמכבי אחי נצרת - הפועל חדרה
אצטדיוןמגדל העמק
שעה10:30
תוצאה3-1
תאריך21/12/2019
משחקמכבי ת"א אלי פוקס - מכבי חיפה יהויכים
אצטדיוןתל אביב קרית שלום סינטטי
שעה10:30
תוצאה1-3
תאריך21/12/2019
משחקהפועל רעננה - הפועל ב"ש
אצטדיוןרעננה פארק צפוני סינטטי
שעה11:00
תוצאה0-4
תאריך21/12/2019
משחקעירוני נשר - מכבי פ"ת משה דיין
אצטדיוןנשר איצטדיון
שעה13:00
תוצאה3-2
תאריך21/12/2019
משחקהפועל ר"ג "רונן פרץ" - הפ' ניר רמת השרון
אצטדיוןרמת גן רמת השקמה
שעה14:35
תוצאה0-1
תאריך21/12/2019
משחקבית"ר י-ם שמואל - מכבי נתניה רפאל
אצטדיוןירושלים בית וגן 2 עליון סנטטי
שעה14:55
תוצאה1-1
תאריך28/12/2019
משחקהפועל ר"ג "רונן פרץ" - מכבי נתניה רפאל
אצטדיוןרמת גן רמת השקמה
שעה08:30
תוצאה0-0
תאריך28/12/2019
משחקמכבי ת"א אלי פוקס - מכבי פ"ת משה דיין
אצטדיוןתל אביב קרית שלום סינטטי
שעה08:30
תוצאה2-1
תאריך28/12/2019
משחקמכבי אחי נצרת - בית"ר טוברוק
אצטדיוןמגדל העמק
שעה11:00
תוצאה9-0
תאריך28/12/2019
משחקהפועל רעננה - מכבי חיפה יהויכים
אצטדיוןרעננה פארק צפוני סינטטי
שעה11:05
תוצאה0-1
תאריך28/12/2019
משחקמ.ס. אשדוד מוריס - הפועל ב"ש
אצטדיוןאשדוד סנטטי
שעה11:15
תוצאה2-0
תאריך28/12/2019
משחקהפ' ניר רמת השרון - הפועל חדרה
אצטדיוןרמת השרון סנטטי
שעה12:15
תוצאה0-1
תאריך28/12/2019
משחקעירוני נשר - הפועל ת"א ישין
אצטדיוןנשר איצטדיון
שעה14:45
תוצאה3-1
תאריך30/12/2019
משחקבית"ר י-ם שמואל - בני יהודה ת'א
אצטדיוןירושלים בית וגן 2 עליון סנטטי
שעה09:00
תוצאה1-2
תאריך04/01/2020
משחקהפועל חדרה - בית"ר טוברוק
אצטדיוןחדרה בית אליעזר
שעה08:30
תוצאה2-1
תאריך04/01/2020
משחקבני יהודה ת'א - הפועל ר"ג "רונן פרץ"
אצטדיוןשכונת התקוה סנטטי 2
שעה08:30
תוצאה0-3
תאריך04/01/2020
משחקהפועל ת"א ישין - מכבי ת"א אלי פוקס
אצטדיוןוולפסון 2
שעה09:00
תוצאה1-2
תאריך04/01/2020
משחקהפועל ב"ש - בית"ר י-ם שמואל
אצטדיוןבאר שבע וסרמיל 1
שעה11:00
תוצאה0-2
תאריך04/01/2020
משחקמכבי נתניה רפאל - הפ' ניר רמת השרון
אצטדיוןנתניה שפירא
שעה11:00
תוצאה0-1
תאריך04/01/2020
משחקמכבי פ"ת משה דיין - הפועל רעננה
אצטדיוןפתח תקוה מכבי סנטטי
שעה12:50
תוצאהלא סופית
תאריך04/01/2020
משחקמכבי חיפה יהויכים - מ.ס. אשדוד מוריס
אצטדיוןחיפה קצף סינטטי
שעה14:30
תוצאה1-2
תאריך06/01/2020
משחקמכבי פ"ת משה דיין - הפועל רעננה
אצטדיוןפתח תקוה מכבי סנטטי
שעה19:50
תוצאה1-3
תאריך15/01/2020
משחקמכבי אחי נצרת - עירוני נשר
אצטדיוןדבוריה
שעה13:00
תוצאה1-0
תאריך18/01/2020
משחקהפועל רעננה - הפועל ת"א ישין
אצטדיוןרעננה פארק צפוני סינטטי
שעה08:30
תוצאה4-0
תאריך18/01/2020
משחקמ.ס. אשדוד מוריס - מכבי פ"ת משה דיין
אצטדיוןאשדוד מכללה 2
שעה09:00
תוצאה3-4
תאריך18/01/2020
משחקהפועל ר"ג "רונן פרץ" - הפועל ב"ש
אצטדיוןרמת גן רמת השקמה
שעה10:25
תוצאה3-0
תאריך18/01/2020
משחקעירוני נשר - בית"ר טוברוק
אצטדיוןנשר איצטדיון
שעה10:30
תוצאה3-0
תאריך18/01/2020
משחקמכבי ת"א אלי פוקס - מכבי אחי נצרת
אצטדיוןתל אביב קרית שלום סינטטי
שעה11:00
תוצאה1-7
תאריך18/01/2020
משחקבית"ר י-ם שמואל - מכבי חיפה יהויכים
אצטדיוןירושלים בית וגן 2 עליון סנטטי
שעה12:00
תוצאה3-1
תאריך18/01/2020
משחקהפ' ניר רמת השרון - בני יהודה ת'א
אצטדיוןרמת השרון סנטטי
שעה12:05
תוצאה1-1
תאריך18/01/2020
משחקהפועל חדרה - מכבי נתניה רפאל
אצטדיוןחדרה בית אליעזר
שעה14:15
תוצאה0-4
תאריך25/01/2020
משחקבית"ר טוברוק - מכבי ת"א אלי פוקס
אצטדיוןנתניה טוברוק
שעה08:30
תוצאה3-3
תאריך25/01/2020
משחקהפועל ת"א ישין - מ.ס. אשדוד מוריס
אצטדיוןוולפסון 2
שעה08:30
תוצאה1-2
תאריך25/01/2020
משחקמכבי פ"ת משה דיין - בית"ר י-ם שמואל
אצטדיוןפתח תקוה מכבי סנטטי
שעה08:30
תוצאה2-2
תאריך25/01/2020
משחקבני יהודה ת'א - מכבי נתניה רפאל
אצטדיוןשכונת התקוה סנטטי 2
שעה08:30
תוצאה0-1
תאריך25/01/2020
משחקמכבי חיפה יהויכים - הפועל ר"ג "רונן פרץ"
אצטדיוןחיפה קצף תחתון
שעה11:00
תוצאה0-2
תאריך25/01/2020
משחקהפועל ב"ש - הפ' ניר רמת השרון
אצטדיוןבאר שבע וסרמיל 1
שעה11:00
תוצאה1-3
תאריך25/01/2020
משחקמכבי אחי נצרת - הפועל רעננה
אצטדיוןמגדל העמק
שעה12:00
תוצאה5-0
תאריך25/01/2020
משחקעירוני נשר - הפועל חדרה
אצטדיוןנשר איצטדיון
שעה14:00
תוצאה0-0
תאריך08/02/2020
משחקהפועל רעננה - בית"ר טוברוק
אצטדיוןרעננה פארק צפוני סינטטי
שעה08:30
תוצאה0-2
תאריך08/02/2020
משחקהפועל ר"ג "רונן פרץ" - מכבי פ"ת משה דיין
אצטדיוןרמת גן רמת השקמה
שעה08:35
תוצאה2-1
תאריך08/02/2020
משחקמכבי נתניה רפאל - הפועל ב"ש
אצטדיוןנתניה שפירא
שעה11:00
תוצאה1-1
תאריך08/02/2020
משחקמ.ס. אשדוד מוריס - מכבי אחי נצרת
אצטדיוןאשדוד מכללה 2
שעה11:15
תוצאה1-3
תאריך08/02/2020
משחקמכבי ת"א אלי פוקס - עירוני נשר
אצטדיוןתל אביב קרית שלום 1
שעה11:30
תוצאה0-5
תאריך08/02/2020
משחקבית"ר י-ם שמואל - הפועל ת"א ישין
אצטדיוןירושלים בית וגן 2 עליון סנטטי
שעה12:30
תוצאהלא סופית
תאריך08/02/2020
משחקהפ' ניר רמת השרון - מכבי חיפה יהויכים
אצטדיוןרמת השרון סנטטי
שעה13:30
תוצאה2-0
תאריך08/02/2020
משחקהפועל חדרה - בני יהודה ת'א
אצטדיוןחדרה בית אליעזר
שעה14:30
תוצאה1-1
תאריך12/02/2020
משחקבית"ר י-ם שמואל - הפועל ת"א ישין
אצטדיוןירושלים בית וגן 2 עליון סנטטי
שעה15:00
תוצאה1-0
תאריך15/02/2020
משחקהפועל ת"א ישין - הפועל ר"ג "רונן פרץ"
אצטדיוןוולפסון 2
שעה08:30
תוצאה2-3
תאריך15/02/2020
משחקמכבי ת"א אלי פוקס - הפועל חדרה
אצטדיוןתל אביב קרית שלום 1
שעה09:00
תוצאה0-1
תאריך15/02/2020
משחקבית"ר טוברוק - מ.ס. אשדוד מוריס
אצטדיוןנתניה טוברוק
שעה10:30
תוצאה1-0
תאריך15/02/2020
משחקמכבי חיפה יהויכים - מכבי נתניה רפאל
אצטדיוןחיפה קצף תחתון
שעה11:00
תוצאה2-0
תאריך15/02/2020
משחקהפועל ב"ש - בני יהודה ת'א
אצטדיוןבאר שבע וסרמיל 1
שעה11:00
תוצאה1-2
תאריך15/02/2020
משחקעירוני נשר - הפועל רעננה
אצטדיוןנשר איצטדיון
שעה13:30
תוצאה4-0
תאריך15/02/2020
משחקמכבי אחי נצרת - בית"ר י-ם שמואל
אצטדיוןדבוריה
שעה14:30
תוצאה3-0
תאריך15/02/2020
משחקמכבי פ"ת משה דיין - הפ' ניר רמת השרון
אצטדיוןפתח תקוה מכבי סנטטי
שעה14:30
תוצאה1-3
תאריך29/02/2020
משחקהפועל רעננה - מכבי ת"א אלי פוקס
אצטדיוןרעננה פארק צפוני סינטטי
שעה08:30
תוצאה1-1
תאריך29/02/2020
משחקבני יהודה ת'א - מכבי חיפה יהויכים
אצטדיוןשכונת התקוה סנטטי 2
שעה10:30
תוצאה0-3
תאריך29/02/2020
משחקמכבי נתניה רפאל - מכבי פ"ת משה דיין
אצטדיוןנתניה שפירא
שעה10:30
תוצאה1-0
תאריך29/02/2020
משחקהפ' ניר רמת השרון - הפועל ת"א ישין
אצטדיוןרמת השרון סנטטי
שעה10:35
תוצאה5-0
תאריך29/02/2020
משחקבית"ר י-ם שמואל - בית"ר טוברוק
אצטדיוןירושלים בית וגן 2 עליון סנטטי
שעה12:40
תוצאה0-1
תאריך29/02/2020
משחקמ.ס. אשדוד מוריס - עירוני נשר
אצטדיוןאשדוד מכללה 2
שעה13:00
תוצאה1-1
תאריך29/02/2020
משחקהפועל חדרה - הפועל ב"ש
אצטדיוןחדרה בית אליעזר
שעה13:15
תוצאה1-4
תאריך29/02/2020
משחקהפועל ר"ג "רונן פרץ" - מכבי אחי נצרת
אצטדיוןרמת גן רמת השקמה
שעה13:20
תוצאה1-6
תאריך14/03/2020
משחקהפועל רעננה - הפועל חדרה
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך14/03/2020
משחקמכבי ת"א אלי פוקס - מ.ס. אשדוד מוריס
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך14/03/2020
משחקעירוני נשר - בית"ר י-ם שמואל
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך14/03/2020
משחקבית"ר טוברוק - הפועל ר"ג "רונן פרץ"
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך14/03/2020
משחקמכבי אחי נצרת - הפ' ניר רמת השרון
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך14/03/2020
משחקמכבי פ"ת משה דיין - בני יהודה ת'א
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך14/03/2020
משחקמכבי חיפה יהויכים - הפועל ב"ש
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך21/03/2020
משחקהפועל ת"א ישין - מכבי נתניה רפאל
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך28/03/2020
משחקהפועל חדרה - מכבי חיפה יהויכים
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך28/03/2020
משחקהפועל ב"ש - מכבי פ"ת משה דיין
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך28/03/2020
משחקבני יהודה ת'א - הפועל ת"א ישין
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך28/03/2020
משחקמכבי נתניה רפאל - מכבי אחי נצרת
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך28/03/2020
משחקהפ' ניר רמת השרון - בית"ר טוברוק
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך28/03/2020
משחקהפועל ר"ג "רונן פרץ" - עירוני נשר
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך28/03/2020
משחקבית"ר י-ם שמואל - מכבי ת"א אלי פוקס
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך28/03/2020
משחקמ.ס. אשדוד מוריס - הפועל רעננה
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך04/04/2020
משחקמ.ס. אשדוד מוריס - הפועל חדרה
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך04/04/2020
משחקהפועל רעננה - בית"ר י-ם שמואל
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך04/04/2020
משחקמכבי ת"א אלי פוקס - הפועל ר"ג "רונן פרץ"
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך04/04/2020
משחקעירוני נשר - הפ' ניר רמת השרון
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך04/04/2020
משחקבית"ר טוברוק - מכבי נתניה רפאל
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך04/04/2020
משחקמכבי אחי נצרת - בני יהודה ת'א
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך04/04/2020
משחקהפועל ת"א ישין - הפועל ב"ש
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך04/04/2020
משחקמכבי פ"ת משה דיין - מכבי חיפה יהויכים
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך11/04/2020
משחקהפועל חדרה - מכבי פ"ת משה דיין
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך11/04/2020
משחקמכבי חיפה יהויכים - הפועל ת"א ישין
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך11/04/2020
משחקהפועל ב"ש - מכבי אחי נצרת
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך11/04/2020
משחקבני יהודה ת'א - בית"ר טוברוק
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך11/04/2020
משחקמכבי נתניה רפאל - עירוני נשר
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך11/04/2020
משחקהפ' ניר רמת השרון - מכבי ת"א אלי פוקס
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך11/04/2020
משחקהפועל ר"ג "רונן פרץ" - הפועל רעננה
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך11/04/2020
משחקבית"ר י-ם שמואל - מ.ס. אשדוד מוריס
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך18/04/2020
משחקבית"ר י-ם שמואל - הפועל חדרה
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך18/04/2020
משחקמ.ס. אשדוד מוריס - הפועל ר"ג "רונן פרץ"
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך18/04/2020
משחקהפועל רעננה - הפ' ניר רמת השרון
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך18/04/2020
משחקמכבי ת"א אלי פוקס - מכבי נתניה רפאל
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך18/04/2020
משחקעירוני נשר - בני יהודה ת'א
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך18/04/2020
משחקבית"ר טוברוק - הפועל ב"ש
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך18/04/2020
משחקמכבי חיפה יהויכים - מכבי אחי נצרת
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך18/04/2020
משחקהפועל ת"א ישין - מכבי פ"ת משה דיין
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך22/04/2020
משחקהפועל חדרה - הפועל ת"א ישין
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך22/04/2020
משחקמכבי אחי נצרת - מכבי פ"ת משה דיין
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך22/04/2020
משחקמכבי חיפה יהויכים - בית"ר טוברוק
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך22/04/2020
משחקהפועל ב"ש - עירוני נשר
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך22/04/2020
משחקבני יהודה ת'א - מכבי ת"א אלי פוקס
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך22/04/2020
משחקמכבי נתניה רפאל - הפועל רעננה
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך22/04/2020
משחקהפ' ניר רמת השרון - מ.ס. אשדוד מוריס
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך22/04/2020
משחקהפועל ר"ג "רונן פרץ" - בית"ר י-ם שמואל
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך25/04/2020
משחקהפועל ר"ג "רונן פרץ" - הפועל חדרה
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך25/04/2020
משחקבית"ר י-ם שמואל - הפ' ניר רמת השרון
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך25/04/2020
משחקמ.ס. אשדוד מוריס - מכבי נתניה רפאל
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך25/04/2020
משחקהפועל רעננה - בני יהודה ת'א
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך25/04/2020
משחקמכבי ת"א אלי פוקס - הפועל ב"ש
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך25/04/2020
משחקעירוני נשר - מכבי חיפה יהויכים
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך25/04/2020
משחקבית"ר טוברוק - מכבי פ"ת משה דיין
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך25/04/2020
משחקמכבי אחי נצרת - הפועל ת"א ישין
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך16/05/2020
משחקהפועל חדרה - מכבי אחי נצרת
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך16/05/2020
משחקהפועל ת"א ישין - בית"ר טוברוק
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך16/05/2020
משחקמכבי פ"ת משה דיין - עירוני נשר
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך16/05/2020
משחקמכבי חיפה יהויכים - מכבי ת"א אלי פוקס
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך16/05/2020
משחקהפועל ב"ש - הפועל רעננה
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך16/05/2020
משחקבני יהודה ת'א - מ.ס. אשדוד מוריס
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך16/05/2020
משחקמכבי נתניה רפאל - בית"ר י-ם שמואל
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך16/05/2020
משחקהפ' ניר רמת השרון - הפועל ר"ג "רונן פרץ"
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה