Skip Navigation Linksעמוד הביתליגות ליגת נערים א' על

2019/2020ליגת נערים א' על

הדפסההדפסה ליגה

רשימת המשחקים

תאריך14/09/2019
משחקבית"ר י-ם אורן - מכבי פ"ת כלפו
אצטדיוןירושלים בית וגן 3
שעה08:30
תוצאה1-2
תאריך14/09/2019
משחקבית"ר טוברוק - הפועל רעננה
אצטדיוןנתניה טוברוק
שעה08:30
תוצאה2-1
תאריך14/09/2019
משחקהפועל ראשל"צ - הפ' ת"א צחי בן פורת
אצטדיוןראשון לציון סופרלנד מערבי-סנטטי.
שעה09:00
תוצאה1-2
תאריך14/09/2019
משחקמ.ס.ע אשדוד/ז'ילבר - מכבי ת"א עודד
אצטדיוןאשדוד מכללה 1
שעה09:00
תוצאה2-3
תאריך14/09/2019
משחקהפועל ק"ש - מכבי חיפה "עלמני"
אצטדיוןקרית שמונה סנטטי חדש
שעה11:00
תוצאה3-1
תאריך14/09/2019
משחקהפ' חיפה בן ציון - מכבי נתניה יונתן יוני
אצטדיוןקרית חיים אתוס מערבי
שעה13:30
תוצאה1-0
תאריך14/09/2019
משחקהפועל ב"ש - בני יהודה ת'א
אצטדיוןבאר שבע וסרמיל 4
שעה16:30
תוצאה1-0
תאריך14/09/2019
משחקעירוני נשר - הפ' ניר רמת השרון
אצטדיוןנשר איצטדיון
שעה17:30
תוצאה1-2
תאריך21/09/2019
משחקהפ' ת"א צחי בן פורת - מ.ס.ע אשדוד/ז'ילבר
אצטדיוןוולפסון 2
שעה08:30
תוצאה2-5
תאריך21/09/2019
משחקמכבי נתניה יונתן יוני - עירוני נשר
אצטדיוןנתניה שפירא
שעה09:00
תוצאה0-4
תאריך21/09/2019
משחקמכבי ת"א עודד - בית"ר טוברוק
אצטדיוןתל אביב קרית שלום 1
שעה10:00
תוצאה1-2
תאריך21/09/2019
משחקמכבי פ"ת כלפו - הפועל ראשל"צ
אצטדיוןפתח תקוה מכבי סנטטי
שעה10:30
תוצאה3-5
תאריך21/09/2019
משחקהפ' ניר רמת השרון - הפועל ק"ש
אצטדיוןרמת השרון סנטטי
שעה11:00
תוצאה1-1
תאריך21/09/2019
משחקמכבי חיפה "עלמני" - בית"ר י-ם אורן
אצטדיוןחיפה קצף תחתון
שעה11:00
תוצאה1-5
תאריך21/09/2019
משחקבני יהודה ת'א - הפ' חיפה בן ציון
אצטדיוןשכונת התקוה סנטטי 2
שעה12:40
תוצאה1-2
תאריך21/09/2019
משחקהפועל רעננה - הפועל ב"ש
אצטדיוןרעננה פארק צפוני סינטטי
שעה13:00
תוצאה2-2
תאריך28/09/2019
משחקהפ' ניר רמת השרון - מכבי נתניה יונתן יוני
אצטדיוןרמת השרון סנטטי
שעה08:30
תוצאה1-0
תאריך28/09/2019
משחקמ.ס.ע אשדוד/ז'ילבר - מכבי פ"ת כלפו
אצטדיוןאשדוד מכללה 1
שעה09:00
תוצאה1-2
תאריך28/09/2019
משחקבית"ר טוברוק - הפ' ת"א צחי בן פורת
אצטדיוןנתניה טוברוק
שעה09:00
תוצאה3-5
תאריך28/09/2019
משחקהפ' חיפה בן ציון - הפועל רעננה
אצטדיוןקרית חיים אתוס מערבי
שעה10:00
תוצאה2-1
תאריך28/09/2019
משחקהפועל ראשל"צ - מכבי חיפה "עלמני"
אצטדיוןראשון לציון סופרלנד מערבי-סנטטי.
שעה10:30
תוצאה3-5
תאריך28/09/2019
משחקעירוני נשר - בני יהודה ת'א
אצטדיוןנשר איצטדיון
שעה11:00
תוצאה1-0
תאריך28/09/2019
משחקבית"ר י-ם אורן - הפועל ק"ש
אצטדיוןירושלים בית וגן 3
שעה12:45
תוצאה0-2
תאריך28/09/2019
משחקהפועל ב"ש - מכבי ת"א עודד
אצטדיוןבאר שבע וסרמיל 4
שעה16:30
תוצאה7-1
תאריך05/10/2019
משחקבני יהודה ת'א - הפ' ניר רמת השרון
אצטדיוןשכונת התקוה סנטטי 2
שעה08:30
תוצאה1-1
תאריך05/10/2019
משחקהפועל רעננה - עירוני נשר
אצטדיוןרעננה פארק צפוני סינטטי
שעה10:30
תוצאה0-2
תאריך05/10/2019
משחקבית"ר י-ם אורן - הפועל ראשל"צ
אצטדיוןירושלים בית וגן 3
שעה10:30
תוצאה0-2
תאריך05/10/2019
משחקהפ' ת"א צחי בן פורת - הפועל ב"ש
אצטדיוןוולפסון 2
שעה10:45
תוצאה2-5
תאריך05/10/2019
משחקמכבי ת"א עודד - הפ' חיפה בן ציון
אצטדיוןתל אביב קרית שלום 1
שעה11:00
תוצאה0-1
תאריך05/10/2019
משחקמכבי חיפה "עלמני" - מ.ס.ע אשדוד/ז'ילבר
אצטדיוןחיפה קצף תחתון
שעה11:00
תוצאה3-5
תאריך05/10/2019
משחקהפועל ק"ש - מכבי נתניה יונתן יוני
אצטדיוןקרית שמונה סנטטי חדש
שעה11:30
תוצאה1-2
תאריך12/10/2019
משחקהפ' ניר רמת השרון - הפועל רעננה
אצטדיוןרמת השרון סנטטי
שעה08:30
תוצאה0-0
תאריך12/10/2019
משחקמכבי נתניה יונתן יוני - בני יהודה ת'א
אצטדיוןנתניה שפירא
שעה09:00
תוצאה1-2
תאריך12/10/2019
משחקמ.ס.ע אשדוד/ז'ילבר - בית"ר י-ם אורן
אצטדיוןאשדוד מכללה 1
שעה09:02
תוצאה1-2
תאריך12/10/2019
משחקבית"ר טוברוק - מכבי חיפה "עלמני"
אצטדיוןנתניה טוברוק
שעה10:30
תוצאה6-0
תאריך12/10/2019
משחקהפ' ת"א צחי בן פורת - הפ' חיפה בן ציון
אצטדיוןוולפסון 2
שעה10:45
תוצאה2-4
תאריך12/10/2019
משחקהפועל ראשל"צ - הפועל ק"ש
אצטדיוןראשון לציון סופרלנד מערבי-סנטטי.
שעה11:00
תוצאה0-0
תאריך12/10/2019
משחקהפועל ב"ש - מכבי פ"ת כלפו
אצטדיוןבאר שבע וסרמיל 4
שעה11:00
תוצאה3-0
תאריך12/10/2019
משחקעירוני נשר - מכבי ת"א עודד
אצטדיוןנשר איצטדיון
שעה12:35
תוצאה5-1
תאריך16/10/2019
משחקמכבי פ"ת כלפו - בית"ר טוברוק
אצטדיוןפתח תקוה מכבי סנטטי
שעה19:45
תוצאהטרם נקבעה