Skip Navigation Linksעמוד הביתליגות ליגת נוער יזרעאל

2019/2020ליגת נוער יזרעאל

הדפסההדפסה ליגה

רשימת המשחקים

תאריך13/09/2019
משחקהפ' בני פרדיס מ. עבדאלעאל - מכבי ע. ברטעה
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך14/09/2019
משחקהפועל א.א. פאחם - חופשית
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך14/09/2019
משחקמכבי ע. יפיע - הפ' בני מוסמוס
אצטדיוןמגדל העמק
שעה08:30
תוצאה1-3
תאריך14/09/2019
משחקהפועל טירת כרמל - איחוד בני כפר קרע
אצטדיוןטירת הכרמל
שעה09:30
תוצאה0-1
תאריך14/09/2019
משחקבית"ר חיפה - אבי רן - מכבי נווה שאנן יוסף שריקי
אצטדיוןחיפה אבי רן
שעה11:30
תוצאה1-1
תאריך14/09/2019
משחקמ.כ. כבביר - הפ' בני ערערה עארה
אצטדיוןחיפה אבי רן 2
שעה16:30
תוצאה6-0
תאריך21/09/2019
משחקחופשית - הפ' בני פרדיס מ. עבדאלעאל
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך21/09/2019
משחקמכבי נווה שאנן יוסף שריקי - מכבי ע. יפיע
אצטדיוןחיפה אתוס 2
שעה08:30
תוצאה4-1
תאריך21/09/2019
משחקהפועל טירת כרמל - בית"ר חיפה - אבי רן
אצטדיוןטירת הכרמל
שעה09:00
תוצאה1-0
תאריך21/09/2019
משחקאיחוד בני כפר קרע - הפ' בני ערערה עארה
אצטדיוןכפר ברא
שעה11:00
תוצאה1-0
תאריך24/09/2019
משחקהפ' בני מוסמוס - הפועל א.א. פאחם
אצטדיוןעוספיה
שעה16:00
תוצאה4-0
תאריך27/09/2019
משחקהפ' בני פרדיס מ. עבדאלעאל - הפ' בני מוסמוס
אצטדיוןאור עקיבא
שעה10:00
תוצאה1-1
תאריך28/09/2019
משחקמ.כ. כבביר - חופשית
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך28/09/2019
משחקבית"ר חיפה - אבי רן - איחוד בני כפר קרע
אצטדיוןחיפה אתוס 2
שעה09:00
תוצאה0-8
תאריך28/09/2019
משחקמכבי ע. ברטעה - מ.כ. כבביר
אצטדיוןעוספיה
שעה12:00
תוצאה3-1
תאריך28/09/2019
משחקמכבי ע. יפיע - הפועל טירת כרמל
אצטדיוןיפיע
שעה15:30
תוצאה1-0
תאריך28/09/2019
משחקהפועל א.א. פאחם - מכבי נווה שאנן יוסף שריקי
אצטדיוןקיבוץ ברקאי
שעה16:00
תוצאה1-1
תאריך05/10/2019
משחקהפ' בני ערערה עארה - מכבי ע. ברטעה
אצטדיוןברטעה
שעה14:00
תוצאה1-6
תאריך12/10/2019
משחקחופשית - הפ' בני ערערה עארה
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך12/10/2019
משחקמכבי נווה שאנן יוסף שריקי - הפ' בני פרדיס מ. עבדאלעאל
אצטדיוןחיפה אבי רן
שעה08:30
תוצאה2-2
תאריך12/10/2019
משחקהפועל טירת כרמל - הפועל א.א. פאחם
אצטדיוןטירת הכרמל
שעה09:30
תוצאה2-1
תאריך12/10/2019
משחקבית"ר חיפה - אבי רן - מכבי ע. יפיע
אצטדיוןחיפה אתוס 2
שעה10:30
תוצאה1-2
תאריך12/10/2019
משחקהפ' בני מוסמוס - מ.כ. כבביר
אצטדיוןברטעה
שעה11:00
תוצאה1-3
תאריך12/10/2019
משחקאיחוד בני כפר קרע - מכבי ע. ברטעה
אצטדיוןכפר קרע
שעה15:30
תוצאה0-5
תאריך16/10/2019
משחקהפ' בני פרדיס מ. עבדאלעאל - מכבי ע. ברטעה
אצטדיוןאור עקיבא
שעה15:30
תוצאה2-4
תאריך18/10/2019
משחקהפ' בני ערערה עארה - הפ' בני מוסמוס
אצטדיוןברטעה
שעה14:05
תוצאה2-4
תאריך19/10/2019
משחקמכבי ע. ברטעה - חופשית
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך19/10/2019
משחקמ.כ. כבביר - מכבי נווה שאנן יוסף שריקי
אצטדיוןקרית חיים אתוס מזרחי
שעה08:30
תוצאה2-0
תאריך19/10/2019
משחקהפועל א.א. פאחם - בית"ר חיפה - אבי רן
אצטדיוןקיבוץ ברקאי
שעה11:00
תוצאה1-6
תאריך19/10/2019
משחקמכבי ע. יפיע - איחוד בני כפר קרע
אצטדיוןיפיע
שעה11:30
תוצאה4-5
תאריך19/10/2019
משחקהפ' בני פרדיס מ. עבדאלעאל - הפועל טירת כרמל
אצטדיוןברטעה
שעה16:00
תוצאה1-3
תאריך26/10/2019
משחקאיחוד בני כפר קרע - חופשית
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך26/10/2019
משחקמכבי נווה שאנן יוסף שריקי - הפ' בני ערערה עארה
אצטדיוןחיפה אבי רן
שעה10:30
תוצאה4-0
תאריך26/10/2019
משחקבית"ר חיפה - אבי רן - הפ' בני פרדיס מ. עבדאלעאל
אצטדיוןחיפה אתוס 2
שעה10:30
תוצאה0-2
תאריך26/10/2019
משחקהפ' בני מוסמוס - מכבי ע. ברטעה
אצטדיוןברטעה
שעה12:15
תוצאה5-1
תאריך26/10/2019
משחקמכבי ע. יפיע - הפועל א.א. פאחם
אצטדיוןיפיע
שעה15:30
תוצאה0-3
תאריך26/10/2019
משחקהפועל טירת כרמל - מ.כ. כבביר
אצטדיוןטירת הכרמל
שעה15:35
תוצאה2-2
תאריך01/11/2019
משחקמכבי ע. ברטעה - מכבי נווה שאנן יוסף שריקי
אצטדיוןברטעה
שעה14:45
תוצאה2-6
תאריך02/11/2019
משחקחופשית - הפ' בני מוסמוס
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך02/11/2019
משחקהפ' בני ערערה עארה - הפועל טירת כרמל
אצטדיוןברטעה
שעה10:15
תוצאה2-8
תאריך02/11/2019
משחקמ.כ. כבביר - בית"ר חיפה - אבי רן
אצטדיוןחיפה אתוס 2
שעה10:30
תוצאה0-0
תאריך02/11/2019
משחקהפועל א.א. פאחם - איחוד בני כפר קרע
אצטדיוןקיבוץ ברקאי
שעה12:30
תוצאה0-7
תאריך02/11/2019
משחקמכבי ע. יפיע - הפ' בני פרדיס מ. עבדאלעאל
אצטדיוןיפיע
שעה14:30
תוצאה4-2
תאריך09/11/2019
משחקמכבי נווה שאנן יוסף שריקי - חופשית
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך09/11/2019
משחקהפועל א.א. פאחם - הפ' בני פרדיס מ. עבדאלעאל
אצטדיוןאור עקיבא
שעה09:00
תוצאה0-6
תאריך09/11/2019
משחקבית"ר חיפה - אבי רן - הפ' בני ערערה עארה
אצטדיוןחיפה אתוס 2
שעה10:30
תוצאה2-4
תאריך09/11/2019
משחקמכבי ע. יפיע - מ.כ. כבביר
אצטדיוןיפיע
שעה12:30
תוצאה0-6
תאריך09/11/2019
משחקהפועל טירת כרמל - מכבי ע. ברטעה
אצטדיוןטירת הכרמל
שעה13:30
תוצאה0-3
תאריך09/11/2019
משחקאיחוד בני כפר קרע - הפ' בני מוסמוס
אצטדיוןכפר קרע
שעה14:30
תוצאה3-1
תאריך30/11/2019
משחקחופשית - הפועל טירת כרמל
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה
תאריך30/11/2019
משחקהפ' בני מוסמוס - מכבי נווה שאנן יוסף שריקי
אצטדיון
שעה00:00
תוצאה3-0
תאריך30/11/2019
משחקהפ' בני ערערה עארה - מכבי ע. יפיע
אצטדיוןקיבוץ גבעת חיים
שעה10:30
תוצאה1-1
תאריך30/11/2019
משחקמכבי ע. ברטעה - בית"ר חיפה - אבי רן
אצטדיוןעוספיה
שעה10:30
תוצאה5-1
תאריך04/12/2019
משחקמ.כ. כבביר - הפועל א.א. פאחם
אצטדיוןקרית חיים אתוס מזרחי
שעה19:04
תוצאה2-0
תאריך07/12/2019
משחקהפ' בני פרדיס מ. עבדאלעאל - איחוד בני כפר קרע
אצטדיון
שעה00:00
תוצאהטרם נקבעה