מדינת הכדורגל

מדינת הכדורגל

17.6.2020 02:00

מדינת הכדורגל 

 

ההתאחדות לכדורגל בישראל וארגון מדינת הכדורגל חתמו על הסכם שיתוף פעולה לפיתוח הכדורגל והקטרגל החובבני והעממי בישראל. במסגרת ההסכם, התחרויות שמארגנת מדינת הכדורגל, הכוללים מאות טורנירי כדורגל הוגן, ליגות קטרגל ברשויות המקומיות ואליפויות קטרגל ארציות בהשתתפות למעלה מ-4,000 שחקנים חובבים מדי שנה, יהיו בשותפות עם ההתאחדות לכדורגל.

מדינת הכדורגל היא ארגון הכדורגל החובבני והעממי הגדול בישראל, הפועל משנת 2002 ומארגן פעילות קטרגל - 5x5, 6x6 ו-7x7 - בכל רחבי הארץ. עתה, במסגרת ההסכם, תספק ההתאחדות שופטים אשר ישפטו בליגות ובאליפויות של מדינת הכדורגל. בנוסף, הפעילות תזכה לקידום בפלטפורמות של ההתאחדות לכדורגל, לרבות פרסום בפייסבוק, אינסטגרם, במשחקי נבחרות ישראל ובגביע המדינה. נבחרת מדינת הכדורגל, המשתתפת באליפויות בינלאומיות, תקבל גם היא סיוע מההתאחדות. כל אירועי מדינת הכדורגל יתקיימו בתיאום עם ההתאחדות ויהפכו באופן רשמי לחלק מפעילות ה-Grassroots של ההתאחדות, זאת כחלק מהאסטרטגיה של אופ"א להרחבת פעילות הכדורגל העממי והחובבני ברחבי אירופה.

מטרת ההסכם היא להסדיר ולקדם את הכדורגל החובבני בישראל במסגרת ההתאחדות לכדורגל וכפועל יוצא להגדיל את "משפחת הכדורגל", לרבות מספר השחקנים הרשומים. ההתאחדות לכדורגל תפרוש חסות על מאות אירועים עממיים ברחבי הארץ ותקיים יחד עם מדינת הכדורגל כנסים, ימי עיון והדרכה בנושא כדורגל עממי. ההסכם יאפשר למדינת הכדורגל להמשיך להתפתח ולארגן יותר אירועים ומשחקים, לרבות מסגרות חדשות לבני נוער וכדורגל בהליכה לבני 50 ומעלה.
למידע נוסף