Skip Navigation Linksעמוד הביתמועדונים הפועל חוף הכרמל

נערים ג 2019/2020הפועל חוף הכרמל

בחירת עונת משחקים
  • קבוצת גיל: נערים ג
  • ליגה: נערים ג' מפרץ
  • גוף מנהל: 580419810 - עמותת ספורט חוף הכרמל
  • פקס: 04-9840833
  • מען: מ.א.חוף הכרמל 0 עין כרמל ת.ד.0 מיקוד 30860
  • דוא"ל: [email protected]

תארים

רשימת מגרשים

לוח אירועים

לכל האירועים
12דצמבר
2019
18:00
ישראל - גרמניה (נוער עד גיל 18)
אצטדיון ר"ג
טורניר החורף לנוער

נערים ג' מפרץ

הדפסה

רכיב סינון תוצאות

סטטיסטיקות

נתונים סטטיסטיים

מקום1
קבוצהמכבי עוספיא
מש'6
נצ'4
תיקו1
הפ'1
שע'12-23
נק'13
מקום2
קבוצההפועל בני אעבלין
מש'3
נצ'3
תיקו0
הפ'0
שע'5-14
נק'9
מקום3
קבוצההפועל יוקנעם ארז
מש'5
נצ'3
תיקו0
הפ'2
שע'10-18
נק'9
מקום4
קבוצהמכבי עירוני יפיע
מש'4
נצ'3
תיקו0
הפ'1
שע'4-21
נק'9
מקום5
קבוצההפועל עירוני כרמיאל
מש'4
נצ'2
תיקו0
הפ'2
שע'11-16
נק'6
מקום6
קבוצהמועדון ספורט רשת מתנ"סים טבעון
מש'2
נצ'2
תיקו0
הפ'0
שע'2-6
נק'6
מקום7
קבוצההפועל אחוה חיפה סעיד חורי
מש'3
נצ'2
תיקו0
הפ'1
שע'7-17
נק'6
מקום8
קבוצהמועדון כדורגל צעירי טמרה
מש'2
נצ'1
תיקו0
הפ'1
שע'4-12
נק'3
מקום9
קבוצהמועדון ספורט קרית ים
מש'2
נצ'1
תיקו0
הפ'1
שע'8-7
נק'3
מקום10
קבוצהמכבי עירוני קרית אתא
מש'5
נצ'1
תיקו0
הפ'4
שע'24-9
נק'3
מקום11
קבוצהמועדון ספורט כדרוגל שפרעם
מש'1
נצ'1
תיקו0
הפ'0
שע'0-4
נק'3
מקום12
קבוצהבית"ר חיפה 1
מש'4
נצ'1
תיקו0
הפ'3
שע'14-6
נק'3
מקום13
קבוצהמועדון ספורט כפר יאסיף
מש'2
נצ'1
תיקו0
הפ'1
שע'5-7
נק'3
מקום14
קבוצהמכבי נווה שאנן אלדד "צו פיוס"
מש'4
נצ'0
תיקו0
הפ'4
שע'30-3
נק'0
מקום1
קבוצהמועדון ספורט כפר יאסיף
מש'6
נצ'4
תיקו1
הפ'1
שע'10-19
נק'13
מקום2
קבוצההפועל בני אעבלין
מש'4
נצ'4
תיקו0
הפ'0
שע'3-23
נק'12
מקום3
קבוצההפועל אחוה חיפה סעיד חורי
מש'3
נצ'3
תיקו0
הפ'0
שע'3-16
נק'9
מקום4
קבוצהמכבי עירוני יפיע
מש'3
נצ'2
תיקו0
הפ'1
שע'5-13
נק'6
מקום5
קבוצהבית"ר חיפה 1
מש'2
נצ'2
תיקו0
הפ'0
שע'1-12
נק'6
מקום6
קבוצהמועדון ספורט קרית ים
מש'5
נצ'2
תיקו0
הפ'3
שע'27-15
נק'6
מקום7
קבוצהמכבי עוספיא
מש'1
נצ'1
תיקו0
הפ'0
שע'2-4
נק'3
מקום8
קבוצההפועל עירוני כרמיאל
מש'2
נצ'1
תיקו0
הפ'1
שע'5-6
נק'3
מקום9
קבוצהמועדון ספורט רשת מתנ"סים טבעון
מש'5
נצ'1
תיקו0
הפ'4
שע'21-8
נק'3
מקום10
קבוצהמועדון כדורגל צעירי טמרה
מש'4
נצ'1
תיקו0
הפ'3
שע'8-6
נק'3
מקום11
קבוצההפועל יוקנעם ארז
מש'2
נצ'0
תיקו0
הפ'2
שע'13-4
נק'0
מקום12
קבוצהמכבי עירוני קרית אתא
מש'3
נצ'0
תיקו0
הפ'3
שע'19-5
נק'0
מקום13
קבוצהמכבי נווה שאנן אלדד "צו פיוס"
מש'2
נצ'0
תיקו0
הפ'2
שע'12-0
נק'0
מקום14
קבוצהמועדון ספורט כדרוגל שפרעם
מש'5
נצ'0
תיקו0
הפ'5
שע'34-5
נק'0

גביע המדינה

רשימת המשחקים