Skip Navigation Linksעמוד הביתמועדונים בני אלסלאם רהט

נערים א 2018/2019בני אלסלאם רהט

בחירת עונת משחקים

לוח אירועים

לכל האירועים
12נובמבר
2019
18:00
ישראל - בוסניה הרציגובינה (נשים)
אצטדיון ר"ג
מוק' יורו לנשים
14נובמבר
2019
19:30
ישראל ( עד 21) - מונטנגרו ( עד 21)
אצטדיון ר"ג
מוק' אליפות אירופה 2021 - נבחרות צעירות
19נובמבר
2019
19:30
ישראל ( עד 21) - ספרד ( עד 21)
אצטדיון ר"ג
מוק' אליפות אירופה 2021 - נבחרות צעירות

ליגה נערים א' ארצית דרום

הדפסה

רכיב סינון תוצאות

מקום1
קבוצההפ' ניר רמת השרון
מש'26
נצ'21
תיקו4
הפ'1
שע'14-68
נק'67
מקום2
קבוצההפועל ר"ג
מש'26
נצ'18
תיקו5
הפ'3
שע'21-75
נק'59
מקום3
קבוצההפ' קטמון י-ם אורי נתן
מש'26
נצ'15
תיקו8
הפ'3
שע'18-61
נק'53
מקום4
קבוצההפועל אשקלון
מש'26
נצ'15
תיקו2
הפ'9
שע'37-67
נק'47
מקום5
קבוצהגדנע ת"א יעקב
מש'26
נצ'13
תיקו8
הפ'5
שע'28-53
נק'47
מקום6
קבוצההפ' פתח תקוה ד"ר בכר
מש'26
נצ'14
תיקו3
הפ'9
שע'25-42
נק'45
מקום7
קבוצהס. נס ציונה
מש'26
נצ'14
תיקו3
הפ'9
שע'49-62
נק'45
מקום8
קבוצהמכבי יפו קביליו "צו פיוס"
מש'26
נצ'11
תיקו4
הפ'11
שע'37-38
נק'37
מקום9
קבוצהעירוני קרית גת
מש'26
נצ'8
תיקו3
הפ'15
שע'90-55
נק'27
מקום10
קבוצההפועל הוד השרון
מש'26
נצ'7
תיקו5
הפ'14
שע'52-36
נק'26
מקום11
קבוצהמכבי ע. בת ים
מש'26
נצ'6
תיקו5
הפ'15
שע'53-27
נק'23
מקום12
קבוצהבית"ר תל אביב בת ים
מש'26
נצ'5
תיקו3
הפ'18
שע'77-39
נק'18
מקום13
קבוצההפ' מרמורק רחובות חיים "צו פיוס"
מש'26
נצ'4
תיקו3
הפ'19
שע'74-31
נק'15
מקום14
קבוצההפועל קרית אונו "יעקב סופר"
מש'26
נצ'3
תיקו0
הפ'23
שע'100-21
נק'9
מקום15
קבוצהבני אלסלאם רהט
מש'0
נצ'0
תיקו0
הפ'0
שע'0-0
נק'0
מקום16
קבוצהמ.ס. כפר קאסם
מש'0
נצ'0
תיקו0
הפ'0
שע'0-0
נק'0

סטטיסטיקות

נתונים סטטיסטיים

מקום1
קבוצההפועל ניר רמת השרון
מש'13
נצ'11
תיקו1
הפ'1
שע'11-43
נק'34
מקום2
קבוצהסקציה נס ציונה
מש'13
נצ'10
תיקו1
הפ'2
שע'21-40
נק'31
מקום3
קבוצההפועל רמת גן אבי שפנצר
מש'13
נצ'9
תיקו2
הפ'2
שע'10-40
נק'29
מקום4
קבוצההפועל קטמון ירושלים אורי נתן
מש'13
נצ'7
תיקו5
הפ'1
שע'4-24
נק'26
מקום5
קבוצההפועל אשקלון
מש'13
נצ'8
תיקו0
הפ'5
שע'18-29
נק'24
מקום6
קבוצההפועל פתח תקוה ד"ר בכר
מש'13
נצ'7
תיקו2
הפ'4
שע'13-25
נק'23
מקום7
קבוצהגדנע תל אביב יעקב
מש'13
נצ'6
תיקו4
הפ'3
שע'14-31
נק'22
מקום8
קבוצהעירוני קרית גת
מש'13
נצ'5
תיקו1
הפ'7
שע'41-29
נק'16
מקום9
קבוצהמכבי יפו קביליו "צו פיוס"
מש'13
נצ'4
תיקו3
הפ'6
שע'20-18
נק'15
מקום10
קבוצההפועל הוד השרון
מש'13
נצ'4
תיקו3
הפ'6
שע'21-19
נק'15
מקום11
קבוצהמכבי עירוני בת ים
מש'13
נצ'3
תיקו3
הפ'7
שע'29-13
נק'12
מקום12
קבוצהבית"ר תל אביב בת ים
מש'13
נצ'3
תיקו2
הפ'8
שע'32-18
נק'11
מקום13
קבוצההפועל מרמורק רחובות חיים "צו פיוס"
מש'13
נצ'2
תיקו1
הפ'10
שע'33-17
נק'7
מקום14
קבוצההפועל קרית אונו "יעקב סופר"
מש'13
נצ'1
תיקו0
הפ'12
שע'51-11
נק'3
מקום1
קבוצההפועל ניר רמת השרון
מש'13
נצ'10
תיקו3
הפ'0
שע'3-25
נק'33
מקום2
קבוצההפועל רמת גן אבי שפנצר
מש'13
נצ'9
תיקו3
הפ'1
שע'11-35
נק'30
מקום3
קבוצההפועל קטמון ירושלים אורי נתן
מש'13
נצ'8
תיקו3
הפ'2
שע'14-37
נק'27
מקום4
קבוצהגדנע תל אביב יעקב
מש'13
נצ'7
תיקו4
הפ'2
שע'14-22
נק'25
מקום5
קבוצההפועל אשקלון
מש'13
נצ'7
תיקו2
הפ'4
שע'19-38
נק'23
מקום6
קבוצההפועל פתח תקוה ד"ר בכר
מש'13
נצ'7
תיקו1
הפ'5
שע'12-17
נק'22
מקום7
קבוצהמכבי יפו קביליו "צו פיוס"
מש'13
נצ'7
תיקו1
הפ'5
שע'17-20
נק'22
מקום8
קבוצהסקציה נס ציונה
מש'13
נצ'4
תיקו2
הפ'7
שע'28-22
נק'14
מקום9
קבוצהמכבי עירוני בת ים
מש'13
נצ'3
תיקו2
הפ'8
שע'24-14
נק'11
מקום10
קבוצהעירוני קרית גת
מש'13
נצ'3
תיקו2
הפ'8
שע'49-26
נק'11
מקום11
קבוצההפועל הוד השרון
מש'13
נצ'3
תיקו2
הפ'8
שע'31-17
נק'11
מקום12
קבוצההפועל מרמורק רחובות חיים "צו פיוס"
מש'13
נצ'2
תיקו2
הפ'9
שע'41-14
נק'8
מקום13
קבוצהבית"ר תל אביב בת ים
מש'13
נצ'2
תיקו1
הפ'10
שע'45-21
נק'7
מקום14
קבוצההפועל קרית אונו "יעקב סופר"
מש'13
נצ'2
תיקו0
הפ'11
שע'49-10
נק'6

תחרות הקבוצה ההוגנת

תחרות הקבוצה ההוגנת -לרשימה מלאה
תיאור*** השתתפות שחקן שלא כדין [19יג]
שםאלקירנאוי סלאח
ניקוד-7
תיאור*** שיתוף שחקן שלא כדין [20יז]
שםבני אלסלאם רהט
ניקוד-7