Skip Navigation Linksעמוד הביתמועדונים הפועל ירושלים סמי מלכה

נוער 2019/2020הפועל ירושלים סמי מלכה

בחירת עונת משחקים
  • קבוצת גיל: נוער
  • ליגה: ליגה לאומית לנוער דרום
  • גוף מנהל: 580507754 - העמותה לקידום הכדורגל בקרב נוער השכונות בירושלים ע"ר
  • פקס: 02-6221155
  • מען: זנגוויל 23 ירושלים ת.ד.53165 מיקוד 91531
  • דוא"ל: [email protected]

רשימת מגרשים

לוח אירועים

לכל האירועים
12דצמבר
2019
18:00
ישראל - גרמניה (נוער עד גיל 18)
אצטדיון ר"ג
טורניר החורף לנוער

ליגה לאומית לנוער דרום

הדפסה

רכיב סינון תוצאות

סטטיסטיקות

נתונים סטטיסטיים

מקום1
קבוצהמועדון ספורט עירוני אשדוד
מש'6
נצ'6
תיקו0
הפ'0
שע'4-27
נק'18
מקום2
קבוצההפועל קרית אונו "אברום"
מש'5
נצ'4
תיקו0
הפ'1
שע'3-8
נק'12
מקום3
קבוצהבני יהודה תל אביב
מש'4
נצ'3
תיקו1
הפ'0
שע'2-10
נק'10
מקום4
קבוצהמכבי יפו קביליו יוסף חיים
מש'6
נצ'3
תיקו0
הפ'3
שע'12-11
נק'9
מקום5
קבוצהבית"ר תל אביב בת ים
מש'4
נצ'3
תיקו0
הפ'1
שע'8-8
נק'9
מקום6
קבוצההפועל קטמון ירושלים
מש'5
נצ'2
תיקו2
הפ'1
שע'4-8
נק'8
מקום7
קבוצהשמשון תל אביב רעיה
מש'5
נצ'2
תיקו2
הפ'1
שע'7-10
נק'8
מקום8
קבוצההפועל אשקלון
מש'6
נצ'2
תיקו1
הפ'3
שע'10-9
נק'7
מקום9
קבוצהעירוני מודיעין
מש'4
נצ'2
תיקו1
הפ'1
שע'6-7
נק'7
מקום10
קבוצהמועדון ספורט כפר קאסם
מש'5
נצ'2
תיקו0
הפ'3
שע'11-8
נק'6
מקום11
קבוצהסקציה נס ציונה
מש'5
נצ'1
תיקו2
הפ'2
שע'7-5
נק'5
מקום12
קבוצהמכבי יבנה שמעון
מש'6
נצ'1
תיקו1
הפ'4
שע'14-7
נק'4
מקום13
קבוצההפועל פתח תקוה נחום סטלמך
מש'5
נצ'1
תיקו0
הפ'4
שע'8-5
נק'3
מקום14
קבוצהגדנע תל אביב יהודה
מש'4
נצ'0
תיקו1
הפ'3
שע'6-1
נק'1
מקום1
קבוצהמועדון ספורט עירוני אשדוד
מש'4
נצ'4
תיקו0
הפ'0
שע'1-15
נק'12
מקום2
קבוצההפועל קטמון ירושלים
מש'5
נצ'4
תיקו0
הפ'1
שע'8-12
נק'12
מקום3
קבוצהבני יהודה תל אביב
מש'6
נצ'3
תיקו1
הפ'2
שע'9-9
נק'10
מקום4
קבוצהמועדון ספורט כפר קאסם
מש'5
נצ'3
תיקו0
הפ'2
שע'5-9
נק'9
מקום5
קבוצהבית"ר תל אביב בת ים
מש'6
נצ'3
תיקו0
הפ'3
שע'8-9
נק'9
מקום6
קבוצהגדנע תל אביב יהודה
מש'6
נצ'2
תיקו1
הפ'3
שע'16-8
נק'7
מקום7
קבוצההפועל קרית אונו "אברום"
מש'5
נצ'2
תיקו1
הפ'2
שע'5-4
נק'7
מקום8
קבוצהעירוני מודיעין
מש'6
נצ'2
תיקו0
הפ'4
שע'16-8
נק'6
מקום9
קבוצההפועל אשקלון
מש'4
נצ'1
תיקו2
הפ'1
שע'5-6
נק'5
מקום10
קבוצהשמשון תל אביב רעיה
מש'5
נצ'1
תיקו2
הפ'2
שע'6-3
נק'5
מקום11
קבוצהסקציה נס ציונה
מש'5
נצ'1
תיקו1
הפ'3
שע'13-8
נק'4
מקום12
קבוצהמכבי יפו קביליו יוסף חיים
מש'4
נצ'1
תיקו0
הפ'3
שע'9-5
נק'3
מקום13
קבוצההפועל פתח תקוה נחום סטלמך
מש'5
נצ'0
תיקו2
הפ'3
שע'9-4
נק'2
מקום14
קבוצהמכבי יבנה שמעון
מש'4
נצ'0
תיקו1
הפ'3
שע'14-2
נק'1

גביע המדינה

רשימת המשחקים