Skip Navigation Linksעמוד הביתמועדונים הפועל בני טובא זנגריה

נוער 2018/2019הפועל בני טובא זנגריה

בחירת עונת משחקים
  • קבוצת גיל: נוער
  • ליגה: נוער מחוזית צפון 1
  • גוף מנהל: 580463867 - עמותת הפועל בני טובא זנגריא
  • משרד: 04-6023218
  • פקס: 04-6800080
  • מען: טובא 1 טובא זנגריה ת.ד.124 מיקוד 1231000
  • דוא"ל: [email protected]

תארים

רשימת מגרשים

לוח אירועים

לכל האירועים
15אוקטובר
2019
19:35
ישראל ( עד 21) - איי פארו ( עד 21)
המושבה
מוק' אליפות אירופה 2021 - נבחרות צעירות
15אוקטובר
2019
21:45
ישראל - לטביה
טוטו טרנר - ב"ש
מוקדמות יורו 2020

נוער מחוזית צפון 1

הדפסה

רכיב סינון תוצאות

מקום1
קבוצהמ.ס. בני "ממבע" הגולן והגליל
מש'22
נצ'19
תיקו1
הפ'2
שע'9-73
נק'58
מקום2
קבוצההפועל בני בענה
מש'22
נצ'18
תיקו1
הפ'3
שע'21-81
נק'55
מקום3
קבוצההפועל עירוני כרמיאל
מש'22
נצ'15
תיקו2
הפ'5
שע'28-68
נק'47
מקום4
קבוצהמ.ס. כפר יאסיף
מש'22
נצ'13
תיקו4
הפ'5
שע'32-78
נק'42
מקום5
קבוצההפועל תרשיחא
מש'22
נצ'9
תיקו3
הפ'10
שע'47-48
נק'30
מקום6
קבוצההפ' בני דיר אל אסד
מש'22
נצ'8
תיקו3
הפ'11
שע'47-29
נק'26
מקום7
קבוצהבית"ר נהריה
מש'22
נצ'8
תיקו2
הפ'12
שע'61-30
נק'25
מקום8
קבוצההפ' מרום הגליל "צו פיוס"
מש'22
נצ'8
תיקו1
הפ'13
שע'47-33
נק'25
מקום9
קבוצהמכבי סקציה מעלות תרשיחא
מש'22
נצ'7
תיקו4
הפ'11
שע'43-30
נק'24
מקום10
קבוצהמ.כ. מג'דל כרום שאגור
מש'22
נצ'5
תיקו7
הפ'10
שע'47-27
נק'21
מקום11
קבוצהמ.ס. חצור הגלילית
מש'22
נצ'3
תיקו3
הפ'16
שע'94-24
נק'11
מקום12
קבוצהמ.ס. דבוריה
מש'22
נצ'2
תיקו3
הפ'17
שע'67-22
נק'9
מקום13
קבוצהבני בית ג'אן
מש'0
נצ'0
תיקו0
הפ'0
שע'0-0
נק'0
מקום14
קבוצההפ' איחוד בני סמיע
מש'0
נצ'0
תיקו0
הפ'0
שע'0-0
נק'0
מקום15
קבוצההפ' בני טובא זנגריא
מש'0
נצ'0
תיקו0
הפ'0
שע'0-0
נק'0
מקום16
קבוצהמכבי ע. טמרה
מש'0
נצ'0
תיקו0
הפ'0
שע'0-0
נק'0

סטטיסטיקות

נתונים סטטיסטיים

מקום1
קבוצהמועדון ספורט בני "ממבע" הגולן והגליל
מש'11
נצ'10
תיקו1
הפ'0
שע'4-51
נק'31
מקום2
קבוצההפועל עירוני כרמיאל
מש'11
נצ'10
תיקו1
הפ'0
שע'5-36
נק'31
מקום3
קבוצההפועל בני בענה
מש'11
נצ'10
תיקו0
הפ'1
שע'9-49
נק'30
מקום4
קבוצהבית"ר נהריה
מש'11
נצ'7
תיקו0
הפ'4
שע'28-21
נק'21
מקום5
קבוצהמועדון ספורט כפר יאסיף
מש'11
נצ'6
תיקו3
הפ'2
שע'14-39
נק'20
מקום6
קבוצההפועל תרשיחא
מש'11
נצ'5
תיקו2
הפ'4
שע'20-29
נק'17
מקום7
קבוצהמכבי סקציה מעלות תרשיחא
מש'11
נצ'5
תיקו2
הפ'4
שע'14-21
נק'17
מקום8
קבוצההפועל בני דיר אל אסד
מש'11
נצ'5
תיקו2
הפ'4
שע'14-13
נק'16
מקום9
קבוצהמועדון כדורגל מג'דל כרום שאגור
מש'11
נצ'4
תיקו3
הפ'4
שע'19-18
נק'14
מקום10
קבוצההפועל מרום הגליל "צו פיוס"
מש'11
נצ'4
תיקו1
הפ'6
שע'18-17
נק'13
מקום11
קבוצהמועדון ספורט חצור הגלילית
מש'11
נצ'3
תיקו1
הפ'7
שע'36-16
נק'10
מקום12
קבוצהמועדון ספורט דבוריה
מש'11
נצ'2
תיקו1
הפ'8
שע'35-17
נק'7
מקום1
קבוצהמועדון ספורט בני "ממבע" הגולן והגליל
מש'11
נצ'9
תיקו0
הפ'2
שע'5-22
נק'27
מקום2
קבוצההפועל בני בענה
מש'11
נצ'8
תיקו1
הפ'2
שע'12-32
נק'25
מקום3
קבוצהמועדון ספורט כפר יאסיף
מש'11
נצ'7
תיקו1
הפ'3
שע'18-39
נק'22
מקום4
קבוצההפועל עירוני כרמיאל
מש'11
נצ'5
תיקו1
הפ'5
שע'23-32
נק'16
מקום5
קבוצההפועל תרשיחא
מש'11
נצ'4
תיקו1
הפ'6
שע'27-19
נק'13
מקום6
קבוצההפועל מרום הגליל "צו פיוס"
מש'11
נצ'4
תיקו0
הפ'7
שע'29-16
נק'12
מקום7
קבוצההפועל בני דיר אל אסד
מש'11
נצ'3
תיקו1
הפ'7
שע'33-16
נק'10
מקום8
קבוצהמועדון כדורגל מג'דל כרום שאגור
מש'11
נצ'1
תיקו4
הפ'6
שע'28-9
נק'7
מקום9
קבוצהמכבי סקציה מעלות תרשיחא
מש'11
נצ'2
תיקו2
הפ'7
שע'29-9
נק'7
מקום10
קבוצהבית"ר נהריה
מש'11
נצ'1
תיקו2
הפ'8
שע'33-9
נק'4
מקום11
קבוצהמועדון ספורט דבוריה
מש'11
נצ'0
תיקו2
הפ'9
שע'32-5
נק'2
מקום12
קבוצהמועדון ספורט חצור הגלילית
מש'11
נצ'0
תיקו2
הפ'9
שע'58-8
נק'1