עומרי גלזר: "אנחנו בציפייה גדולה לקראת המשחק הקרוב מול הונגריה"

5.6.2024 18:30
עומרי גלזר: "אנחנו בציפייה גדולה לקראת המשחק הקרוב מול הונגריה"

עומרי גלזר: "אנחנו בציפייה גדולה לקראת המשחק הקרוב מול הונגריה"

נבחרת ישראל קיימה אימון נוסף בבית הנבחרות לקראת ההמראה מחר להונגריה. גיא מלמד: "רן דורש מאיתנו המון באימונים ואנחנו צריכים להיות הגרסא הטובה ביותר שלנו"

נבחרת ישראל קיימה הערב (רביעי) אימון בבית הנבחרות לקראת משחקי הידידות הקרובים בהונגריה. הנבחרת בהדרכתו של רן בן שמעון תפגוש בשבת בדברצן את הונגריה וביום שלישי בבודפשט את נבחרת בלארוס.

תומר יוספי שוחרר היום מסגל הנבחרת ובמקומו הצטרף הישאם לאיוס.

עומרי גלזר אמר לפני האימון: "כיף להתחיל ויש התרגשות מצוות חדש. רן זה מאמן מוכח עם הבנה ענקית בכדורגל ויודע להעביר את המסר. בימים האחרונים עשינו קצת אסיפות טקטיות להבין מה אנחנו רוצים מעצמנו. אנחנו בציפייה גדולה לקראת המשחק הקרוב מול הונגריה. גם באימונים יש תכנים חדשים ואנחנו עובדים קשה כל יום ומהמטרה היא לעשות משחק טוב ביום שבת. זו התחלה חדשה ואנחנו רוצים שיהיו גם תוצאות טובות. כל מי שכאן בסגל ראוי להיות פה, עשה עונה טובה והוא שחקן כדורגל מצוין.

גיא מלמד: "מתרגש מאוד להיות פה. רן אימן אותי במכבי פ''ת. אימונים מצויינים ואווירה טובה. אני רוצה להוכיח את עצמי במגרש, רן דורש מאיתנו המון באימונים ואנחנו צריכים להיות הגרסא הטובה ביותר שלנו. נבחרת הונגריה מאוד חזקה, ראינו קטעים הם מאוד איכותיים. זה יהיה אתגר, נגיע צנועים וננסה לעשות תוצאה טובה''.