עמוד הביתתפריט ראשי

אנדי הרצוג: "המשחק מול צפון מקדוניה - 50/50, הקהל מאוד חשוב לנו"

1.9.2019 15:30
אנדי הרצוג: "המשחק מול צפון מקדוניה - 50/50, הקהל מאוד חשוב לנו"

מאמן הנבחרת קיים מסיבת עיתונאים ביחד עם המנהל הטכני, וילי רוטנשטיינר, שאמר: "באים לשלב המכריע במוקדמות ועם משחק מאוד חשוב בב"ש"

נבחרת ישראל תפתח היום (ראשון) את התכנסותה לקראת המשחקים מול צפון מקדוניה (חמישי, 21:45, טוטו טרנר) וסלובניה (9.9, 21:45, אצטדיון סטוז'יצה).

אנדי הרצוג: "יש בעיות קצת בעמדת השוער. צריך לקבל את ההחלטות הנכונות ולראות מה קורה באימונים לפי ההרגשה אני אעשה את ההחלטה שלי. אני אהיה חכם אחרי המשחק. לפי הסיטואציה, אריאל הרוש משחק בהולנד ואני רוצה שהוא ישחק יותר, אופיר מרציאנו
אני לא בטוח שהוא בכושר טוב ואותו דבר עם יואב ג’ראפי. כאשר אני מביא שחקנים לסגל אני מאמין בהם".

"המשחק מול צפון מקדוניה הוא של 50/50, הקהל מאוד חשוב לנו, ההדחה של ב"ש הייתה כואבת בשבוע שעבר, אבל הקהל עדיין עודד את הקבוצה. צריכים תמיכה מלאה בטרנר. הייתי רוצה שהקבוצות הישראליות יצליחו יותר באירופה".

"אנחנו במקום השני ואנחנו רוצים להיות במקום השני גם אחרי המשחק נגד צפון מקדוניה. אנחנו יכולים לנצח, כמו ששיחקנו טוב חצי שעה טוב בפולין נצטרך לשחק ככה 90 דקות. אנחנו מנתחים את מקדוניה יש לה התקפה מסוכנת. אסור לעשות טעויות  ונצטרך להיות ממושמעים מבחינה טקטית במשך 90 דקות אחרת לא היה לנו צ’אנס. אני תמיד אופטימי. אנחנו לא פייבוריטים ברורים, נצטרך לעשות משחק טוב כדי לנצח".

וילי רוטנשטיינר: "שמח להתחיל את שלב המוקדמות של יורו 2020. עשינו ארבעה משחקים טובים, יש לנו שבע נקודות. פולין קבוצה מאוד חזקה, אבל שאר הנבחרת מאוד קרובות ברמתן. ועכשיו לדעתי, אנחנו באים לשלב המכריע במוקדמות ועם משחק מאוד חשוב בב”ש נגד צפון מקדוניה".

"אני חושב שאנחנו צריכים לתת כבוד לנבחרת הלאומית והצוות המקצועי, אנחנו צריכים למלא את האצטדיון ולקבל תמיכה מלאה מהקהל. אני יודע שעם הכח של הקהל הישראלי אנחנו יכולים הצליח במשחק הזה, אני מקווה שהאצטדיון יהיה ‘סולד אאוט’".