עמוד הביתתפריט ראשי

סטיב קופר: "נבחרת ישראל היא יריבה קשוחה למדי"

3.5.2018 16:00
סטיב קופר: "נבחרת ישראל היא יריבה קשוחה למדי"

מאמן נבחרת הנערים של אנגליה בראיון לקראת המשחק מחר. גדי ברומר: "אנחנו עובדים עם השחקנים על עבודת הצוות. זו נבחרת מאוד מגובשת". המשחק יועבר בשידור ישיר בספורט 1

נבחרת הנערים של ישראל תפגוש מחר את נבחרת אנגליה במשחק הפתיחה של אליפות אירופה עד גיל 17 אשר מתקיימת באנגליה. משחקה של הנבחרת יחל בשעה 21:00 (שעון ישראל) ויועבר בשידור ישיר בערוץ ספורט 1.

הנבחרת תשחק  מחר באצטדיון בצ'סטרפילד אשר מונה 10,500 מקומות, כאשר רוב הכרטיסים כבר נמכרו במכירה מוקדמת והמגרש צפוי להיות מלא.

אתמול (רביעי) קיימה הנבחרת אימון במגרש האימונים 'מייקל אואן' והבוקר קיימה אימון עוררות באולם כדורגל. הערב תקיים את האימון המסכם.

היום התקיימה מסיבת עיתונאים בהשתתפות 4 המאמנים של בית 1 (אנגליה, שוויץ, איטליה וישראל).

מאמן נבחרת ישראל, גדי ברומר: "המטרות הן לחוות את האליפות הזו ולנסות להתקדם ולהשתפר. אנחנו עובדים עם השחקנים על עבודת צוות בינהם, שילמדו להגן ולחפות אחד על השני, במגרש ומחוצה לו - זו המטרה העיקרית. הסגל שלנו כבר נמצא ביחד יותר משנה וחצי ולא היו לנו שינויים משמעותיים בו בכל התקופה, הם ח'ברה מאוד מגובשים וחברים טובים האחד של השני. נקווה שהאחדות הזו תביא אותנו גם להצלחה בטורניר"

מאמן נבחרת הנערים של אנגליה, סטיב קופר: "זו ההתנסות הראשונה של הבחורים בטורניר גדול. המגרש בצ'סטרפילד צפוי להיות מלא ואנחנו מאוד מתרגשים ומודים על התמיכה. יש לנו משחק מול נבחרת ישראל שהיא קבוצה מאוד טובה. אני יכול להבין כיצד הם העפילו לאליפות אירופה בצורה משכנעת למרות יריבות טובות שהתמודדו מולה. לא קל להעפיל לטורנירים האלו ושמגיעים לכאן  - הרמה גבוהה מאוד. ישראל תיהיה יריבה קשוחה מאוד".