עמוד הביתתפריט ראשי

עיקרי הנהלת ההתאחדות (5.7.2018)

5.7.2018 16:00

1. ישיבת הנהלת ההתאחדות נפתחה בדברי הספד של יו"ר ההתאחדות, עופר עיני, על חבר ההנהלה אריה זייף ז"ל, שהלך לעולמו השבוע. חברי וחברות ההנהלה עמדו דקה דומייה לזכר זייף ז"ל וציינו כי יחפשו את הדרכים הראויות להנציחו.

2. הנהלת ההתאחדות אישרה פה אחד את מינויו של ווילי רוטנשטיינר למנהל הטכני של ההתאחדות לכדורגל, זאת בהתאם להמלצה של חברי הפורום המקצועי: אלי אוחנה (יו״ר), עו״ד מורן מאירי, דרור קשטן, דודו אוואט, ד״ר איציק בן מלך.

גזבר ההתאחדות, דודי גיל, הציג את עלויות השכר של רוטנשטיינר: 22 אלף יורו נטו, שכר חודשי; 25 אלף יורו מענק חתימה ו-25 נוספים בעוד שנתיים במידה שהצדדים יחליטו על המשך ההתקשרות; 75 אלף יורו מענק העפלה לפיינל פור ליגת האומות; 150 אלף יורו מענק העפלה לטורניר גמר אליפות אירופה או גביע העולם; 30 אלף יורו תשלום עמלת סוכן.

3. תקנון איגוד השופטים אושר פה אחד. מנכ"ל האיגוד, יריב טפר, סקר את שינויי התקנון השונים וציין כי "במהלך השנה האחרונה מתנהל מו"מ על הסכם קיבוצי עם ההסתדרות הלאומית המייצגת את השופטים. לבקשת ההסתדרות העברנו אל נציגיה את ההמלצות לתיקון כדי לשמוע את הערותיהם לתיקוני התקנון, ככל שאלה נגעו ליחסי העבודה, וביצענו מספר תיקונים שהוצעו ברוח ההסכמים עם ההסתדרות הלאומית".

4. ההנהלה אישרה פה אחד חילוף רביעי במשחקי בוגרים במפעלים השונים שיכנסו להארכה החל מעונת המשחקים הקרובה.

5. ההצעה לקיום משחק מכריע אחד מכריע (במקום שניים הנהוגים כרגע) בין הקבוצה שסיימה במקום ה-14 בליגה הלאומית לבין המנצחת בפלייאוף ליגה א', לא זכתה לרוב הנדרש של שני שליש מבין הנוכחים הרשאים להצביע.