עמוד הביתתפריט ראשי

הנהלת ההתאחדות בחרה את אורן חסון ליו"ר

31.10.2019 09:00
הנהלת ההתאחדות בחרה את אורן חסון ליו"ר

בהצבעה לקחו חלק 28 חברים וחברות – 23 בעד, 5 נגד. חסון לאחר בחירתו: "משוכנע שההתאחדות לכדורגל יכולה וצריכה לקדם ולפתח את הענף"

 


הנהלת ההתאחדות לכדורגל בחרה היום (רביעי) את אורן חסון ליו"ר ההתאחדות לכדורגל. בהצבעה לקחו חלק 28 חברים וחברות (מתוך 29 בעלי זכות הצבעה) – 23 בעד, 5 נגד.
 
מיד לאחר בחירתו, פנה חסון לחברי ההנהלה ונשא דברים: ״אני מודה לכולכם על התמיכה והאמון. חזרתי כי אני אוהב את הכדורגל הישראלי, מאמין בכדורגלן הישראלי ומשוכנע שההתאחדות לכדורגל יכולה וצריכה לקדם ולפתח את הענף. חזרתי כי מעל לכל אני מאמין בכוח של הכדורגל כמשאב חינוכי, חברתי, לאומי.

אני אמנם מכיר את הכדורגל שלנו, אבל יידרשו לי מספר שבועות כדי להכיר טוב יותר את ההתאחדות ואת היכולות שלנו לעשות לטובת המשחק. יש לי לא מעט רעיונות ולשמחתי עד עכשיו פגשתי רק אנשים טובים שרוצים לקחת חלק ולסייע בקידום המשחק. אני רוצה כמובן להודות גם לחברי וחברות הנהלת ההתאחדות על האמון והתמיכה בי ויודע שבהמשך הדרך יהיו פה ושם חילוקי דעות, אבל חשוב שנדע לכבד אחד את האחר ולפעול תמיד כאשר טובת הכדורגל לעינינו.

אני מבקש את הבנתכם לכך שבתקופה הקרובה יהיו פחות דיבורים מצדי ויותר למידה ועשייה, זה נראה לי מתכון נכון עבור כולנו. אני מבקש להודות לדודי גיל ולשינו זוארץ שעזרו לי לקבל את ההחלטה לקחת עלי את התפקיד". 

אלי אוחנה: "בשם כל חברי ההנהלה, אנחנו מבקשים להודות לך דודי גיל על ההשקעה ועל ההתמדה, על כך שנתת את כולך ונשארת אתנו. זה לא מובן מאליו ומגיעות לך כל המחמאות על הובלת ההתאחדות בימים האלה".

שינו זוארץ: "אורן, יש לך את התמיכה של כולנו, נעבוד יחד ונגיע להישגים. אני מודה גם לדודי גיל, חבר אישי שלי ואדם שנתן הכל לטובת הארגון״.