עמוד הביתתפריט ראשי

אנדי הרצוג: "כבר ניצחתי את אוסטריה בעבר, רוצה שלוש נקודות"

אנדי הרצוג: "כבר ניצחתי את אוסטריה בעבר, רוצה שלוש נקודות"

הנבחרת קיימה את האימון המסכם לקראת המשחק מחר מול אוסטריה. נאתכו: "אני בטוח שבשביל אנדי המפגש מול אוסטריה זה משהו מיוחד"

הערב (שבת) נערכה מסיבת עיתונאים של מאמן הנבחרת אנדי הרצוג והקפטן ביברס נאתכו, לקראת המשחק החשוב מחר במוקדמות יורו 2020 מול נבחרת אוסטריה (19:00, סמי עופר).

אנדי הרצוג: "אוסטריה היא נבחרת טובה, היה לה משחק טוב נגד פולין למרות שהפסידה. גם אנחנו קיווינו לשלוש נקודות, אבל השגנו רק אחת, אנחנו הולכים על ניצחון ויודעים שזה יהיה קשה מאוד"

זה מרגש, אבל זה עדיין משחק. צריך לשים את האמוציות בצד כי היום אני אחראי על נבחרת ישראל, אני פה בשביל הנבחרת והשחקנים. צריך לשים את העבר מאחור. גם כשהייתי עוזר המאמן של נבחרת ארה"ב ניצחתי את האוסטרים. נבחרת ישראל מרוויחה מזה שאני אוסטרי, אבל אני רוצה להשיג את התוצאה הטובה ביותר.

ביברס נאתכו: "לקהל בנבחרת יותר קשה לעודד 90 דקות מאשר בקבוצה שלו, אבל מי שהגיע עשה עבודה טובה. נכון שהאידיאל הוא שהם יעודדו בכל המשחק, אבל במשחקי נבחרת זה קורה. נגיד תודה לקהל שהגיע ונעשה הכל כדי להוציא אותו מסמי עופר מרוצה".

 "אני בטוח שבשביל אנדי המפגש מול אוסטריה זה משהו מיוחד והוא נרגש. זאת המדינה שלו. אנחנו מנסים להתנתק, אבל ברור שאם זה יגרום לו אקסטרה אושר נשמח בשבילו, כי הוא עושה הרבה בשבילנו. הוא נותן לנו המון ביטחון. ראו את זה בקמפיין הקודם ובדרך שאנחנו משחקים ומקווה שגם מול אוסטריה ייראו את זה".

לאחר מסיבת העיתונאים ערכה הנבחרת אימון מסכם ובדיקות כשירות לשחקנים הפצועים, דן גלזר שנפצע אתמול באימון בברכו שוחרר מהסגל.