עמוד הביתתפריט ראשי

סיכום ישיבת הנהלת ההתאחדות - 26.9.19

26.9.2019 15:00

 

דו"ח מ״מ יו"ר: דודי גיל בירך על החלטת אופ"א להעניק להתאחדות ולישראל את אירוח אליפות אירופה לנערים עד גיל 17 בשנת 2022. כמו כן, גינה גיל את האלימות כלפי אסף בן דב, מנכ"ל מכבי חיפה.

הארכת הסכם צ'לרטון: ההנהלה החליטה לאשר את מימוש הארכת הסכם ההתקשרות עם צרלטון בעונה נוספת.

זכויות שידור נבחרת - אופ"א: ההנהלה אישרה את ההתקשרות עם אופ"א למכירת זכויות השידור של נבחרת ישראל ל-6 שנים, החל משנת 2022, עבור 24 מיליון יורו.

פיילוט בליגת החובבניות: המנכ"ל, רתם קמר, עדכן כי ההתאחדות בוחנת קיום פילוט להקמת מפעל של גביע המדינה עבור הקבוצות חובבניות.

פעילות עממית: ההתאחדות אישרה שיתופי פעולה עם עמותות המקיימות פעילות כדורגל עממי ובין היתר הקמת ליגה לוותיקים במסגרתה.


משחקי ילדים - ווילי רוטנשטיינר, המנהל הטכני של ההתאחדות, הציג שינויים מקצועיים בתקנוני ליגות הילדים שאושרו בוועדת הנוער ובוועדה המקצועית. בין השאר, התיקונים מתייחסים למספר השחקנים וגודל המגרש בגילאי ילדים אשר חלקם יכנסו לתוקף בעונה הקרובה.


שופטים בינלאומיים 2019/20 – הנהלת ההתאחדות אישרה את רשימת השופטים הבינלאומיים המומלצים על ידי הוועדה המקצועית ואשר אושרו בהנהלת איגוד השופטים. מצ"ב רשימת השופטים.

תיקון תקנון - צבירת כרטיסים צהובים לבעלי תפקידים. ההנהלה אישרה צבירה של כרטיסים צהובים לבעלי תפקידים על הספסל, לרבות מאמן, בדומה אצל שחקנים (5 צהובים = הרחקה ממשחק). התקנה תיכנס לתוקף ב-1.1.2020.
 
בסיום הישיבה עדכן דודי גיל כי בעקבות בקשת חברי הנהלת ההתאחדות ובעלי קבוצות, הוא הסכים להישאר כמ"מ יו"ר ההתאחדות לתקופה קצרה נוספת. לעניין זה נקבעה ישיבת הנהלה נוספת ליום 28.10.19.  חברי ההנהלה הודו לגיל על הרתמותו לטובת ההתאחדות ונכונותו להמשיך בכהונתו לתקופה קצרה ומוגבלת.