עמוד הביתתפריט ראשי

קלינגר: "הכל יכול לקרות". בן זקן: "נגיע עם הרבה רצון"

8.5.2018 19:30
קלינגר: "הכל יכול לקרות". בן זקן: "נגיע עם הרבה רצון"

המאמנים והקפטנים של בית"ר ירושלים והפועל חיפה קיימו מסיבת עיתונאים לקראת המשחק מחר. איתי שכטר: "המעמד הכי מחייב שיש". בן בסט: "מקווה שהאווירה מחר תיהיה יוצאת מן הכלל"

מחר בשעה 20:45 יתקיים גמר גביע המדינה בין בית"ר ירושלים להפועל חיפה באצטדיון טדי בירושלים. למדריך המלא לאוהד (חניות, סגירות, קופות וכו' - https://tinyurl.com/y8mhrbth).

הערב (שלישי?) התקיימה מסיבת העיתונאים בהשתתפות הקפטנים והמאמנים באצטדיון טדי בירושלים.

ניר קלינגר: "בגמר גביע הכל יכול לקרות. אני סומך על השחקנים שלנו שיעלו על הדשא ויעשו את העבודה. "אשמח מאוד לחזור לזכות בתארים, כמו שהתחלתי את הקריירה. גם אם נרצה, לא נוכל להתעלם מבית"ר ומה שהוא עושה.  אנחנו רוצים מאוד להעביר מסר לשחקנים - אל לנו לבנות על תוצאות שהיו בשבועות האחרונים. זה משחק אחד שיש בו המון פסיכולוגיה ולחץ. אני בטוח שנדע לנתב את התוצאות והחשיבה לכיוון נכון מבחינתנו. זה מבחינת התוצאות של בית"ר. אנחנו מתרכזים במומנטום הטוב שאנחנו נמצאים בו ורוצים להמשיך אותו".

בני בן זקן: "אנחנו נאבקים על האליפות עד הרגע האחרון, מחר אנחנו במעמד של גמר גביע. אנחנו קבוצה מאומנת ומוכנה. אני מאוד מאמין בקבוצה שלי. יש לנו הזדמנות אחרי 10 שנים לזכות בתואר עבור המועדון. נגיע מרוכזים עם הרבה רצון, על מנת לבצע את העבודה. זו עובדה שהפסדנו בשני המשחקים האחרונים, אבל בסופו של דבר אנחנו יודעים להביא את התוצאות השנה.

איתי שכטר: "להיות בגמר זה המעמד הכי מחייב שיש. מאוד רוצים להביא את התואר הזה לירושלים. יש לנו משחק מול קבוצה סופר קשה. המשחק מחר יכול לסמן דרך מדהימה עבורי. אנחנו מאמינים בעצמנו אבל נותנים את הכבוד המלא ליריבה.  אני אעשה את הכל על מנת שבית"ר ירושלים תנצח מחר. יש לנו עונה ענקית, רצים לאליפות עד 3 מחזורים לסיום".

עדן בן בסט: "נגיע מחר למשחק וניתן את הכל. יש רעש גדול סביב המשחק אבל יש לנו שחקנים עם ניסיון. כולם מודעים לחשיבות של המשחק מחר. בית"ר קבוצה מצוינת  - אני מקווה שהאווירה מחר תיהיה יוצאת מן הכלל".