עמוד הביתתפריט ראשי

תוצאות הגרלת גביע המדינה במחלקות הנוער - שמינית ורבע הגמר

תוצאות הגרלת גביע המדינה במחלקות הנוער - שמינית ורבע הגמר

לצפייה בתוצאות הגרלת שמינית גמר גביע המדינה לנוער ועוד הגרלות - כנסו לכתבה

היום (שני) התקיימה הגרלת גביע המדינה לסיבוב א' במחלקות הנוער. להלן תוצאות ההגרלה:

נוער  - שמינית הגמר (המשחקים יתקיימו ב-29.1.2022)

בני סכנין - מכבי נתניה שלומי

הפועל רעננה רועי - הפועל ראשל"צ יהודה

מ.ס. אשדוד - הפועל חיפה רובי

בית"ר י-ם אורן - מ.כ. הפועל בני אשדוד צו פיוס

סקציה נס ציונה - מכבי ת"א שחר

בית"ר טוברוק - בני יהודה ת"א חדריה שמואל

הפועל כפ"ס ישראל - מכבי חיפה הרדי

מכבי פ"ת עסיסי דוד - הפועל נוף הגליל

נערות - הגרלת רבע הגמר (המשחקים יתקיימו ב-20.2.2022)

מכבי בנות עמק חפר - מ.ס. קרית גת

מ.ס. בועטות טמרה - הפועל רעננה

מכבי ת"א - המנצחת בין הפועל בנות בענה/בנות נתניה

א.ס.א ת"א - מ.כ. רמה"ש

נערות א' - הגרלת רבע הגמר (המשחקים יתקיימו ב-19.1.2022)

הפועל בנות קטמון י-ם - מ.ס. קרית גת

הפועל רעננה - א.ס.א. ת"א

מכבי ב"ש - הפועל מעגן מיכאל

מכבי כשרונות חדרה - מכבי בנות עמק חפר

נערים א' - הגרלת רבע הגמר (המשחקים יתקיימו ב-5.3.2022)

הפועל ת"א צחי בן פורת - מכבי ת"א עודד

בני יהודה ת"א - מכבי נתניה יהונתן יוני

מכבי חיפה עלמני - הפועל ראשל"צ

בית"ר י-ם אורן - הפועל רעננה

נערים ב'- הגרלת רבע הגמר (המשחקים יתקיימו ב-29.1.2022)

הפועל כפ"ס אילן - מכבי ת"א אלי פוקס

מ.ס. אשדוד מוריס - הפועל ת"א ישין

הפועל חדרה - מכבי פ"ת משה דיין

מ.כ. נווה יוסף - הפועל ראשל"צ יורם

נערים ג'- הגרלת רבע הגמר (המשחקים יתקיימו ב-29.1.2022)

מכבי פ"ת יהודה פרטוש - מכבי ת"א אלדד

הפועל הרצליה עירוני - הפועל ת"א שצברג

הפועל י-ם - מכבי חיפה גולדשנפלד

מכבי נתניה - הפועל ק"ש

ילדות - הגרלת שמינית הגמר (המשחקים יתקיימו ב-7.2.2022)

הפועל ת"א - מ.כ. רמה"ש

הפועל עירוני בנות כרמיאל - הפועל רעננה

צעירות טורעאן - מכבי ב"ש

בנות עירוני מודיעין - מכבי בנות עמק חפר

המנצחת בין מכבי צור שלוק ביאליק/הפועל קטמון י-ם - הפועל עירוני פ"ת

א.ס.א ת"א - מכבי כשרונות חדרה

הפועל מעגן מיכאל - מכבי בנות עמק חפר 2

הפועל ב"ש פולט - הפועל בנות מגד'ל כרום

ילדים א' - הגרלת רבע הגמר (המשחקים יתקיימו ב-29.1.22)

מכבי פ"ת בר סעאת - מכבי ת"א ברוך עזרתי

הפועל כפ"ס שלמה - מכבי עמק חפר

מכבי ת"א שלמה - מכבי חיפה גולדשנפלד

מ.כ. נווה יוסף - מכבי חיפה מיכאל

ילדים ב' - הגרלת רבע הגמר (המשחקים יתקיימו ב-29.1.22)

בית"ר עירוני מעלה אדומים צו פיוס - מ.ס. אשדוד צו פיוס

הפועל ת"א איתי תמיר - מכבי ת"א

מכבי נתניה 1 - הפועל פ"ת זכריה רצאבי צו פיוס

הפועל ר"ג - מכבי פ"ת מנשה משיח

ילדים ג' - הגרלת רבע הגמר (המשחקים יתקיימו ב-29.1.22)

עירוני קרית גת צו פיוס - מ.ס. אשדוד סולומון

מכבי פ"ת חיים הנדלר - מכבי נתניה

מכבי ת"א עוז - מכבי חיפה עודד

הפועל כפ"ס שמשון - הפועל ק"ש

טרום א' - הגרלת רבע הגמר (המשחקים יתקיימו ב-29.1.22)

מכבי ת"א ב' - מכבי פ"ת צפון

מכבי נתניה -מכבי חיפה גולדשנפלד

הפועל ר"ג מרכז - בית"ר ירושלים צו פיוס

מכבי ב"ש 2 צו פיוס - מכבי חיפה ישעיהו