עמוד הביתתפריט ראשי

נבחרת הנערים הפסידה 2-0 לאיטליה

11.5.2018 08:00
נבחרת הנערים הפסידה 2-0 לאיטליה

הפסד שלישי במשחק האחרון של הנבחרת עד גיל 17. האיטלקים עלו ביחד עם האנגלים מבית מספר 1. ברומר: "שמרנו על הדרך שלנו כל הטורניר"

נבחרת הנערים  עד גיל 17 של ישראל הפסידה אמש (חמישי) 2-0 לנבחרת איטליה, במסגרת המשחק השלישי והאחרון בשלב הבתים של אליפות אירופה.

הנבחרת הישראלית הגיעה למספר מצבים טובים בכל המשחק, אבל הפסידה כתוצאה משערים של עמנואל גאיבואה (48) ואדוארדו ורגאני (55).

נבחרת אנגליה העפילה עם האיטלקים, למרות שהפסידה אתמול 1-0 לנבחרת שוויץ.

גדי ברומר אמר לאחר המשחק: ''הפסד מאכזב כי היו לנו הזדמנויות טובות לכבוש, אבל לא השכלנו לעשות זאת. אני בטוח שהטורניר הזה יתרום רבות לשחקנים בעתיד. שמרנו על הדרך שלנו במשך כל הטורניר,  הדרך שהובילה אותנו לאליפות אירופה וזה מה שחשוב מבחינתנו.
אנחנו נמשיך לעבוד קשה על מנת להגיע לאליפויות מסוג זה גם עם השנתונים הבאים. יש לנו דור מוכשר ואני גאה בהם".

ישראל: שריף כיוף, חנן ביטון, דן לוגסי, רוני לאופר, תום מרדכי, מוחמד גדיר, נדב נידם, עמית מאיר (עידו שחר, 58), אושר דוידה (אופק עובדיה, 67), ליאל עבדה ועומרי רם (איברהים ג’ואברה, 40).

איטליה: אלסנדרו רוסו, אלברטו בארזטה, ניקולו אמיני, פאולו גוזי, ג’יורג’יו בריוני, עמנואל גיבואה, ג’יוזפה ליאונה, סמואלה ריקי, אלסנדרו קורטינוביס (ז’אן פרדי גרקו, 41), אלסיו ריקארדי (לורנצו קולומבו, 70) ואדוארדו ורגאני.