עמוד הביתתפריט ראשי

לקראת גמר הגביע לנוער

21.5.2018 14:00
לקראת גמר הגביע לנוער

מחר (שלישי) בשעה 19:30 יפגשו הפועל קרית שמונה ועירוני ניר רמת השרון לגמר גביע המדינה לנוער, הגמר הראשון בתולדות קבוצות הנוער של המועדונים יאפשר סיום מתוק

דוד נחום

מאזן שתי הקבוצות העונה עומד על 1-1 כאשר שתי הקבוצות השיגו את הניצחון שלהן במשחק החוץ.

במועדון מקרית שמונה מחפשים סיבה לשמוח אחרי עונה פחות מוצלחת גם של קבוצת הבוגרים וגם של קבוצת הנוער שסיימו במקומות שבע ושמונה (בהתאמה). הבחורים של אלון זיו מגיעים אחרי הפסד  3-0 בשבת לאלופה מכבי תל אביב "שחר", וינסו להביא נחת לעיר הצפונית.

את הדרך לגמר התחילו הצפוניים בניצחון בפנדלים על הפועל פתח תקווה אחרי תיקו 1-1 בין הקבוצות בתום 120 דקות, בשמינית הגמר ניצחון על מכבי אחרי נצרת (0-2), ברבע הגמר ניצחון על הפועל באר שבע (2-3) ובחצי ניצחון על מועדון ספורט אשדוד (0-3).

גיא בן לולו (7 שערים בכל המסגרות) וגלאופילו סברינו ולגיטר (10 שערים בכל המסגרות) ועם יכולת נהדרת עד כה העונה ינסו להוביל את הפועל קרית שמונה לתואר ההיסטורי.

מנגד עומדים הבחורים של אורן רותם מעירוני ניר רמה"ש שגם להם זאת תהיה הופעה היסטורית בגמר גביע המדינה לנוער. העונה של רמה"ש לא הייתה קלה בליגה ואחרי הניצחון על הפועל רעננה בשבת האחרונה (0-1) הם סיימו אותה במקום ה-12 הלא מרשים כלל.

הדרך לגמר של הבחורים מהשרון הייתה טובה יותר מהיכולת בליגה, עם ניצחון במשחק הראשון על בית"ר ירושלים (0-2), הפועל אשקלון (0-4) בשמינית, מכבי יבנה (1-2) ברבע, ובניצחון מרשים על מכבי חיפה (1-3) מצמד של  סאנדי איומי (15, 67) ושער של אביאל בן חמו (81) שסידר לחניכים של אורן רותם גמר גביע ראשון.

עמית מגוז (10 שערים בכל המסגרות) וסאנדי איומי הניגרי (7 שערים בכל המסגרות) ינסו לשחזר את היכולת הטובה מהמשחק האחרון בחצי הגמר אשר יוביל אותם לגביע הנחשק.

בשעה 17:15 יפגשו מ.ס.ע אשדוד ז'ילבר והפועל ת"א צחי בן פורת בגמר נערים א' באצטדיון המושבה כהצגה מקדימה לגמר הנוער.