נבחרת ארגנטינה תגיע להתארח בישראל בשנת 2024

9.6.2023 22:55
נבחרת ארגנטינה תגיע להתארח בישראל בשנת 2024

בפגישה סוכם על יצירת הסכם רשמי בין ההתאחדויות לשיתופי פעולה בין ארגנטינה לישראל

יו"ר ההתאחדות, שינו זוארץ ושר הספורט, מיקי זוהר נפגשו עם נשיא ההתאחדות לכדורגל של ארגנטינה, צ'יקי טאפיה וסיכמו: נבחרת ארגנטינה תבוא להתארח בישראל בשנת 2024.

בפגישה סוכם על יצירת הסכם רשמי בין ההתאחדויות לשיתופי פעולה בין ארגנטינה לישראל בעולם הכדורגל בהיקפים נרחבים כולל מרכיבים טכנולוגיים, שיתופי אוניברסיטאות ועוד וזאת בדומה להסכמים הקיימים עם המדינות השונות.

נשיא ההתאחדות של ארגנטינה נענה בחיוב להצעתו של יו״ר ההתאחדות לכדורגל, שינו זוארץ ואמר כי יפעל להבאת נבחרת הנוער עד גיל 18 של ארגנטינה לישראל כבר בטורניר החורף הבינ''ל לזכרו של גברי לוי בדצמבר הקרוב.

עוד סוכם בנוסף שבשנת 2024 תבוא נבחרת ארגנטינה להתארח בישראל למשחק ידידות מול נבחרת ישראל וייתכן שמשחק דומה יתקיים בין הנבחרות הצעירות שהתחרו כעת במונדיאליטו.

כל הצדדים הביעו רצון להרחיב את מסגרת שיתופי הפעולה ולבחון משחקים משותפים ויזומות חדשות יחדיו. כל הצעדים שסוכמו בעניין קידום משחקי הנבחרת של ארגנטינה בישראל יובאו לכדי מימוש על ידי דניאל בן נעים ואריאל רבר, המומחים באירוח משחקים בינלאומיים, יחד עם הפילנתרופ סילבן אדמס.

שר התרבות והספורט מיקי זוהר נפגש עם נשיא ההתאחדות לכדורגל של ארגנטינה, יחד עם יו״ר ההתאחדות לכדורגל של ישראל, שינו זוארץ, המשנה למנכ״ל רונן הרשקו, קפטן נבחרת ישראל לשעבר טל בן חיים, אריאל רבר ורמ״ט הספורט של השר, חן אביטן.

צילום: תקשורת שר התרבות והספורט.