נבחרת הנשים סיימה בתיקו 0-0 מול קזחסטן

26.11.2023 12:00
נבחרת הנשים סיימה בתיקו 0-0 מול קזחסטן

נבחרת הנשים סיימה בתיקו 0-0 מול קזחסטן

ליגת האומות: הנבחרת לא הצליחה לנצח במשחק השני מול הקזחיות. ברביעי מול ארמניה

נבחרת הנשים של ישראל ממשיכה בקמפיין ליגת האומות כאשר בעקבות מלחמת "חרבות הברזל", הנבחרת בהדרכתו של ארז בלפר משחקת 5 משחקים ב-12 ימים מחוץ לישראל כמובן.

כזכור, הנבחרת פתחה את סדרת המשחקים עם ניצחון 0-2 מול קזחסטן ביום חמישי האחרון והיום נפרדו שתי הנבחרות בתיקו 0-0.

החניכות של בלפר בתחילת המשחק המשיכו את המאבק שלהם להחזרת החטופים וקיימו מחווה לנעמה לוי בתה של איילת לוי רופאת הנבחרת שנמצאת בשבי ברצועת עזה שעלו להמנונים עם תמונתה.

מהלך המשחק:

המחצית הראשונה הייתה לא מספיק טובה מבחינת ישראל שלא הגיעה למצבים טובים. את המחצית השנייה פתחה ישראל עם לחץ מאסיבי על השער של הקזחיות, אבל לא השכילה לכבוש את השער המיוחל.

במחצית השנייה פורטון רובין הייתה ערנית והצילה את נבחרת ישראל מספיגה, הקזחיות יצאו למתפרצת בדקה ה79 ורובין עם עצירה כפולה שמרה על השער נקי .

 

לאחר 3 משחקים בקמפיין ישראל עם 7 נקודות, ונותרו לה 3 משחקים. ביום רביעי ושבת תפגוש ישראל את ארמניה לצמד משחקים בארמניה, ותסיים את קמפיין ליגת האומות מול אסטוניה במשחק שייערך בהונגריה באצטדיון "פוקשאש אקדמי" ב-3 בדצמבר.

הרכב נבחרת ישראל: פרוטון רובין, מאיה חיטמן (נועה סלימהוגיץ, 76), נועם אכטל, מריה אלמצרי (רחל שטיינשניידר, 62), שחר נקב, קורל חזן (בתול דאר חליל, 62), הדס מורין (עדן אביטל, 76), טליה זומר, מריאן עוואד, שירה אלינב ומיטל שרעבי.