Skip Navigation LinksHomeToto CupToto Cup - WINNER League צבירת כרטיסים צהובים

צבירת כרטיסים צהוביםToto Cup - WINNER League

צבירת כרטיסים צהובים

Team nameHapoel Beer Sheva
Player nameGAVISH Oded
Yellows4
Team nameHapoel Beer Sheva
Player nameMarkovic Bojan
Yellows3
Team nameBnei Yehuda Tel Aviv
Player nameABU ZAID Hasan
Yellows2
Team nameHapoel Haifa
Player nameAVIDOR Yuval
Yellows2
Team nameHapoel Tel Aviv
Player nameBEN HAIM Tal
Yellows2
Team nameFootball Club Ashdod
Player nameBUTBUL Ben
Yellows2
Team nameMaccabi Haifa
Player nameCocalic Edin
Yellows2
Team nameMaccabi Haifa
Player nameDAMAHOU Bailly Joel Eric
Yellows2
Team nameHapoel Nir Ramat Hasharon
Player nameFernandez Adrian Eduardo
Yellows2
Team nameMaccabi Tel Aviv
Player nameGarcia Badias Carlos
Yellows2
Team nameHapoel Kiryat Shmona
Player nameGAZAL Ravid
Yellows2
Team nameBnei Sakhnin
Player nameHALAULA Khaled
Yellows2
Team nameBnei Yehuda Tel Aviv
Player nameIVASKEVICIUS Kestutis
Yellows2
Team nameMaccabi Netanya
Player nameKHATIB Ali
Yellows2
Team nameBeitar Jerusalem
Player nameKRIAF Ofir
Yellows2
Team nameHapoel Nir Ramat Hasharon
Player nameLAVI Yaniv
Yellows2
Team nameBeitar Jerusalem
Player nameLEVI Eran
Yellows2
Team nameBnei Sakhnin
Player nameMbemba Pierre Emnuel
Yellows2
Team nameHapoel Nir Ramat Hasharon
Player nameMENASHROV Tom
Yellows2
Team nameHapoel Akko
Player nameMISHAELOF Moshe
Yellows2
Team nameBeitar Jerusalem
Player nameRIKAN Avraham
Yellows2
Team nameBnei Sakhnin
Player nameWEITZMAN Idan
Yellows2
Team nameHapoel Ramat Gan Asi
Player nameZANDBERG Michael
Yellows2
Team nameMaccabi Tel Aviv
Player nameZIV Yoav
Yellows2
Team nameHapoel Kiryat Shmona
Player nameABED Ahmad
Yellows1
Team nameHapoel Kiryat Shmona
Player nameABU HAZIRA Shimon
Yellows1
Team nameHapoel Haifa
Player nameABUKARAT Ran
Yellows1
Team nameHapoel Nir Ramat Hasharon
Player nameABUTBUL Moshe
Yellows1
Team nameBnei Yehuda Tel Aviv
Player nameAGAYEV Amir
Yellows1
Team nameHapoel Ramat Gan Asi
Player nameATZIANOV Artur
Yellows1
Team nameHapoel Beer Sheva
Player nameAWAD Firas
Yellows1
Team nameBnei Yehuda Tel Aviv
Player nameAZOZ Itzhak
Yellows1
Team nameHapoel Ramat Gan Asi
Player nameBEN SIMON Yogev
Yellows1
Team nameHapoel Ramat Gan Asi
Player nameBOKSENBAHOM Omer
Yellows1
Team nameMaccabi Netanya
Player nameCennamo Luigi
Yellows1
Team nameHapoel Ramat Gan Asi
Player nameCHACANA Carlos
Yellows1
Team nameHapoel Tel Aviv
Player nameCOHEN Cohen
Yellows1
Team nameBnei Yehuda Tel Aviv
Player nameCOHEN Gal
Yellows1
Team nameHapoel Akko
Player nameCOHEN Sagiv
Yellows1
Team nameMaccabi Netanya
Player nameCOHEN Yarden
Yellows1
Team nameHapoel Akko
Player nameDAYAN Guy
Yellows1
Team nameHapoel Haifa
Player nameDRECHSLER Kale
Yellows1
Team nameBnei Yehuda Tel Aviv
Player nameEDRI Kfir
Yellows1
Team nameHapoel Beer Sheva
Player nameFALCZUK Nicolas Gaston
Yellows1
Team nameBeitar Jerusalem
Player nameFERNANDEZ Dario Ezequiel
Yellows1
Team nameHapoel Akko
Player nameFIDELIS TOCHUKWU Dimaku
Yellows1
Team nameBnei Sakhnin
Player nameGANAYIM Hamed
Yellows1
Team nameBnei Sakhnin
Player nameGANTOS Nabil
Yellows1
Team nameBnei Yehuda Tel Aviv
Player nameHADAD Aviv
Yellows1
Team nameBeitar Jerusalem
Player nameHADAD Shay
Yellows1
Team nameHapoel Ramat Gan Asi
Player nameHEMO Ofir
Yellows1
Team nameHapoel Ramat Gan Asi
Player nameIFRAH Oz
Yellows1
Team nameHapoel Akko
Player nameIMORO Lukman
Yellows1
Team nameHapoel Nir Ramat Hasharon
Player nameKATZAV Liran
Yellows1
Team nameHapoel Haifa
Player nameKIWAN Hiasham
Yellows1
Team nameHapoel Nir Ramat Hasharon
Player nameLEIBOVICH Roee
Yellows1
Team nameHapoel Kiryat Shmona
Player nameLEVI Lior
Yellows1
Team nameHapoel Haifa
Player nameLIPKA Guy
Yellows1
Team nameHapoel Ramat Gan Asi
Player nameMAABI Tal
Yellows1
Team nameHapoel Ramat Gan Asi
Player nameMANGA LEMBE David Henri Joel
Yellows1
Team nameMaccabi Haifa
Player nameMESHUMAR Eyal
Yellows1
Team nameHapoel Akko
Player nameMISHAN Snir
Yellows1
Team nameFootball Club Ashdod
Player nameMOR Eden
Yellows1
Team nameBeitar Jerusalem
Player nameMOYAL Kobi
Yellows1
Team nameBeitar Jerusalem
Player nameNAHMANI Omer
Yellows1
Team nameHapoel Nir Ramat Hasharon
Player nameNAJJAR Kassem
Yellows1
Team nameHapoel Nir Ramat Hasharon
Player nameNIR Gal
Yellows1
Team nameHapoel Kiryat Shmona
Player nameNITZAN Itamar
Yellows1
Team nameHapoel Beer Sheva
Player nameOsiako Mzee Patrick Ooko
Yellows1
Team nameHapoel Ramat Gan Asi
Player namePejic Miroslav
Yellows1
Team nameMaccabi Netanya
Player namePERETZ Omer
Yellows1
Team nameMaccabi Netanya
Player namePietrasiak Dariusz Michal
Yellows1
Team nameMaccabi Tel Aviv
Player nameRADI Maharan
Yellows1
Team nameHapoel Ramat Gan Asi
Player nameREUVEN Lior
Yellows1
Team nameFootball Club Ashdod
Player nameROSH Israel
Yellows1
Team nameHapoel Nir Ramat Hasharon
Player nameSABITI Lifenya
Yellows1
Team nameHapoel Kiryat Shmona
Player nameSALLALICH Sintayehu
Yellows1
Team nameHapoel Raanana
Player nameSEROSHTAN Michael
Yellows1
Team nameMaccabi Netanya
Player nameSHIVHON Yossi
Yellows1
Team nameHapoel Tel Aviv
Player nameSHREM Eden
Yellows1
Team nameHapoel Ramat Gan Asi
Player nameSOLOMON Guy
Yellows1
Team nameMaccabi Tel Aviv
Player nameSTRUL Avi
Yellows1
Team nameHapoel Beer Sheva
Player nameSWISSA Tomer
Yellows1
Team nameHapoel Nir Ramat Hasharon
Player nameTAKA Efraim
Yellows1
Team nameHapoel Haifa
Player nameTARTAZKY Eyal
Yellows1
Team nameHapoel Tel Aviv
Player nameTOAMA Salim
Yellows1
Team nameFootball Club Ashdod
Player nameTUBUL Adir
Yellows1
Team nameHapoel Haifa
Player nameTZARFATI Guy
Yellows1
Team nameMaccabi Tel Aviv
Player nameYEINI Sheran
Yellows1
Team nameHapoel Ramat Gan Asi
Player nameZAGURI Israel
Yellows1
Team nameBnei Sakhnin
Player nameZBEDAT Obaida
Yellows1
Team nameHapoel Beer Sheva
Player nameZINO Lotem
Yellows1