Skip Navigation LinksHomeClubsפרטי קבוצה A.s.a. Technion Haifa

Seniors 2019/2020A.s.a. Technion Haifa

Games frameeng ליגת כדורגל באולמות הראשונה
Game nameF.C. Futsal Rishon Lezion - A.s.a. Technion Haifa
Round 1
Cyrcle2
Date26/11/19
DescriptionPoints for
Name
Points30
DescriptionYellow
NameMUSA Wael
Points-1
Games frameeng ליגת כדורגל באולמות הראשונה
Game nameA.s.a. Technion Haifa - S.c Kfar Quasem Sohyb
Round 1
Cyrcle3
Date11/12/19
DescriptionPoints for
Name
Points30
Games frameeng ליגת כדורגל באולמות הראשונה
Game nameA.s.a. Technion Haifa - A.s.a Tel Aviv
Round 1
Cyrcle5
Date25/12/19
DescriptionPoints for
Name
Points30
DescriptionYellow
NameSHKOLNIK Idan
Points-1
DescriptionYellow
NamePLOTNITSKY Vitaly
Points-1
DescriptionYellow
NameMUSA Wael
Points-1
Games frameeng ליגת כדורגל באולמות הראשונה
Game nameA.s.a Beintkhumi - A.s.a. Technion Haifa
Round 1
Cyrcle6
Date06/01/20
DescriptionPoints for
Name
Points30
Games frameeng ליגת כדורגל באולמות הראשונה
Game nameA.s.a. Technion Haifa - A.s.a. K University
Round 1
Cyrcle8
Date15/01/20
DescriptionPoints for
Name
Points30
DescriptionYellow
NameMUSA Wael
Points-1
Games frameeng ליגת כדורגל באולמות הראשונה
Game nameA.s.a. Technion Haifa - Maccabi Nahalat Yitzhak
Round 1
Cyrcle7
Date05/02/20
DescriptionPoints for
Name
Points30
Games frameeng ליגת כדורגל באולמות הראשונה
Game nameA.s.a. Technion Haifa - D.s.c. Dolphins Ashdod
Round 1
Cyrcle10
Date12/02/20
DescriptionPoints for
Name
Points30
Games frameeng ליגת כדורגל באולמות הראשונה
Game name Owls Tel-Aviv - A.s.a. Technion Haifa
Round 1
Cyrcle11
Date18/02/20
DescriptionPoints for
Name
Points30
Games frameeng ליגת כדורגל באולמות הראשונה
Game nameA.s.a Mikhlala Leminhal - A.s.a. Technion Haifa
Round 1
Cyrcle9
Date23/02/20
DescriptionPoints for
Name
Points30
DescriptionYellow
NameHARIF Adi
Points-1
Games frameeng ליגת כדורגל באולמות הראשונה
Game nameA.S.A Ben-Gurion - A.s.a. Technion Haifa
Round 1
Cyrcle4
Date26/02/20
DescriptionPoints for
Name
Points30
DescriptionYellow
NameDE PAULA Igor
Points-1
DescriptionYellow
NameMUSA Wael
Points-1
DescriptionYellow
NameSIURIDZE Georgy
Points-1
Games frameeng ליגת כדורגל באולמות הראשונה
Game nameF.c. Futsal Ashkelon - A.s.a. Technion Haifa
Round 2
Cyrcle12
Date03/03/20
DescriptionPoints for
Name
Points30
DescriptionYellow
NameMOZES Omri
Points-1
DescriptionYellow
NameMEIR Oriel
Points-1
Games frameeng ליגת כדורגל באולמות הראשונה
Game nameA.s.a. Technion Haifa - F.c. Futsal Ashkelon
Round 1
Cyrcle1
Date04/03/20
DescriptionPoints for
Name
Points30