שינו זוארץ נפגש בשווייץ עם נשיא אופ״א אלכסנדר צ׳פרין

1.2.2023 7:00 AM
שינו זוארץ נפגש בשווייץ עם נשיא אופ״א אלכסנדר צ׳פרין

זוארץ לאחר הפגישה: "פיתוח הכדורגל בקרב ילדים ובני נוער הוא נושא מרכזי נוסף בו עסקנו והנשיא יסייע בחיבור עוד יותר טוב בינינו לבין התאחדויות אירופיות מובילות"

יו״ר ההתאחדות לכדורגל, שינו זוארץ, נפגש אתמול (רביעי) בשווייץ עם נשיא אופ״א אלכסנדר צ׳פרין. בפגישה לקחו חלק גם האחראי על ההתאחדויות באופ״א זוראן לאקוביץ׳ וסמנכ״ל ההתאחדות אבי לוי.

זוארץ: ״נשיא אופ״א הוא אחד התומכים הגדולים בכדורגל הישראלי ואני שמח לחזור ולשתף אתו פעולה בשנים הקרובות. הנשיא הבטיח כי יגיע לישראל במהלך השנה הקרובה, ככל הנראה בספטמבר, והבהיר כי יסייע לי בקידום הכדורגל בכלל וכדורגל הנשים בפרט. בזמן הקרוב תגיע אלינו נאדין קסלר, האחראית על התחום באופ״א, לטובת בניית תוכנית אסטרטגית לענף שאני כל כך מאמין בפוטנציאל האדיר שלו.

פיתוח הכדורגל בקרב ילדים ובני נוער הוא נושא מרכזי נוסף בו עסקנו והנשיא יסייע בחיבור עוד יותר טוב בינינו לבין התאחדויות אירופיות מובילות בתחום ובבניית שיתופי פעולה מועילים ומקדמים. כמו כן, הדגשתי בפני נשיא אופ״א את הרצון הגדול שלנו כמדינה וכהתאחדות לארח את גמר הקונפרנס-ליג בשנה-שנתיים הקרובות והתשובה שלו נסכה בי ביטחון רב״.