הצגה מאוחרת: 0:3 גדול לישראל על לוקסמבורג

17.5.2022 11:00 AM
הצגה מאוחרת: 0:3 גדול לישראל על לוקסמבורג

יכולת התקפית מרשימה לקראת הסיום נתנה ניצחון גדול של 0-3 לישראל על לוקסמבורג. יוסופוב, שהחמיץ פנדל, תיקן בגדול עם צמד, כארם זועבי, חתם את התוצאה

 

למיניסייט בעברית של הטורניר: www.u17.co.il

כתב: בן הנל


אחרי חודשים ספורים של ציפייה, טורניר היורו לנערים עד גיל 17 יצא לדרך. המארחת, נבחרת ישראל, עם גדי ברומר על הקווים, פגשה את נבחרת לוקסמבורג, שנחשבת להפתעה גדולה על עצם השתתפותה, לאחר שהדיחה את אנגליה במשחק הקובע בשלב העילית.

לישראל לא היה צורך במשחקי מוקדמות, אך היא קיימה שלושה טורנירי ידידות, מתוכם זכתה בשניים. לוקסמבורג לא הגיעה להוות תפאורה, וישראל עבדה קשה כדי להכניע את סנסצית הטורניר על עצם העפלתה.

הנבחרת של גדי ברומר תנסה למנף את הניצחון במשחק מאתגר מול נבחרת איטליה ביום חמישי בשעה 20:00 בנס ציונה, בעוד לוקסמבורג תתמודד מול נבחרת גרמניה שניצחה אמש 2-3 את איטליה במשחק מרתק.

מהלך המשחק:

דקה 7: ניסיון בעיטה ראשון של ישראל, כאשר ינאי דיסטלפלד בעיטה היישר לידיו של קרדוסו.

דקה 25: מאור ישילירמק, קפטן הנבחרת, נפצע הוחלף על ידי אבי תורג'מן.

דקה 27: כארם זועבי ניסה את מזלו בנגיחה שהלכה למסגרת, ודיסולפלד בעוד בעיטה שפספסה את המסגרת.

עם פתיחת המחצית השנייה, נכנסו בישראל נועם בן הרוש וניב יהושוע, כאשר פינו את מקומם ינאי דיסטלפלד ולואי שעבאן.

דקה 51: לוקסמבורג ניסתה לעקוץ בהתקפה מהירה, אך אופק מליקה יצא ראשון לכדור וקלט.

דקה 54: אבי תורג'מן נפצע הוחלף בידי חברו להפועל ת"א, רואי לוי.

דקה 58: שביט אלגבי ניסה את מזלו בכדור חופשי, לאחר הכשלה במרחק 20 מטרים, אך הכדור הלך ישר לידיים של קרדוסו.

דקה 63: פריצה גדולה של כארם זועבי מצאה את יאן יוסופוב חופשי לגמרי, האחרון הוכשל בידי שוער לוקסמבורג וסחט כדור עונשין מ-11 מטרים.

דקה 65: אין שער! בעיטה לא מדוייקת של יאן יוסופוב בכדור עונשין מ-11 מטרים, הכדור אפילו לא הלך למסגרת! עדיין 0-0, ישראל שולטת, אך לא מראה זאת לכדי כיבוש שערים.

דקה 72: חילוף אחרון של הכחולים לבנים: יובל קרצו החליף את רואי יצחק.

דקה 78: חשבתם שיאן ישאיר את החמצת הפנדל בעוכריו? ממש לא! יוסופוב פיצה על החמצת הפנדל, כאשר קיבל כדור בנגיעה מכארם זועבי, והפעם קשרה ההתקפי של בית"ר ירושלים ראה רק רשת! 0-1 לישראל.

דקה 80: לוקסמבורג עושה חילוף משולש במטרה לחזור למשחק.

דקה 82: 0-2 לכחולים לבנים! העתק הדבק מדוייק של השער הראשון, שוב זהו יאן יוסופוב שכובש, שוב עם בעיטה מדוייקת לפינה, והפעם המבשל הוא יובל קרצו, שרק נכנס לפני כעשר דקות.

דקה 87: מסתבר שהחילוף של יובל קרצו שינה את תמונת המשחק. עוד התקפה נהדרת שעברה דרך קשרה של הפועל רעננה, והפעם הוא מצא את כארם זועבי, שבגיל 16 בדיוק כובש באליפות אירופה לשנתון מעליו, שנתון 2005! 0-3 לישראל.

.