שון גולדברג: "אנחנו מתרגשים ודרוכים להתחיל את המסע שלנו ביחד"

19.6.2024 11:30 AM
שון גולדברג: "אנחנו מתרגשים ודרוכים להתחיל את המסע שלנו ביחד"

שון גולדברג: "אנחנו מתרגשים ודרוכים להתחיל את המסע שלנו ביחד"

הנבחרת ביחד עם שאר הספורטאים האולימפיים ביקרה בבית הנשיא. גיא לוזון: "אנחנו לקראת אירוע הספורט הגדול בעולם וזה מרגש להיות חלק מכך"

הנבחרת האולימפית של ישראל (עד גיל 23) מתכוננת לקראת אולימפיאדת פריז 2024. אתמול ביקרו חברי הנבחרת במכון וינגייט באירוע של הוועד האולימפי והיום (רביעי) ביקרו הספורטאים האולימפיים בבית הנשיא.

הנבחרת תקיים בשבוע הבא אימונים בבית הנבחרות בשפיים ובתחילת חודש יולי תמריא למחנה אימונים של 10 ימים בפולין. הנבחרת תמריא לצרפת ב-19 ביולי ותקיים בשלב הבתים 3 משחקים מול מאלי (24.7), פרגוואי (27.7) ויפן (30.7).

בלם הנבחרת, שון גולדברג: "כיף וכבוד גדול להתארח כאן בבית הנשיא ולהיות חלק מהמשלחת האולימפית. אנחנו מתרגשים ודרוכים להתחיל את המסע שלנו ביחד. הנבחרת הצעירה עשתה הצלחה מדהימה וזה כבוד גדול עבורי להיות מוזמן להיות חלק ממנה. אני אעשה הכל כדי לעזור לנבחרת ולשמח קצת את העם שלנו.

יצא לנו כאן להכיר ולדבר עם עוד ספורטאים מענפים אחרים שהם תותחים כל אחד בתחומו. אחרי 48 שנים גם הכדורגל חוזר להיות חלק מהאולימפיאדה ואנחנו מאוד מתרגשים מכך".

מאמן הנבחרת, גיא לוזון: "אנחנו עוברים היום בבית הנשיא ואתמול במכון וינגייט אירועים מרגשים ומצמררים לקראת האולימפיאדה, בטח אחרי התקופה שאנחנו חווים במדינה בחודשים האחרונים וזה מחזק אצלנו עוד יותר את הרצון לעשות בצרפת תוצאות טובות על מנת לשמח את מדינת ישראל.

אנחנו לקראת אירוע הספורט הגדול בעולם וזה מרגש להיות חלק מכך, אבל אנחנו לא מגיעים רק כדי להשתתף אלא גם כדי להוציא תוצאות טובות. היה כבוד גדול היום לכל חברי המשלחת לפגוש את נשיא המדינה, הוא נתן לנו את ברכת הדרך ואנחנו נעשה הכל כדי לא לאכזב".