להלן הרכבי הקבוצות

7.1.2022 1:00 PM
להלן הרכבי הקבוצות

 

פיתוח טכנולוגי חדש של ההתאחדות לכדורגל מאפשר לכם.ן לגלות את הרכבי הקבוצות באתר ההתאחדות מיד עם הגשתם לצוות השיפוט

אנו שמחים לעדכן על פיתוח חדש של ההתאחדות לכדורגל שישרת את אנשי ונשות התקשורת המסקרים את ליגת העל והליגה הלאומית ואת האוהדים.

לאחר פיילוט שנמשך כחודש ומחצה ובשיתוף פעולה עם מנהלת הליגות והקבוצות, החל מהמחזור הנוכחי בשתי הליגות הראשונות יתאפשר לכם לגלות את הרכבי הקבוצות לכל אחד מהמשחקים מהרגע בו הוזנו על ידן למערכת שפותחה על ידי ההתאחדות לכדורגל ולכל המאוחר עד 75 דקות לפני שריקת הפתיחה. עם הכניסה לדף הליגות באתר ההתאחדות, תוכלו לבחור את המשחקים הרלוונטיים ולמצוא שם את ההרכבים. כמו כן, שופטי המשחק הונחו להזין את דוח השיפוט (צהובים, אדומים, מבקיעים, חילופים ועוד) עד שעה לכל היותר משריקת הסיום וגם הוא יעלה מידית באתר ההתאחדות לכדורגל. 

יוסי שרעבי, מנכ"ל ההתאחדות לכדורגל: "אנחנו רואים חשיבות גדולה בקדמה טכנולוגית והפיתוח החדש, פרי שיתוף פעולה של מחלקת המחשוב בהתאחדות לכדורגל, אגף התחרויות ואיגוד השופטים, נועד לשרת טוב יותר את מי שמסקרים ומסקרות את הענף ובהמשך, עם פיתוח אפליקציה מתאימה, גם את הקהל הרחב. לאחר פיילוט שקט שנועד להבטיח עד כמה שניתן תוצר איכותי ואמין, ובזכות שיתוף פעולה מלא ופורה של הקבוצות וצוותי השיפוט, אני שמח לבשר על החידוש ומזמין את כולם.ן לעשות בו שימוש מועיל. אני משוכנע כי בטווח זמן קצר מאוד הדבר יתאפשר גם בליגת העל לנוער ובליגת העל לנשים ובהמשך לכלל הליגות בכל הגילים, כולל קבלת התראות״.