Skip Navigation LinksHomeNational Teamsשחקן נבחרת מינוי בעלי תפקידים בנבחרות ישראל

מינוי בעלי תפקידים בנבחרות ישראל

28.7.2021 2:00 PM
מינוי בעלי תפקידים בנבחרות ישראל

 

אופיר חיים, מאמן נוער U19; איתי מרדכי, מאמן נערים U16; צחי טיאר, מאמן האקדמיה לנשים; גילי לנדאו, מאמן נבחרת הנשים ונערות U19; ארז בלפר, מאמן נבחרת נערות U17

בהתאם להמלצות ועדת האיתור, אישרה היום (רביעי) הנהלת ההתאחדות לכדורגל את מינוי בעלי התפקידים הבאים: אופיר חיים, מאמן נוער U19; איתי מרדכי, מאמן נערים U16; צחי טיאר, מאמן האקדמיה לנשים; גילי לנדאו, מאמן נבחרת הנשים ונערות U19; ארז בלפר, מאמן נבחרת נערות U17.

להלן סיכום ישיבת הנהלת ההתאחדות מיום 28 ביולי 2021

דו"ח היו"ר:
האקדמיה גדלה מ-25 ילדים ל-75 ילדים, 3 מרכזי המצוינות פועלים ויש כוונה בהתאם להמלצות של יילה חוס, המנהל הטכני של הנבחרות הצעירות, להמשיך להשקיע משאבים משמעותיים לטובת פיתוח הכדורגל והרחבת המחלקה הטכנית ובכלל זה מינוי עוזר ישראלי לחוס.

מבנה ארגוני:
רונן הרשקו מונה למשנה למנכ"ל, אבי לוי סמנכ"ל תשתיות ופיתוח מועדונים, אמיר נבון סמנכ"ל משפט ותחרויות, גיא ענבר יצטרף לאגף הרגולציה וקשרי ממשל.

אופ"א:
"אני והמנכ"ל היינו ביורו ונפגשנו עם רבים מחברי הארגון. רתמנו אותם לטובת תוכנית חומש של ההתאחדות בכל הקשור לפיתוח. נבנה תוכנית ונציג אותה בהקדם לאופ"א כדי ליהנות משיתוף פעולה איתה".

דו"ח מנכ"ל:
"המדינה שינתה את מבחני התמיכה. תמכה בנו בשני סעיפים עיקריים – הסכמי השיווק ומבחן התמיכה של איגודים ועמותות. במסגרת הרפורמה נוצרה רצועה של כדורגל וכדורסל בנפרד. המדינה עדיין מתעקשת לתת משמעות גדולה לפרמטר ההישגי ופחות למרכיב ההשתתפות. ניהלנו שיחות עם הגורמים הרלוונטיים, משרד הספורט, המועצה הלאומית לספורט והתוצאה היא טובה חלקית כי קרו מספר דברים: תהיה אפשרות לגייס כסף נוסף מהמדינה, חל שינוי במרכיב ההישגיות שעד כה כמעט לא קיבלנו לגביו דבר. נקבל גם על עצם ההשתתפות ובכך נמנעה פגיעה. צריך לבצע שינוי משמעותי בכדורגל הנשים כמנוע צמיחה. המרכיב האחרון הוא הפריפריאלי, משהו שהכדורגל מצטיין בו. וכמובן עניין התשתיות.
אצטדיון ר"ג: אני מקיים שיח שוטף עם ראש העירייה לגבי האצטדיון. מלווים אותי ברק קנה ודודי גיל, הגזבר ויו"ר ועדת כספים.
עובדים כל הזמן על אירוח אליפות אירופה עד גיל 17 ב-2022. זיו סולומון מוביל את הנושא.

- אושרה המלצת היו"ר להטיל על מורן מאירי ושטרן חלובה לגבש את הרכב הוועדה לקידום המלצות להנצחת אישים (גברים ונשים).

- ערוץ הספורט רכש את הזכויות לשידור משחקי ליגת העל לנוער, ליגת הנשים הראשונה, נבחרות צעירות, נבחרת הנשים, נבחרות נוער ונערות, ליגה א' ונבחרת הגיימינג. ההתקשרות היא לארבע עונות במסגרתן ישולמו להתאחדות סך של 900,000 ₪ לעונה. להתאחדות תהיה האופציה להאריך את תקופת ההתקשרות בשנה נוספת ובמידה ותוארך האופציה, עלות זכויות השידור שישולמו על ידי ערוץ הספורט לשנה החמישית יהא בסך מיליון שקלים. ההנהלה אישרה את ההסכם וקבעה כי תתבצע פנייה לערוץ הספורט בניסיון לבחון שוב את תקופת ההתקשרות.


- אושר מינוי בעלי התפקידים הבאים בהתאם להמלצות ועדת האיתור: אופיר חיים, מאמן נוער U19; איתי מרדכי, מאמן נערים U16; צחי טיאר, מאמן האקדמיה לנשים; גילי לנדאו, מאמן נבחרת הנשים בחודשים הקרובים ונערות U19; ארז בלפר, מאמן נבחרת נערות U17.
- אושרה ההתקשרות עם חברת ש. שלמה רכב בע"מ לאספקת כלי רכב בשיטת ליסינג להתאחדות.
- הנהלת ההתאחדות אישרה את דחיית ההמלצות לגבי הסכם ההתקשרות עם מנהלת הליגות והמו"מ מולה עד לתאריך 30 בספטמבר.
- הנהלת ההתאחדות אישרה את תיקוני התקנון והוראות השעה כפי שהוצגו על ידי עו"ד אמיר נבון וכן את המלצות ועדת הנוער, ועדת כדורגל אולמות ו-ועדת ליגות א'-ג'. כמו כן אישרה ההנהלה כי ועדת ליגה וגביע בליגות השונות תקבע את שיטות המשחקים בעונה הקרובה וכן את ההתאמות למקרים שיצריכו דחייה/ביטול משחקים.
- האסיפה הכללית השנתית מיועדת להתקיים ב-12 בספטמבר.
- אושרה בקשת מכבי נתניה לצרף את דרור חסון כנציג המועדון בוועדת הנוער. זאב זלצר נשאר כחבר בוועדה על אף סיום עבודתו במכבי נתניה. טרם ההצבעה והדיון, עדכן יו"ר ההתאחדות כי מדובר באחיו. היו"ר לא לקח חלק בהצבעה ועזב את האולם.
- יריב טפר, מנכ"ל איגוד השופטים, עדכן כי ביה"ד לעבודה בבאר שבע דחה תביעה של ארבעה שופטים בעניין זכויות עובדים ויחסי עובד-מעביד, בזכות ייצוג משפטי מרשים של עו"ד עמית פינס ואבישי איפרגן. 
- חבר ההנהלה מני יאסו סקר את צמד משחקי הידידות ההיסטוריים בארץ בין נבחרות הנערים של ישראל ואתיופיה והודה לכל מי שלקח חלק בקיומם, כמו גם בחתימה על מזכר הבנות בין ההתאחדויות.