8.10.2019 07:30
נבחרת ישראל נחתה בווינה

כל הליגיונרים חברו לנבחרת עם הגעתה למלון. גלזר: "באים לנצח את שני המשחקים. נתרכז קודם באוסטריה". חזיזה: "הנבחרת הכי חשובה ואני מחזיק אצבעות שנצליח"

 

נבחרת ישראל נחתה אמש (שני) בוינה לקראת המשחק מול נבחרת אוסטריה במסגרת מוקדמות יורו 2020, שייערך ביום חמישי ב-21:45 (שעון ישראל).

הנבחרת הגיעה לאוסטריה 3 ימים לפני המשחק, זאת בשל יום הכיפורים. הנבחרת יצאה מישראל ללא 12 מהליגיונרים שלה, פרט לדיא סבע וערן זהבי ששהו בישראל עוד קודם לכן והצטרפו ליתר השחקנים.

הבוקר תקיים הנבחרת אימון בסגל מלא באצטדיון של קבוצת אדמירה ווקר בשעות הבוקר.

עוד בטרם המריאה הנבחרת, דולב חזיזה, המוזמן הטרי ממכבי חיפה, אמר: "מתרגש מאוד על זימון הבכורה, שמח מאוד שרואים את העבודה הקשה ואת מה שאני עושה השנה. מקווה להוכיח את עצמי גם פה. תמיד אני שואף לשחק, לא משנה איפה אהיה ומתי. מקווה שבזמן
 הקצר שיש לי אני אוכיח למאמן על הדשא שמגיע לי לשחק. הכי חשוב זה הנבחרת ואני מחזיק אצבעות שנצליח".

קשר מכבי ת"א, דן גלזר: "אנחנו באים לנצח את שני המשחקים. מתרכזים קודם כל באוסטריה, ללטביה נתייחס אחר כך. יהיה משחק מאוד קשה, אוסטריה נבחרת מצוינת שאנחנו מכבדים מאוד. נסתכל לה בלבן של העיניים ונבוא לנצח שם. זה האימון הראשון שלנו ביחד.
אנדי בדיוק הסביר לנו איך אנחנו עושים את זה, יש פה באמת אווירה שאפשר לעשות את זה. אמנם מכבדים את נבחרת אוסטריה, אבל רוצים לנצח את המשחק".