22.1.2023 08:00
יו"ר ההתאחדות הגיע למשחק הבכורה באצטדיון השלום בא.א. פאחם

זוארץ: "אצטדיון כדורגל הוא בית. הוא תרבות, הוא עדות לתקווה, לאמונה, לעוצמה, להתחדשות. הוא מקום שמזמין אליו את כל מי שאוהבים את המשחק, את כל מי שמבקשים להיות שותפים לדרך"

יו״ר ההתאחדות לכדורגל, שינו זוארץ, הגיע למשחק הבכורה באצטדיון השלום באום אל פאחם בין הפועל אום אל פאחם ובני יהודה ובירך את העיר, הקבוצה והאוהדים:

״מסע שנמשך שנים לא מעטות מגיע היום לנקודת ציון מרשימה. הוא לא מגיע לסיומו, כי ברור לי שאצטדיון השלום הנפלא שכולנו באנו בשעריו צריך להיות חלק מרכזי ומשמעותי בהגעה של הקבוצה אל היעד אותו סימנה – העפלה לליגת העל.

אצטדיון כדורגל הוא בית. הוא תרבות, הוא עדות לתקווה, לאמונה, לעוצמה, להתחדשות. הוא מקום שמזמין אליו את כל מי שאוהבים את המשחק, את כל מי שמבקשים להיות שותפים לדרך.

אני יודע עד כמה חיכיתם לרגע הזה ואילו מאמצים הושקעו כדי שנוכל להיות כאן יחד, ואני בטוח שכל מי שיבוא בשערי אצטדיון השלום, מקומיים ואורחים, יהודים, ערבים, אזרחי ואזרחיות מדינת ישראל, ייהנה מהכנסת האורחים המכובדת ביותר. באצטדיון ובעיר אום אל פאחם.

אני אדם מאמין. בעוצמות של החברה הישראלית, בכוח שמביאה אתה האחדות, בכבוד הדדי בין בני אדם, בשלום, בתרומה האדירה של הכדורגל לילד הצעיר ולאדם המבוגר, לגאווה המקומית ולגאווה הלאומית.

אני מאחל לכולנו שבזה השער לא יבוא צער, בזאת המחלקה לא תבוא מחלוקת, בזה המקום תהיה ברכה ושלום. שהחיינו וקיימנו והגיענו לזמן הזה".