9.10.2021 21:00
נבחרת ישראל הפסידה 3-2 בסקוטלנד

זהבי עם בעיטה חופשית מדהימה (5) קבע יתרון כחול לבן בגלאזגו. מקגין השווה זמנית ודאבור כבש את השני לישראל. דייקס השווה שנית במחצית השנייה וסקוט מקטומיניי כבש בתוספת הזמן

נבחרת ישראל הפסידה הערב (שבת) 3-2 לנבחרת סקוטלנד בהמאפדן פארק, במסגרת מוק' מונדיאל 2022.

מהלך המשחק: דקה 5, מונס דאבור מסר בנגיעה לערן זהבי שהוכשל 19 מטרים מהשער. זהבי בעט לחיבורים וקבע 0-1 מדהים בהאמפדן פארק לישראל. זהבי משווה את שיא הכיבושים בנבחרת ישראל עם 32 שערים ביחד עם מרדכי שפיגלר.

דקה 15: סקוטלנד ניסתה לחזור למשחק, לנדון דייקס נכנס לרחבה, עבר את ניר ביטון באחד על אחד ובעט, מרציאנו הדף לקרן.

לאחר חצי שעה הסקוטים משווים: רוברטסון חתך את הגנת הנבחרת והעביר למגין ששלח כדור נהדר בשמאל מעבר לידיו של מרציאנו. 1-1.

לא עברו 2 דק' והיתרון חוזר לישראל: מונס דאבור כבש לאחר שהגיע ראשון לריבאונד מהשוער גורדון לאחר נגיעה של פרץ. 1-2 לישראל!

דקה 45: עבירה של ביברס נאתכו בקצה הרחבה על גילמור והשופט שורק לכדור עונשין מ-11 מטרים. דייקס בעט חזק למרכז ומרציאנו הדף עם הרגל. 1-2 לישראל במחצית.

55': שער של דייקס נפסל בגלל משחק מסוכן, אחרי ששלח את הרגל גבוה ופגע בראשו של ארד. לאחר קריאה של שופטי המסך - השופט אישר את השער. 2-2 מרתק.

בדקה ה-93 כדור קרן לסקוטים, הכדור הגיע לסקוט מקטומיניי שכבש מקרוב וקבע 2-3 לסקוטלנד בסיום.

הרכבים:
סקוטלנד: קרייג גורדון; נייתן פטרסון, סקוט מקטומיניי, ג'ק הנדרי, קירן טירני, אנדי רוברטסון; בילי גילמור, קאלום מגרגור, ג'ון מגין; צ'ה אדאמס, לינדון דייקס.

ישראל: אופיר מרציאנו; אלי דסה, איאד אבו-עביד, ניר ביטון, עופרי ארד (גדי קינדה, 74), סאן מנחם (אופיר דודזאדה, 87); ביברס נאתכו (דן גלזר, 66), דור פרץ, מנור סולומון; ערן זהבי, מונס דאבור (שון וייסמן, 66).