11.6.2019 10:00
זוארץ: "המטרה - לשמור על המקום השני"

יו"ר ההתאחדות: "ההפסד היה כואב, אבל חשוב לזכור שהוא מגיע לאחר שלושה משחקים מוצלחים,. ערן זהבי: "ב"ש זה אצטדיון ביתי. נצטרך לעשות את העבודה מול צפון מקדוניה בספטמבר"

נבחרת ישראל הפסידה ביום שני בערב 4-0 לנבחרת פולין באצטדיון בוורשה.

השחקנים והיו"ר הגיבו לאחר המשחק:

שינו זוארץ: ההפסד לפולין אמש היה כואב, אבל חשוב לזכור שהוא מגיע לאחר שלושה משחקים מוצלחים מאוד שלנו. יש לנו צוות מקצועי מצוין, שחקנים מחויבים ומפוכחים ואני משוכנע שהמאבק על הכרטיס ליורו 2020 יימשך עד לרגע האחרון.  בספטמבר אנחנו חוזרים לטוטו טרנר, ועם תמיכת הקהל נוכל לחזור למסלול ההצלחות. ההעפלה ליורו 2020 הייתה ונשארה החלום הגדול ולאורך הדרך יהיו רגעים של ניצחונות והישגים גדולים, כמו גם אכזבות מרות. נבחרת
ישראל ראויה לאמון ולאהבה שמרעיפים עליה האוהדים והאוהדות ותעשה הכל כדי לשמח את המדינה כולה. האמנתי ואני מאמין שזה בידינו. ניפגש בטוטו טרנר מול צפון מקדוניה, כאשר המטרה היא לשמור עד לסיום הקמפיין על המקום השני הנוכחי שיבטיח לכולנו הישג עצום״.

ערן זהבי: "היה לי מצב טוב, קצת החלקתי, יכול להיות שהייתי צריך לבעוט בנגיעה, אבל לפעמים גם זה קורה. במצב השני הייתי בתור הרחבה, אתם יודעים איך זה חלוץ בתוך הרחבה אחרי דריבל, הבלם נגע בכדור בטעות, הוא בעצמו אמר לי 'נגעתי בטעות, איזה מזל היה לי'. היו לנו עוד חצאי מצבים של פס ודריבל אחרון יותר טוב, אבל בסך הכל זה לא משחק של 4:0, זה משקר. חבל לי שזאת התמונה כרגע של 4:0, אבל זאת לא הייתה התמונה של המשחק. יש לנו עכשיו משחק בית בבאר שבע, זה אצטדיון מאוד ביתי בשבילנו, נצטרך לעשות את הניצחון שם, מקווה שיהיה בסדר".

ניר ביטון: "אני לא חושב שבתור הגנה היה לנו משחק לא טוב, אני חושב שהיו כמה טעויות שברמות האלה אתה משלם עליהן ביוקר כשאתה משחק מול לבנדובסקי, פיונטק, מיליק ואלוהים יעזור מי עוד שם. במחצית הראשונה שיחקנו באמת טוב. אבל ברמות האלה אתה לא יכול לעשות טעויות כי אתה תשלם במזומן באותו רגע, ושילמנו. בכדורגל יש טעויות, אם לא היו טעיות אז לא היו גולים. הגול השני קצת הוריד לנו את האוויר, ואז בא הגול השלישי ישר אחרי. צריך
ללמוד לזה להבא".