****
27.4.2021 08:00
נבחרת ה-E-football  של ישראל העפילה בפעם השנייה ברציפות לטורניר היורו!

סיימה במקום הראשון בבית 5 של מוקדמות היורו לאחר ניצחונות על אירלנד, בלגיה, ליטא ואיי פארו

 


הנבחרת שהוקמה על ידי ההתאחדות לכדורגל בשנה שעברה והגיעה עד לשלב רבע גמר היורו, גברה הערב על אירלנד (4-11), בלגיה (3-4) ליטא (0-6) ואיי פארו (1-7) וסיימה במקום הראשון בבית 5 של מוקדמות היורו.

ארז גבאי, מאמן הנבחרת: "אני מאוד גאה בשחקנים, זאת תוצאה של עבודה קשה לאורך זמן ואנחנו שמחים לראות את התמיכה מהקהל. אנחנו לא נחים על זרי הדפנה ומתחילים להתאמן לקראת גמר היורו ומקווים להשיג גם שם תוצאות טובות״.

מיכאל אסטמן, שחקן הנבחרת: "אני שמח ששחזרנו את ההישג משנה שעברה, כמובן בזכות אשתי האהובה שנתנה לי עוד שנה של סוני בחיים. אני מאמין שנגיע להישגים גם בטורניר הגמר״.

אוראל דניאל, שחקן הנבחרת: "אני כל כך שמח שעלינו לטורניר הגמר, בטח אחרי שבשנה שעברה טורניר הגמר שוחק באונליין והשנה נזכה לנסוע ללונדון ולייצג את נבחרת ישראל על הבמה הכי גדולה!".

שי בוזנח: "אני מאושר מאוד להיות שייך לאחת מ-16 הנבחרות הטובות ביותר באירופה. המטרה הראשונה שלנו היתה לעלות ליורו ועכשיו אנחנו מציבים לעצמנו מטרה חדשה, לנסות לסיים כמה שיותר גבוה בטורניר היורו ולייצג את המדינה בכבוד. אני מודה מאוד לכל מי שלקח חלק בפרויקט הזה, זאת חוויה שאקח איתי לכל החיים״.