13.10.2020 22:00
נבחרת ישראל קיימה את האימון המסכם בסלובקיה

וילי רוטנשטיינר לקראת סלובקיה: "שיחקנו 4 משחקים ולא הפסדנו בשלושה מהם". נאתכו: "מההתחלה ידענו שזה יהיה מאוד קשה לעלות מדרג ב"

נבחרת ישראל קיימה הערב (שלישי) את האימון המסכם באצטדיון אנטון מליטינסקי בטרנבה, לקראת המשחק מחר במסגרת המחזור הרביעי בליגת האומות מול סלובקיה.

מנור סולומון קיים אימון חלקי, זאת על מנת להוריד עומסים. כזכור, מאור קנדיל ועידן נחמיאס זומנו לסגל במקומם של חאתם אלחמיד וסאן מנחם.

מאמן הנבחרת, וילי רוטנשטיינר: "המשחק הזה מאוד חשוב כי אנחנו רוצים לעלות מעל דרג ג’, המשחקים האלה מול נבחרות טובות חשובים לכדורגל שלנו ואם ננצח את המשחק זה יהיה צעד גדול קדימה לכדורגל הישראלי".

"באנו עם מוטיבציה גדולה כדי לנצח את סקוטלנד, סבלנו מחוסר מזל בפנדלים מול נבחרת שמדורגת בין 50 הנבחרות הטובות בעולם. לא הפסדנו במשחקים נגד סקוטלנד וסלובקיה. שיחקנו 4 משחקים ולא הפסדנו שלושה משחקים. לדעתי זה לא רע עבור הכדורגל הישראלי. אנחנו רוצים לנצח בכל משחק כמובן".

קפטן הנבחרת, ביברס נאתכו: "מההתחלה ידענו שזה יהיה מאוד קשה לעלות מדרג ב’. יש לנו בדרג הזה נבחרות מאוד חזקות, בטח בשיטה של המונדיאל שזה מאוד קשה. המטרה הראשונה הייתה לנסות להישאר בדרג ב’, כרגע זו המטרה שלנו עדיין".

"אני מנסה לשמש דוגמה אישית. מנסה להדריך ולדבר איתם המון. אני מנסה לעזור להם בכל דבר. אם אני רואה שמשהו לא הולך כמו שצריך, אני ועוד שחקנים ותיקים מנסים תמיד לעזור. זו הדרך תמיד בקבוצה ובטח בנבחרת לאומית".

"ברגע שנהיה טובים גם מבחינה הגנתית וגם מבחינה התקפית הסיכויים שלנו יהיו גבוהים יותר. למעט המשחק מול סקוטלנד ברוב המשחקים הבקענו שערים. נכון שבקמפיין הקודם ספגנו יותר מהממוצע, אבל בקמפיין הזה מאז שווילי מונה במשחקים האחרונים לא ספגנו באופן חריג. יש לאן להשתפר, ויש הרבה להשתפר. כל משחק נבחרת הוא תחת לחץ ורצון לנצח. נכון שכמה משחקים ברציפות לא ניצחנו ואנחנו רוצים לנצח. כל משחק הוא לגופו, באים במוטיבציה".