10.9.2019 20:00
הנבחרת הצעירה ניצחה 1-2 בקזחסטן

ניצחון במשחק הפתיחה של מוק' יורו 2021 לנבחרת עד גיל 21. אילון אלמוג ותומר יוספי כבשו לזכות ישראל. ניר לוין: "השגנו שלוש נקודות חשובות במשחק חוץ קשה"

הנבחרת הצעירה של ישראל (עד גייל 21) פתחה היום (שלישי) את דרכה בקמפיין מוקדמות יורו 2021 בצורה מצוינת עם 3 נקודות חשובות וניצחון 1:2 על קזחסטן במפגש שנערך באצטדיון באסטנה.

כזכור, נבחרת ישראל שובצה לבית עם: ספרד, איי פארו, מונטנגרו, קזחסטן וצפון מקדוניה.

מהלך המשחק:  כבר בדקה השנייה השיגו חניכיו של ניר לוין יתרון מבישול של אור דסה לאילון אלמוג, 0-1 לישראל.

בדקה ה-22 המקומיים חזרו: אקמאל בחטיארוב בישל לוויאצ’סלאב שבירב שמצא את הרשת של אסף צור, 1-1 באסטנה.

בדקה ה-29 קזחסטן החמיצה פנדל: יהב גורפינקל הכשיל את רמזאן אוראזוב ברחבה, השופט הצביע על הנקודה הלבנה ואסף צור השאיר את הנבחרת במשחק כשעצר בעיטה של בחטיארוב מקו העונשין.

בדקה ה-83 כדור קרן של מוחמד אבו פאני מצא את תומר יוספי שכבש את שער הניצחון, 1-2 לישראל בסיום המשחק. ב-15 באוקטובר תארח ישראל את נבחרת איי פארו.

ישראל: אסף צור, עמית כהן, עופרי ארד, ירין פרץ (גיל כהן, 35), יהב גורפינקל, עילאי אלמקייס, תומר יוספי (יואב תומר, 90+1), עומר לקאו (עדן קארצב, 63), אור דסה (מוחמד אבו פאני, 62), אילון אלמוג (סמואל בראון, 90+1) ותאי בריבו

ניר לוין, אמר בסיום המשחק: "השגנו שלוש נקודות חשובות במשחק חוץ קשה בפתיחת הקמפיין ואני מאוד גאה בשחקנים שאחרי התגברות על קשיים, עם פציעה של שחקן, חילוף ופנדל שנשרק נגדנו הצלחנו לנצח בזכות מחצית שנייה טובה, שבה הצלחנו לייצר הזדמנויות ובסופו של דבר ידענו לכבוש את השער. אני גאה בבחורים ובכל אחד שנתן הכל על המגרש, אנחנו שמחים עם הניצחונות ועכשיו אנחנו עם הפנים הלאה למשחקים הבאים בקמפיין".