9.10.2019 23:55
נבחרת ישראל קיימה את האימון המסכם באוסטריה

אנדי הרצוג אמר במסע"ת: "אוסטריה הנבחרת הכי יצירתית בבית. זה יהיה רגע מיוחד עבורי מחר". נאתכו: "יהיה משחק שונה מהניצחון שלנו בארץ. מקווה שנוכל לעשות את זה"

נבחרת ישראל קיימה הערב (רביעי) את האימון המסכם באצטדיון ארנסט האפל בוינה, לקראת המשחק מחר (21:45) מול נבחרת אוסטריה.

השחקנים שצמו ביום כיפור אכלו ארוחת קלה בסיום הצום וישר יצאו לאצטדיון. עוד לפני האימון, קיימו מאמן הנבחרת והקפטן, מסיבת עיתונאים באצטדיון.

אנדי הרצוג: "אני מצפה לכושר טוב יותר מהשחקנים שלי וכמובן לקחת שלוש נקודות. זה יהיה משחק קשה, כי אוסטריה היא הטובה ביותר בבית שלנו לדעתי. אמנם פולין במקום הראשון בבית, אבל אוסטריה יותר יצירתית מכל נבחרת אחרת ולכן נצטרך משחק טוב יותר. מצפה לנו יום גדול".

"כמובן שאחגוג אם נבחרת ישראל תכבוש שער, זה יהיה רגע מיוחד עבורי להיות באצטדיון כמאמן נבחרת ישראל. אני מקווה שהשחקנים שלי יעשו תוצאה טובה. אני חושב ההפסד של אוסטריה לישראל היה קריאת השכמה לאוסטרים. הבקעתי הרבה שערים כאן באצטדיון
הלאומי אבל עכשיו אני המאמן של נבחרת ישראל וזו הסיטואציה".

קפטן הנבחרת, ביברס נאתכו: ""זה משחק שונה מה-2:4. האוסטרים באים בתקופה מאוד טובה ונצטרך להתכונן אליהם כמו שצריך ולדעת לנצל את החוזקות שלנו, בזמן שאנחנו נרצה ואני מקווה שנוכל לעשות זאת".

"ההפסד האחרון הוא חלק מהכדורגל, צריך ללמוד מהטעויות. זה היה משחק עם הרבה אמוציות, במיוחד בדקות האחרונות, אבל ננסה לקחת את הדברים החיוביים מהמשחק הזה. אם נעשה זאת שוב? אז כנראה שלא מגיע לנו לנצח. מאוד רוצים להעפיל ליורו. אנחנו מגיעים ליישורת האחרונה של הקמפיין, באים מוכנים למשחק הזה ומאמינים שאפשר להוציא תוצאה טובה ולהמשיך קדימה".