7.11.2019 13:00
"ההפסד מול פולין עדיין כואב לנו. רוצים להראות שאנחנו יכולים לנצח אותם"

המאמן דיבר לקראת פולין וצפון מקדוניה: " נגד לטביה היינו מצוינים, אבל בלי חוסר כבוד, זה היה מול לטביה. עכשיו אנחנו צריכים לעשות את זה מול נבחרת חזקה כמו פולין, אם זה יקרה זה ישמח אותי מאוד"

 

נבחרת ישראל תסיים במהלך השבועיים הקרובים את קמפיין מוקדמות יורו 2020 עם משחקים מול פולין (16.11) וצפון מקדוניה (19.11). המאמן אנדי הרצוג דיבר במסיבת עיתונאים לקראת המשחקים.

"הפגישה שלי עם הוועדה המקצועית הייתה טובה, שוחחנו על המוקדמות, מה היה טוב ומה לא. הסיטואציה עדיין באותו המצב, ברמה המקצועית אני רוצה להישאר כי ווילי רוטנשטיינר עושה לדעתי עבודה טובה עם שחקנים צעירים וטובים".

"ההתאחדות יכולה לחדש את החוזה שלי ואמרנו שאנחנו מעדיפים להתרכז בשני המשחקים הקרובים ואז לקבל את ההחלטה, אני רוצה להתמקד במשחקים האלה ולא לחשוב כבר על הקמפיין הבא. כולנו עשינו טעויות ורוצים ללמוד מהן. אולי בעוד 10 שנים תהיה לי
עבודה באוסטריה, אבל לא כרגע. אם אני אגיד לא ואחליט לא להישאר כאן, זה לא יהיה מסיבות מקצועיות, אלא מסיבות משפחתיות"

"יש לפנינו שני משחקים קשים ואני רוצה שנמשיך ונתקדם. נגד לטביה היינו מצוינים, אבל בלי חוסר כבוד, זה היה מול לטביה. עכשיו אנחנו צריכים לעשות את זה מול נבחרת חזקה כמו פולין, אם זה יקרה זה ישמח אותי. יכול להיות שלבנדובסקי לא ישחק, אבל יש להם עוד
שחקנים מצוינים כמו מיליק ופיונטק. יש להם המון איכות ואני לא רוצה לראות אותנו מבצעים טעויות קלות כבעבר".