11.2.2020 08:00
מפגש מנהלים מקצועיים של מחלקות הנוער משתי הליגות הבכירות

המפגש התקיים אתמול במלון שפיים. במהלך המפגש הציג רוטנשטיינר לנוכחים את שיתופי הפעולה העתידיים עם המועדונים. מאמני הנבחרות הצעירות הציגו את התכנית השנתית והתקיימה הרצאה בנושא מעורבות הורים בחיי הכדורגלנים

אתמול (שני) התקיים מפגש מנהלים מקצועיים של מחלקות הנוער משתי הליגות הבכירות. אל המפגש הגיעו כ- 30 מנהלים מקצועיים, כולל נציגים מכל הקבוצות.

המפגש התחיל בהרצאה של ווילי רוטנשטיינר, המנהל הטכני של ההתאחדות לכדורגל, על כל שיתופי הפעולה המתוכננים בעתיד עם המועדונים במסגרת אימוני הנבחרות, פרויקט 22, אגף ההדרכה ועוד. רוטנשטיינר הציג את המשימות שעל המועדונים יהיה לבצע ואת היתרונות בשיתוף הפעולה עבור הקבוצות עצמן.

לאחר מכן, מאמני הנבחרות הצעירות הציגו את התכנית השנתית שלהם לכל המנהלים המקצועיים שנכחו, ענו על שאלות מהנוכחים והתקיימו דיונים קצרים בכל מיני סוגיות שעלו.

בחלק השני של המפגש התקיימה הרצאה של הגב' צופית תדמור בשיתוף פעולה עם ניר לוין בנושא של מעורבות הורים בחיי הספורט בכלל ובכדורגל בפרט. כל הנוכחים התבקשו וקיימו דיונים בקבוצות קטנות, במסגרתן העלו סוגיות קיימות ושיתפו אחד את השני בידע ובניסיון מהמועדונים ברחבי הארץ.

ניר לוין: "בחלק הראשון של המפגש הציגו מאמני הנבחרות את לוח הפעילות, המנהלים שותפו במה שנעשה בנבחרות ובפרויקט 22. ד"ר איציק בן מלך הסביר על המבדקים בוינגייט - מקצועיים ורפואיים - כדי לייצר שיתוף פעולה בין הנבחרות והמועדונים ספציפית לפרויקט 22. בחלק השני, קיימנו צופית ואני דיון והרצאה על מעורבות הורים. הצפת הבעיות הקיימות ודרכים לשיפור והכוונה של ההורים במחלקות הנוער. היה מפגש פורה ופעיל, ההשתתפות הייתה נרחבת וניכרה היענות של כמעט כל המנהלים המקצועיים משתי הליגות הבכירות".

ב-17.2 יתקיים מפגש מקצועי בוינגייט עם מאמני נוער ונערים א', בו יועבר תוכן מקצועי על ידי ווילי רוטנשטיינר, גדי ברומר ואנשי צוות נוספים מנבחרות ישראל הצעירות, ולאחר מכן יתקיים אימון פתוח לדוגמה של נבחרת נוער

לצפייה בהזמנה למפגש בוינגייט, לחצו כאן