מבקרים במועדונים

מחלקת הגראסרוטס, בשיתוף אגפים נוספים בהתאחדות לכדורגל, ביקרו בשבוע האחרון בשני מועדוני נוער. המטרה היא להרצות בפני מאמנים ולהעביר אימון לדוגמה לגילאים הצעירים

ההתאחדות לכדורגל החלה במיזם חדש כחלק מהשירותים למועדונים והגדלת היקף הפעילות. מחלקת הגראסרוטס, בשיתוף אגפים נוספים בהתאחדות לכדורגל, שמה לעצמה למטרה להגיע למועדונים ולעבוד בשיתוף פעולה בכל הקשור לאימון צעירים.

בעת הביקורים, יגיעו מאמני הנבחרות השונות וירצו בפני מאמני מחלקות הנוער ויעבירו אימון לדוגמה שמיועד לגילאים הצעירים.

הפעילות הראשונה נערכה כבר ביום חמישי האחרון, כאשר עופר פביאן מאמן נבחרת הנערים עד גיל 16 ושרון זאבי מנהלת הגראסרוטס של ההתאחדות לכדורגל, הרצו בפני מאמני ומאמנות מחלקת הנוער של בית"ר מעלה אדומים.

בתום ההרצאה בה הוצגה "הדרך הישראלית" ושינוי פילוסופית המשחק של גילאי 12 ומטה, יצאו המאמנים לצפות באימון לדוגמה של ילדים וילדות מהמועדון בהדרכת עופר פביאן.

בנוסף, השבוע התקיים ביקור גם בבית"ר נורדיה, בהשתתפות עוזר מאמן הנבחרת הבוגרת, אלון חזן, שרון זאבי ומנהל אגף הנוער, זיו סולומון.

שרון זאבי: "ההתאחדות לכדורגל שמה לעצמה למטרה להגיע אל המועדונים ולעבוד בשיתוף פעולה עם המאמנים והמאמנות על הדגשים באימון צעירים, זאת כחלק מהטמעת הדרך הישראלית שיצר והמנהל הטכני וילי רוטנשטיינר. אנחנו מאמינים כי דרך פעילות זו ואחרות נוכל להשפיע ולהגדיל את מאגר השחקנים והשחקניות ולקיים חוויה חיובית ומהנה לכולם".

אלון חזן: "מדובר במיזם מבורך ואני שמח לקחת בו חלק. שיתוף הפעולה של ההתאחדות לכדורגל עם מועדונים במחלקות הנוער לצורך שיתוף ידע – הינו הכרחי וחשוב. האינטרס שלנו ושלהם הוא משותף – חינוך ואימון ברמה גבוהה על מנת להגדיל את כמות השחקנים ולעזור למאמנים בכל מה שנוכל".