אגף רפואי

 

האגף הרפואי בהתאחדות לכדורגל אחראי על מגוון הנושאיים הרפואיים ועומדת בקשר רציף עם המחלקה הרפואית באופ"א ומחלקות דומות בארגוני ספורט עולמיים מובילים. כמו כן, מקיים האגף פעילות ענפה במטרה לספק שירותים ותכנים מקצועיים עדכניים וחדשניים בתחום הכדורגל.

פעילויות האגף הרפואי:

ועדה רפואית:
במסגרת פעילות הוועדה מתפרסמים נהלים והמלצות רפואיות למצבים שונים. הוועדה הרפואית בהתאחדות לכדורגל יחד עם מומחים בתחום בנתה נהלים והנחיות להתנהלות במקרים של עומס חום.
למידע נוסף בנושא עומס חום - לחצו כאן

השתלמויות מקצועיות:
האגף הרפואי מקיים מדי שנה השתלמות בנושא עזרה ראשונה והחייאה לקבוצות המסונפות להתאחדות על מנת להבטיח ריענון ובקיאות החשובים להצלת חיים. בנוסף, מקיים האגף השתלמויות מקצועיות רלוונטיות לתחום רפואת ספורט, כגון טיפולים מתקדמים וחדשניים, זאת במטרה להעניק לצוותים הרפואיים ידע ברמה הגבוהה ביותר.

נבחרות ישראל:
הצוותים הרפואיים של האגף מלווים את נבחרות ישראל השונות בפעילותיהן. האגף אחראי על מתן מעטפת רפואית מקצועית ושירותית לכלל הצוותים של הנבחרות. 

חומרים אסורים ותוספי תזונה:
האגף הרפואי הוא הגוף האחראי על ביצוע בדיקות חומרים אסורים בכלל הקבוצות המסונפות להתאחדות. המחלקה פועלת בנושא זה בשני מישורים: במישור האכיפתי - ביצוע בדיקות פתע במשחקים ובאימונים; במישור ההדרכה וההסברה – הנחיות כיצד יש לפעול כדי להימנע מנטילת חומרים אסורים והדגשת חשיבות הנושא.

מכתב לקבוצות חומרים אסורים - לחצו כאן

קמפיין ללימוד נגיחות בגיל צעיר - לחצו כאן

טופס להגשת TUEלחץ כאן

PROHIBITED LIST - 2021 - לחצו כאן

SUMMARY OF MAJOR MODIFICATIONS AND EXPLANATORY NOTES - לחצו כאן

בדיקות טרום עונה:
האגף הרפואי בהתאחדות לכדורגל בשת"פ עם משרד הבריאות מפקחת ומעדכנת את המכונים המורשים לביצוע בדיקות טרום עונה בענף הכדורגל.
לרשימת דו"ח תחנות פריסה רפואית - לחצו כאן

מידע ועדכונים – נגיף הקורונה

לכל המידע – לחץ כאן

רכיב פרסומי