Skip Navigation Linksעמוד הביתמועדונים מועדון ספורט הפועל לוד

נוער 2018/2019מועדון ספורט הפועל לוד

בחירת עונת משחקים
  • קבוצת גיל: נוער
  • ליגה: נוער מחוזית שפלה
  • גוף מנהל: 580156511 - ותיקי לוד ע"ר
  • פקס: 0732170180
  • מען: דקר 2 לוד ת.ד.2222 מיקוד 71386
  • דוא"ל: [email protected]

תארים

לוח אירועים

לכל האירועים
29אוגוסט
2019
19:00
ישראל - איטליה (נשים)
אצטדיון ר"ג
מוק' יורו לנשים
3ספטמבר
2019
19:00
ישראל - דנמרק (נשים)
אצטדיון ר"ג
מוק' יורו לנשים
5ספטמבר
2019
21:45
ישראל - צפון מקדוניה
אצטדיון טרנר
מוק' יורו 2020

נוער מחוזית שפלה

הדפסה

רכיב סינון תוצאות

מקום1
קבוצהעירוני קרית גת
מש'22
נצ'21
תיקו1
הפ'0
שע'17-95
נק'64
מקום2
קבוצהא.ס. אשדוד
מש'22
נצ'14
תיקו2
הפ'6
שע'38-96
נק'43
מקום3
קבוצהמכבי עירוני שדרות
מש'22
נצ'12
תיקו2
הפ'8
שע'42-55
נק'37
מקום4
קבוצהמ.כ. הפ' ערערה בנגב
מש'22
נצ'11
תיקו3
הפ'8
שע'57-71
נק'35
מקום5
קבוצהמ.ס.ע. כסייפה
מש'22
נצ'10
תיקו5
הפ'7
שע'47-52
נק'35
מקום6
קבוצהבית"ר ע.מעלה אדומים
מש'22
נצ'9
תיקו6
הפ'7
שע'31-42
נק'33
מקום7
קבוצהמ.ס. ב"ש
מש'22
נצ'9
תיקו4
הפ'9
שע'43-54
נק'30
מקום8
קבוצהמ.ס. דימונה צחי
מש'22
נצ'8
תיקו3
הפ'11
שע'80-43
נק'27
מקום9
קבוצההפועל רהט
מש'22
נצ'6
תיקו4
הפ'12
שע'67-36
נק'20
מקום10
קבוצהמכבי כנות
מש'22
נצ'6
תיקו2
הפ'14
שע'70-42
נק'20
מקום11
קבוצהמועדון צעירי רהט
מש'22
נצ'4
תיקו2
הפ'16
שע'87-30
נק'14
מקום12
קבוצהעירוני בית שמש
מש'22
נצ'4
תיקו2
הפ'16
שע'63-26
נק'12
מקום13
קבוצהאגודת ספורט נורדיה ירושלים
מש'0
נצ'0
תיקו0
הפ'0
שע'0-0
נק'0
מקום14
קבוצהבית"ר ג.זאב שבי
מש'0
נצ'0
תיקו0
הפ'0
שע'0-0
נק'0
מקום15
קבוצההפ' ע.ס. אבו גוש מבשרת ציון
מש'0
נצ'0
תיקו0
הפ'0
שע'0-0
נק'0
מקום16
קבוצהמ.ס. הפועל לוד
מש'0
נצ'0
תיקו0
הפ'0
שע'0-0
נק'0

סטטיסטיקות

נתונים סטטיסטיים

מקום1
קבוצהעירוני קרית גת
מש'11
נצ'11
תיקו0
הפ'0
שע'3-54
נק'33
מקום2
קבוצהאגודת ספורט אשדוד
מש'11
נצ'10
תיקו1
הפ'0
שע'10-66
נק'31
מקום3
קבוצהמועדון כדורגל הפועל ערערה בנגב
מש'11
נצ'8
תיקו1
הפ'2
שע'24-48
נק'25
מקום4
קבוצהמועדון ספורט עירוני כסייפה
מש'11
נצ'7
תיקו2
הפ'2
שע'21-32
נק'23
מקום5
קבוצהמועדון ספורט דימונה צחי
מש'11
נצ'7
תיקו1
הפ'3
שע'24-29
נק'22
מקום6
קבוצהמועדון ספורט באר שבע
מש'11
נצ'6
תיקו2
הפ'3
שע'14-38
נק'19
מקום7
קבוצהבית"ר עירוני מעלה אדומים
מש'11
נצ'5
תיקו3
הפ'3
שע'12-25
נק'18
מקום8
קבוצהמכבי עירוני שדרות
מש'11
נצ'6
תיקו0
הפ'5
שע'22-25
נק'18
מקום9
קבוצהמכבי כנות
מש'11
נצ'5
תיקו2
הפ'4
שע'26-30
נק'17
מקום10
קבוצההפועל רהט
מש'11
נצ'5
תיקו2
הפ'4
שע'24-21
נק'16
מקום11
קבוצהעירוני בית שמש
מש'11
נצ'4
תיקו2
הפ'5
שע'18-18
נק'12
מקום12
קבוצהמועדון צעירי רהט
מש'11
נצ'2
תיקו2
הפ'7
שע'40-18
נק'8
מקום1
קבוצהעירוני קרית גת
מש'11
נצ'10
תיקו1
הפ'0
שע'14-41
נק'31
מקום2
קבוצהמכבי עירוני שדרות
מש'11
נצ'6
תיקו2
הפ'3
שע'20-30
נק'19
מקום3
קבוצהבית"ר עירוני מעלה אדומים
מש'11
נצ'4
תיקו3
הפ'4
שע'19-17
נק'15
מקום4
קבוצהמועדון ספורט עירוני כסייפה
מש'11
נצ'3
תיקו3
הפ'5
שע'26-20
נק'12
מקום5
קבוצהאגודת ספורט אשדוד
מש'11
נצ'4
תיקו1
הפ'6
שע'28-30
נק'12
מקום6
קבוצהמועדון ספורט באר שבע
מש'11
נצ'3
תיקו2
הפ'6
שע'29-16
נק'11
מקום7
קבוצהמועדון כדורגל הפועל ערערה בנגב
מש'11
נצ'3
תיקו2
הפ'6
שע'33-23
נק'10
מקום8
קבוצהמועדון צעירי רהט
מש'11
נצ'2
תיקו0
הפ'9
שע'47-12
נק'6
מקום9
קבוצהמועדון ספורט דימונה צחי
מש'11
נצ'1
תיקו2
הפ'8
שע'56-14
נק'5
מקום10
קבוצההפועל רהט
מש'11
נצ'1
תיקו2
הפ'8
שע'43-15
נק'4
מקום11
קבוצהמכבי כנות
מש'11
נצ'1
תיקו0
הפ'10
שע'44-12
נק'3
מקום12
קבוצהעירוני בית שמש
מש'11
נצ'0
תיקו0
הפ'11
שע'45-8
נק'0

גביע המדינה