עמוד הביתתפריט ראשי

הנבחרת הצעירה סיימה בתיקו 1-1 באזרבייג'אן

7.9.2018 00:20
הנבחרת הצעירה סיימה בתיקו 1-1 באזרבייג'אן

תוצאה מאכזבת לנבחרת בהדרכתו של מרקו בלבול. שון וויסמן השווה בדקה ה-30

נבחרת ישראל עד גיל 21 המשיכה הערב (חמישי) את קמפיין המוקדמות ליורו 2019, כשרשמה תיקו 1:1 בבאקו מול הנבחרת המקומית של אזרבייג’ן,

הנבחרת נמצאת במקום החמישי והלפני אחרון בבית עם 8 נקודות, 5 פחות מאירלנד השנייה (שני משחקים חסרים), כש-6 נקודות נותרו בקופה.

מהלך המשחק: מסירה לא טובה של השוער אסף צור, איפשרה לרנאט דדאסוב להישאר לבדו במרכז הרחבה, ולכבוש, 0-1 למקומיים כבר לאחר 30 שניות.

בדקה ה-30 אור דסה בעט מחוץ לרחבה וסחט הדיפה לא טובה של השוער האזרי, שאפשרה לשון וייסמן לכבוש מהריבאונד, 1-1 בבאקו. בדקה ה-84 אסף צור השוער עצר כדור פנדל של עזיזוב.

ישראל: אסף צור, רז מאיר, עמית ביטון, עידן נחמיאס, ירדן כהן (רז נחמיאס, 46), נטע לביא, מוטי ברשצקי (מתן חוזז, 46), גבי קניקובסקי, אור דסה, יונתן כהן (יונס מלדה, 82)  ושון וייסמן.

המאמן מרקו בלבול אמר בסיום: ״פתחנו את המשחק בצורה רעה וספגנו שער שנבע מטעות שלנו. בחצי הראשון שלטנו והגענו למצבים טובים, אבל לא השכלנו להבקיע יותר משער שוויון. החצי השני היה פחות טוב. איבדנו שתי נקודות ליריב נחות מאיתנו והתוצאה מאוד מאכזבת״.

עידן נחמיאס: "כל השחקנים היו מחויבים ונתנו הכל. נקלענו לפיגור מוקדם שידענו לצאת ממנו, אך לצערי לא הצלחנו לנצח. הפנים קדימה למשחק הבא".